University of Bologna ärijuhtimine - Curriculum International Management (CLAMDA IM) määrab kõrgemad akadeemilised ja intellektuaalsed standardid. Selle asemel, et keskenduda konkreetsetele ärivaldkondadele, juhib programm õpilasi, et uurida organisatsioonide strateegilise juhtimisega seonduvaid küsimusi.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Eriliselt mitmekesine õppejõud, mis koosneb UNIBO professoritest, kellel on lai rahvusvaheline kogemus, tipp-välismaised professorid ning ettevõtjad, kes tagavad suurepärase akadeemilise ranguse ja tööstuse asjakohasuse.
  2. Väikeklassi suurus, et maksimeerida suhtlemist, hõlbustada individuaalset juhendamist ja soodustada grupisisene arutelu.
  3. Palju tegevusi ja seminare, et arendada pehmeid oskusi, juhtimist ja suure mõjuga kommunikatsiooni (avalik kõne, meeskonna loomine, CV-de loomine jne).
  4. Stipendiumid ja auhinnad, et premeerida ja toetada akadeemilist tipptaset, koostöövõimalusi ning rahvusvahelisi praktikaid.
  5. Vilistlaste erakordne kogukond levib üle kogu maailma ja omab olulisi juhtpositsioone mõne kümnendi kõige põnevas ettevõttes.

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas spetsiaalsed registreerumisprotseduurid. Üksikasjalikku teavet taotlemise, õppemaksude ja tähtaegade kohta leiate href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/InternationalManagement/admission"

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu erandid

Vaadake meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid, et taotleda täielikke erandeid ja eritoetusi.

href = "https://www.unibo.it/TuitionFees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud January 18, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
4,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date