Master in Business Psychology

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on valmistada kõrgetasemelisi psühholooge äritegevusega tegelevatele organisatsioonidele, kellel on sügavad psühholoogilised teadmised turunduse ja inimressursside juhtimise alal, mõistlikud majandusarengu ja juriidilised alused äritegevuse arendamiseks, suudavad rakendada oma erialaseid pädevusi äriorganisatsiooni tõhususe ja isikliku heaolu parandamine.

Pool programmist koosneb äripsühholoogia ja sellega seotud valdkondades. Programm pakub juhtkonna psühholoogiat, meeskonna loomist ja juhtimist, innovatsioonijuhtimise psühholoogiat, äris psühholoogiat, personali psühholoogiat, suhtekorraldust ja reklaami psühholoogiat, äri läbirääkimisi, karjääriarengu psühholoogiat, tööõigust jne. Teine pool teaduslikuks uurimistööks mõeldud programmist ja magistri lõputöö, erialane ettevalmistus ja praktika. Iga semester sisaldab vähemalt ühte teemat, mis aitab välja arendada praktilisi oskusi. See on ainuke psühholoogia magistriprogramm inglise keeles Leedus ja Balti riikides. Programm pakub psühholoogia magistri kvalifikatsiooni, mis on määratletud Euroopa Psühholoogide Ühingute Föderatsiooni määrustes.

Õppetöö ja õppemeetodid: interaktiivsed loengud, probleemile orienteeritud õpetus, külaliskursused, kirjanduse ülevaade, ajurünnakud, suulised kommunikatsioonid, päevik, rollimäng, rühmatöö (väike grupp), rühmatöö (ümarlaud), arutelud, probleemide analüüs ja lahendamine, juhtumiuuringud, projektitoimingud, ettekannete ettevalmistamine, individuaalsed ja grupisisesed uuringud, individuaalsed ja grupiülesanded, teabeotsing ja -analüüs, õppematerjalid.

Rahvusvahelised liikuvusvõimalused

Õpilasi julgustatakse osalema ERASMUSe mobiilsusprogrammis, mis annab võimaluse õppida ülikoolis välismaal ühe või kahe semestri jooksul ja praktiseerib teises riigis.

Karjääri väljavaated

Akadeemiline kvalifikatsioon võimaldab töötada teadurina (juurdepääs kolmanda tsükliabi õpingutele), samuti erinevate ettevõtete, valitsusväliste organisatsioonide ja valitsusasutuste psühholoog. Eelkõige saavad lõpetajad rakendada omandatud teadmisi ja oskusi inimressursside juhtimises, rakendada psühholoogilisi meetodeid ärimaailmale, et suurendada konkreetsete ettevõtete efektiivsust.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema psühholoogia bakalaureuse kraad ülikoolile vastuvõtuks.

Inglise keele oskus - tase ei ole madalam kui B2 (järgides Euroopa Nõukogu heakskiidetud keeleõppe raamdokumenti). Inglise keele taseme test on korraldatud neile, kellel ei ole IELTS-i ega TOEFL-i sertifikaate.

Taotluse kord ja vajalikud dokumendid

Järgige 4 sammu:

 1. Täitke taotlusvorm aadressil apply.mruni.eu
 2. Laadige nõutud dokumendid üles
 3. Kinnitage oma registreerimine, tasudes taotluse tasu
 4. Esitage oma taotlus

Vajalikud dokumendid:

 1. Haridust tõendavad dokumendid
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: keskhariduse diplomi või kõrgharidust tõendava diplomi tõestatud koopiad koos akadeemiliste dokumentide ärakirjaga. Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
  2. Märkus: taotleja elukohariigi järgi võidakse nõuda lisakoolitusdokumente (nt riigieksami või pre-ülikoolihariduse tulemusi).
  3. Magistriõppe üliõpilastele: ülikooli transkripti ja diplomi tõestatud koopiad (kandidaadil peab olema ülikooli bakalaureusekraad või samaväärne esimene ülikoolikraad vähemalt 3-aastase õppeperioodiga). Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
 2. Dokument, mis tõendab inglise keele oskuse tulemusi.
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: vähemalt B1; tasemel B1 samaväärsed inglise keele taseme tunnistused: TOEFL Paper 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE tase
  2. Magistriõppe üliõpilastele: vähemalt B2 tase, B2 tasemega samaväärsed ingliskeelse kvalifikatsiooni tunnistused: TOEFL-i paber 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Märkus: kui teil pole IELTSi või TOEFLi, on olemas võimalus võtta ülikoolis korraldatavat online-inglise keele taseme testi. Taotluse täitmisel peaksite seda võimalust valima. Selle katse eest lisatasu puudub.
 3. Passi koopia
 4. Passi tüüpi foto
 5. Vanemate / sponsorite sponsorluse notariaalset kirja ja panga kirja nende finantsvõimekuse kohta (viimase kolme kuu sissetulekute näitamine).
Viimati uuendatud dets 2018

Teave kooli kohta

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... Loe edasi

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. Näita vähem