See on 1-aastane magistriõppes üliõpilastele, kes soovivad saada ekspertide sisuks ja meediastrateegiks. Selle kursuse käigus saate teada, kuidas meedia sisu organisatsioonidele ja nende sidusrühmadele kaasa aidata ning kuidas arendada tõhusaid sisu- ja meediastrateegiaid, et aidata organisatsioonidel oma kommunikatsioonieesmärke saavutada.

Traditsiooniline suhtlemine ei ole enam piisav tänu pidevalt muutuvale digitaalse side valdkonnale ja muutustele tarbijate käitumises. Sellepärast lõi NHL Stenden selle ainulaadse magistriprogrammi. Pärast lõpetamist olete meedia juhtimise ja kommunikatsiooni spetsialist magistri tasemel. Te arendate ja edastate sisu ja meedia strateegiaid kõige kõrgemal tasemel. Te olete analüütiline professionaal, kes panustab organisatsiooni eesmärkidesse, kasutades meedia sisu strateegiliselt.

See võimaldab teil pakkuda väärtust igasugustele organisatsioonidele ja see avab ukse laiale karjäärirajale. Näiteks loovtööstuse ja meediaagentuuride organisatsioonid. Mõned näited oma tulevastest ametikohtadest on kaubamärgi juht, sisustrateeg, turundusstrateegia, digitaalse turunduse spetsialist ja brändi kirjastaja.

See on ainus sellist meistriprogrammi. See on välja töötatud koostöös tööstusharuga ja põhineb disainipõhistel hariduspõhimõtetel. See tähendab, et tal on tugev seos erialaga, võimaldades teil jälgida oma huve.

See professionaalse valdkonna tugev kaasamine muudab selle kursuse ainulaadseks. See tagab tugeva professionaalse võrgustiku. See hõlmab laia valikut organisatsioone ja suuremaid külaliste loenguid sellistest ettevõtetest nagu GroupM. Samuti võimaldab see töötada tegelike juhtumite puhul. Näiteks Euroopa suurima muusikaürituse festivalile Eurosonic Noorderslag mõeldud sisu- ja meediastrateegia väljatöötamine.

Vastuvõtutingimused

Akadeemilised nõuded

Ühe bakalaureuseõppe programmi vastuvõtmiseks peate vastama teatud vastuvõtutingimustele. NHL Stenden rakenduskõrgkool tunnustab järgmisi üldisi rahvusvahelisi kvalifikatsioone:

  • Rahvusvaheline küpsustunnistuse (IB) diplom või Euroopa küpsustunnistuse diplom
  • Akrediteeritud asutuse keskkooli diplom
  • Neli GCSE / GCE "O" taset läbib (lõplik klass A, B või C) ja kaks "AS" taset läbib. Need kuus läbitud kombinatsiooni peavad kõik olema eri teemadel.
  • Associate, bakalaureuse- või magistrikraad

Lisaks võivad mõned meie bakalaureuseõppeprogrammid nõuda täiendavaid sisenemisnõudeid.

21

Kui te ei vanuses 21 või vanemad ning soovib registreeruda aadressil NHL Stenden University of Applied Sciences, kuid praegu ei vastama vastuvõtu nõuded, olete kutsutud registreeruda sisseastumiseksam .

Keelenõuded

Kõik EMP-välised taotlejad peavad oma taotlusega esitama inglise keele testi. Erandeid tehakse üliõpilastele, kellel on olnud ettevalmistav haridus riigis, kus inglise keel on ametlik töö- ja hariduskeel. EMP õpilaste keelenõuded on samad, mis Hollandi üliõpilastele. Kui teie diplom on siin loetletud , ei ole vaja täiendavat inglise keele testi.

NHL Stenden rakenduskõrgkool aktsepteerib nelja liiki ametlikke keeleeksameid:

Pange tähele: kui teil ei ole sobivat taset, on võimalik registreeruda meie inglise keele ettevalmistuskeele kursusel .

Alguskuupäev: veebruar või september 2019

Kestus: 4 aastat, täistööajaga

Õppemaks (aastas):

Septembri algus: ELi õpilased = 2 083 eurot
ELi-välised üliõpilased = 8 150 eurot

Taotlemise tähtajad:

Septembri algus: ELi taotlejad: 15. august
ELi mittekuuluvad taotlejad: 31. mai

Veebruari alguses: ELi taotlejad: 17. jaanuar
ELi mittekuuluvad taotlejad: 1. november

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 2 kursust NHL Stenden University of Applied Sciencesis »

Viimati uuendatud Juuni 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
8,150 EUR
ELi õpilased = 2,083 € | ELi-välised üliõpilased = 8 150 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
Non-EU applicants: 31 May
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU applicants: 31 May
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
Non-EU applicants: 31 May
End Date