Master in Business Psychology

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi eesmärk on valmistada ette kõrge kvalifikatsiooniga psühholoogid äriorganisatsioonide jaoks, kellel on sügavad psühholoogilised teadmised turunduse ja personalijuhtimise alal, mõistlikud majandusarengu majanduslikes ja juriidilistes põhialustes, mis on võimelised rakendama oma kutsealaseid pädevusi äriorganisatsiooni tõhususe ja isikliku heaolu parandamine.

Pool programmist koosneb äripsühholoogia ja sellega seotud valdkondade ainetest. Programm pakub juhtimispsühholoogiat, meeskonna loomist ja juhtimist, innovatsiooni juhtimispsühholoogiat, äripsühholoogiat, personali psühholoogiat, avalikke suhteid ja reklaamipsühholoogiat, äriläbirääkimisi, karjääri kujundamise psühholoogiat, tööõigust jne. Programmi teine pool on ette nähtud teadusuuringud ja magistritöö, erialane ettevalmistus ja praktika. Igas semestris on vähemalt üks aine, mis aitab arendada praktilisi oskusi. See on ainus inglise keeles psühholoogia magistriprogramm Leedus ja Baltimaades. Programm pakub psühholoogia magistri kvalifikatsiooni ainepunkti, mis on määratletud Euroopa Psühholoogide Assotsiatsioonide Föderatsiooni määruses.

Õppetöö ja õppemeetodid: interaktiivsed loengud, probleemile orienteeritud õpetus, külaliskursused, kirjanduse ülevaade, ajurünnakud, suulised kommunikatsioonid, päevik, rollimäng, rühmatöö (väike grupp), rühmatöö (ümarlaud), arutelud, probleemide analüüs ja lahendamine, juhtumiuuringud, projektitoimingud, ettekannete ettevalmistamine, individuaalsed ja grupisisesed uuringud, individuaalsed ja grupiülesanded, teabeotsing ja -analüüs, õppematerjalid.

Rahvusvahelised liikuvusvõimalused

Õpilasi julgustatakse osalema ERASMUS + õpirändeprogrammis, mis annab võimaluse õppida 1 või 2 semestrit välismaal asuvas ülikoolis ja teha praktika teises riigis.

Stipendiumi võimalused

Karjääri väljavaated

Akadeemiline kvalifikatsioon võimaldab töötada teadlasena (juurdepääs kolmanda tsükli õpingutele), samuti psühholoogina erinevates ettevõtetes, valitsusvälistes organisatsioonides ja valitsusasutustes. Eelkõige saavad lõpetajad rakendada omandatud teadmisi ja oskusi personalijuhtimises, rakendada psühholoogilisi tehnikaid ärimaailmas, et suurendada konkreetsete ettevõtete tõhusust.

Sisenemise nõuded

Taotlejatel peab olema psühholoogia bakalaureuse kraad ülikoolile vastuvõtuks.

Inglise keele oskus - tase ei ole madalam kui B2 (järgides Euroopa Nõukogu heakskiidetud keeleõppe raamdokumenti). Inglise keele taseme test on korraldatud neile, kellel ei ole IELTS-i ega TOEFL-i sertifikaate.

Taotluse kord ja vajalikud dokumendid

Järgige 4 sammu:

 1. Täitke taotlusvorm aadressil apply.mruni.eu
 2. Laadige vajalikud dokumendid üles.
 3. Kindlustage registreerimine, makstes avalduse esitamise lõivu.
 4. Esitage oma taotlus.

Vajalikud dokumendid:

 1. Haridusdokumendid.
  1. Bakalaureusekraadiga üliõpilastele: keskhariduse diplomi või kõrgharidust tõendava diplomi tõestatud koopiad koos akadeemiliste dokumentide ärakirjaga. Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
  2. Märkus: taotleja elukohariigi järgi võidakse nõuda lisakoolitusdokumente (nt riigieksami või pre-ülikoolihariduse tulemusi).
  3. Magistriõppe üliõpilastele: ülikooli transkripti ja diplomi tõestatud koopiad (kandidaadil peab olema ülikooli bakalaureusekraad või samaväärne esimene ülikoolikraad vähemalt 3-aastase õppeperioodiga). Dokumendid tuleb ametlikult tõlkida leedu või inglise keelde.
 2. Inglise keele oskuse tulemusi tõendav dokument.
  1. Bakalaureusekraadi taotlevatele üliõpilastele: vähemalt tase B1; tasemega B1 samaväärsete inglise keele oskuse tunnistuste hinnangud: TOEFL paber 477-510, TOEFL IBT 53-64, IELTS 4.5-5.0, PTE tase.
  2. Magistriõppe üliõpilastele: vähemalt B2 tase, B2 tasemega samaväärsed ingliskeelse kvalifikatsiooni tunnistused: TOEFL-i paber 513-547, TOEFL IBT 65-78, IELTS 5.5-6.0.
  3. Märkus: kui teil pole IELTSi või TOEFLi, on olemas võimalus võtta ülikoolis korraldatavat online-inglise keele taseme testi. Taotluse täitmisel peaksite seda võimalust valima. Selle katse eest lisatasu puudub.
 3. Passi koopia.
 4. Passi tüüpi foto.
 5. Vanemate / sponsorite sponsorluse notariaalset kirja ja panga kirja nende finantsvõimekuse kohta (viimase kolme kuu sissetulekute näitamine).

Meie õpilaste kogemused

Sakartvelo õpilane õppis leedu keelt lugedes luulet, muinasjutte

Otsimine: Ukraina tudengite kirg leida parimat kohvi

Korea tudengite lugemine, karantiini ajal rohkem kokkamine

Serbia tudeng: Kaasaegne Leedu on meie serblaste jaoks näide

Saksa tudeng kasvas roosa peedisuppi armastama ja õppis seda valmistama

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 ... Loe edasi

Located just 20 minutes from the center of Vilnius, Mykolas Romeris University (MRU) is one of largest and most international universities in Lithuania, currently having around 7,000 students from 58 countries. The university offers programs fully taught in English for international students at all levels - from Bachelor’s to PhDs in the field of Social Sciences. Näita vähem