Master in Business Innovation Barcelona

Üldine

Programmi kirjeldus

Miks ärijuhtimise magister Barcelona

Kaasaegses maailmas tähendab sõna “innovatsioon” sageli “edu” . Iga organisatsioon, kes soovib maailmaturul midagi saavutada, peab pidevalt omaks võtma uuendusi ja pakkuma oma igapäevaseks tegevuseks välja uusi tavasid. Kahtlemata on ülioluline selle pidevalt muutuva keskkonnaga kohaneda.

Ettevõtte innovatsiooni magistriprogramm GBSB Global Barcelonas , mis on üks Hispaania kõige uuenduslikumaid sõlmpunkte, aitab teil seda teha! See õpetab õpilasi, kuidas analüüsida globaalseid tööstusi, tuvastada ebakindluse ja muutuste turge ning lisada ärimaailmas tootele või teenusele lisaväärtust.

Pange end GBSB Global Business School konkureerima:

 • Uurige ettevõtlusinnovatsiooni ärikoolis, kus „Digitaalne” on oma tuum. GBSB Global on ainus kõrgharidusasutus Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud digitaalse hariduse juhina;
 • Microsoft Imagine Academy GBSB Global diferentseeritud kvalifikatsiooni - GBSB Global valmistab õpilasi digitaalsete tehnoloogiate turunõudluse rahuldamiseks.

Programmi kirjeldus

Master in Business Innovation Barcelonas

See aste võtab ennetava, praktilise lähenemisviisi, õpetades vilgas metoodikat ja loovat mõtlemist. See programm valmistab õpilasi ette mitmetahulise ettevõtluse arendamise maailmas, hõlmates asjakohaseid õpetusi sellistes teemades nagu disainmõtlemine, tootearendus, ärimudeli kujundamine ja teadmiste juhtimine.

Globaalse hariduse saamiseks, mida saab rakendada ka rahvusvahelisel turul, arendavad õpilased ka teadmisi täiendavates õppevaldkondades, näiteks rahvusvahelised läbirääkimised, turu-uuringute meetodid ning jätkusuutlikkus ja ärieetika.

Master in Business Innovation vaatleb disaini mõtlemine, tooteinnovatsiooni, ärimudelite kujundamine ja teadmiste juhtimine, et valmistada õpilasi ette ees seisvateks väljakutseteks. See programm Barcelonas valmistab õpilasi ette vastama globaalsetele nõudmistele, koolitades moraalselt vastutustundlikke, kultuuriliselt vilunud ärijuhte, kes on võimelised navigeerima rahvusvahelistel läbirääkimistel, viima läbi turu-uuringuid ja tegutsema vastavalt jätkusuutlikele ja eetilistele äritavadele.

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Ajakava - täiskohaga, õhtul
 • Asukoht - Barcelona, ​​Hispaania

Programmi esiletõstmised

 • Ettevõtte külastused
 • Teaduskonna tööstuse kogemus
 • Eksklusiivsed rahvusvahelised äriüritused
 • Praktilised teadmised, mis kehtivad globaalsel skaalal
 • Rahvusvaheline üliõpilaskond (üle 70 erineva riigi õpilased)
 • Karjäärivõimalused Barcelona tippettevõtetes

Programmi eesmärgid

 1. Esitage kõige asjakohasem õppekava, mis sisaldab uuenduslikke õpetusi ja praktilisi teadmisi, mida rakendatakse ettevõtluse innovatsioonile.
 2. Töötada paremini arusaam innovatsiooniprotsessidest ja -meetoditest, ärimudelite kujundamisest, toodete ja teenuste arendamisest ning disaini mõtlemisest.
 3. Valmistuge üliõpilasi konkurentsivõimelistele turgudele kogu maailmas, keskendudes haridusele globaalse äri perspektiivi ja kultuurilise teadlikkuse tõstmiseks.
 4. Arendada üliõpilasi tulevasteks juhtideks ärimaailma, pakkudes asjakohaseid teadmisi, mida saab rakendada ettevõtluse innovatsioonile.
 5. Õpetage õpilastel, kuidas olla edukad otsustajad, pakkudes neile reaalmaailma näiteid tööstuslike külastuste, ettevõtte presentatsioonide, globaalsete õppereiside ja muu kaudu.
 6. Pakkuda haridust, millel on tugev ärieetika ja jätkusuutlikkusega seotud filosoofia.

