Magister arvutiturbetehnikas ja tehisintellektis

Üldine

Programmi kirjeldus

Selle magistrikraadi eesmärk on anda õpilastele erialane ettevalmistus arvutitehnika, telemaatika ja sellega seotud valdkondades, mis on spetsialiseerunud arvutiturbele ja tehisintellektile.

Täpsemalt magistrikraad:

 • Annab õpilastele oskused kasutada arenenud IKT-d ohutute intelligentsete süsteemide kavandamisel ja rakendamisel.
 • Annab õpilastele oskused kasutada kõrgtasemel IKT-d, et tagada rakenduste, teenuste ja IKT-süsteemides sisalduva teabe ohutus ning nende kasutajate privaatsus.
 • Annab õpilastele oskused tehisintellektil põhinevate IKT-süsteemide projektide juhtimiseks, juhtimiseks ja läbiviimiseks.
 • Annab õpilastele oskused uuenduste tegemiseks ja teadustöö läbiviimiseks arvutiturbe ja tehisintellekti valdkonnas.

Veebipõhine õppekorraldus

Veebimooduses eksamid puuduvad ja kogu hindamine toimub veebis, seega pole näost näkku kohtumisi vaja.

Välised tavad

Neid ei arvestata, kuid magistrikraadi lõppprojekt on soovitatav lõpule viia ettevõttes.

127421_security-protection-anti-virus-software-60504.jpegPixabay / Pexels

Karjäärivõimalused

Magistriõpe annab välja professionaalid, kellel on oskused töötada järgmistel ametikohtadel:

 • Arvutiturbe ja tehisintellekti projektide juht
 • Arvutiturbe ja tehisintellekti projektide arendajate rühmade juhtimine
 • Täiustatud IKT-rakenduste analüütik, eriti seoses arvutiturbe ja tehisintellektiga
 • Akadeemiline ja teadlaskarjäär ülikoolides ja teaduskeskustes

Sissepääs

Magistriõpe on mõeldud arvutiteaduse, arvutitehnika, telekommunikatsiooni, füüsika, matemaatika ja sellega seotud erialade lõpetajatele.

Õppurid, kes soovivad õppida magistrikraadi, peaksid omama järgmisi isiklikke ja akadeemilisi omadusi:

 • Bakalaureusekraad arvutitehnikas.
 • Teadmistepõhine programmeerimine ja matemaatika.
 • Isiklik küpsus ja eelnevast ülikoolikoolitusest tulenevad oskused, mida tugevdab ja täiendab veelgi magistrikraad (nt töö kavandamine, teabe uurimise tööriistade tundmine, suulise ja kirjaliku suhtluse oskus, inglise keel, võimalus töötada meeskonnas või iseseisvalt) .

Nõutavad konkreetsed dokumendid

Lisaks programmi eelregistreerumiseks nõutavatele kohustuslikele ülddokumentatsioonidele, peate esitama ka inglise keele taseme, mis vastab vähemalt B1-le, arvestades, et magistrikraadi õpetatakse täielikult inglise keeles. Kui teie emakeel teie päritoluriigis on inglise keel või teie haridus oli inglise keeles, ei pea oma keeleoskuse kinnitamiseks esitama ametlikke tunnistusi.

Valikukriteeriumid

 • Magistriõppele juurdepääsu võimaldava ülikooli kutsekvalifikatsiooni akadeemilise kirja keskmine hinne. Kuni 10 punkti.
 • Kui lisaks sellele, mis võimaldab juurdepääsu magistriõppele: tehniline tehnika või diplom, insenerindus, bakalaureusekraad, magistrikraad, magistrikraad või doktorikraad, esitatakse lisaks veel üks ametlik kõrgharidus infotehnoloogia või sellega seotud ambitsioonide kohta. Kuni 2 punkti.
 • Inglise ametlik kvalifikatsioon: esimene tõend või sellega samaväärne märge või kõrgema taseme tunnistused. Kuni 1 punkt.

Taotlused määratakse eelisjärjekorras kõrgemate ja madalamate osatähtsustena (punktide arv on punktidega 1, 2 ja 3 saadud kogusumma). Kui aga kõik olemasolevad kohad on täidetud, on vastuvõtukorraldaja teie heaks kiitnud.

Viimati uuendatud jaan 2020

Teave kooli kohta

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving ... Loe edasi

The Universitat Rovira i Virigili is located in the province of Tarragona, close to Barcelona, in one of the most popular tourist destinations in Europe. It is a young and dynamic university serving the needs of society, with an international outlook and a close relationship with our immediate socioeconomic environment. Näita vähem