Miks just GBSB Global ?

 • Globaalne mitmekesisus | Üliõpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist .
 • Ainus ärikool Hispaanias, millel on ASICi rahvusvaheline akrediteering .
 • 1 silmus ja ainus ametlik Microsoft School Hispaanias, akrediteeritud Microsoft liider digitaalse haridus, andes üliõpilastele kõige state-of-the-art õppimise kogemus esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ajakiri Newsweek tunnistas seda ülemaailmse hariduse juhiks .
 • Euroopas edetabelis nr 1 jätkusuutlikkuse koolide juhendis.
 • Euroopa ettevõtlusõppe nõukogu (ECBE) ametlik liige.
 • Ainus ärikool Barcelonas ja Madridis, ACCA arvutipõhise eksamikeskuse staatusega.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA.
 • MYBS ("Mind Your Own Business School") on salvestanud Euroopa ühe parima ärikoolina .
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime

Karjäärivõimalused

Uute karjäärivõimaluste avamine Barcelona ettevõtluse uuenduste magister.

Digitaal transformatsiooni haldur

Vastutab olemasolevate või uute toodete digiteerimise eest

Äriarengu juht

Üksikisikud, kes viivad läbi tarbijauuringuid, turuanalüüse ja tööstuse prognoosimist, et selgitada välja ettevõtte turulepääsu uued võimalused.

Teadus- ja arendusjuht

Vastutab uute tavade ja protokollide uurimise, kujundamise, kontrollimise ja juurutamise eest ettevõtte igapäevases tegevuses. RnD Manager on praegusel turul väga otsitav positsioon.

Strateegia juht

Strateegiajuhid mängivad olulist rolli ükskõik millises organisatsioonis. Nad teevad koostööd kõrgete juhtidega ja aitavad neil analüüsida ettevõtte tulevikuplaane ja eesmärke, et näha, kas nad on juhitavad.

Innovatsioonikatalüsaator

Innovatsioonikatalüsaatorid on spetsialistid, kellel on arenenud oskused turusuundumuste uurimisel ja prognoosimisel. Katalüsaatorid vastutavad maailmaturu kasvu juhtimise eest, tuginedes tarbijate nõudluse ja turuvõimaluste hindamisele.

Innovatsioonianalüütik

Uuenduste analüütikud jälgivad turul tegutsevate konkurentide tegevust ja kasutavad uurimis- ja analüüsimeetodeid, et parandada äriprotsessi. Nende eesmärk on tagada tootearendus kooskõlas üldise äristrateegiaga.

Äri analüütik

Vastutab konkreetse organisatsiooni uute toodete ja / või teenuste kohandatud tuluvoogude ja hinnastrateegiatega ärimudelite loomise ja kujundamise eest.

Tootejuht

Tootejuhid viivad läbi põhjaliku turu-uuringu, mis aitab uutel toodetel näha lõppturgu. Nad kasutavad KPI-d (Key Performance Indicators) toote spetsifikatsiooni määramiseks, hinnakujunduse määramiseks ja ettevõtte kasvamiseks.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools a ... Loe edasi

GBSB Global is an educational organization created to challenge new economic circumstances and changing times. The business school has been ranked #1 in Europe in the Guide to Sustainability Schools and has been recognized as a Leader in Global Education by Newsweek Magazine in December 2012. GBSB Global has been the only graduate school in Spain invited to participate in the International Ethics Case Competition in California, along with such universities as Oxford, INSEAD, the University of California - Irvine, etc, where its students became finalists and won first place in the competition, thus achieving international recognition of the quality of education provided at GBSB Global. Näita vähem
Barcelona , Madrid + 1 Rohkem Vähem