Master in Content

Üldine

Programmi kirjeldus

See on 1-aastane magistriõppes üliõpilastele, kes soovivad saada ekspertide sisuks ja meediastrateegiks. Selle kursuse käigus saate teada, kuidas meedia sisu organisatsioonidele ja nende sidusrühmadele kaasa aidata ning kuidas arendada tõhusaid sisu- ja meediastrateegiaid, et aidata organisatsioonidel oma kommunikatsioonieesmärke saavutada.

Traditsiooniline suhtlemine ei ole enam piisav tänu pidevalt muutuvale digitaalse side valdkonnale ja muutustele tarbijate käitumises. Sellepärast lõi NHL Stenden selle ainulaadse magistriprogrammi. Pärast lõpetamist olete meedia juhtimise ja kommunikatsiooni spetsialist magistri tasemel. Te arendate ja edastate sisu ja meedia strateegiaid kõige kõrgemal tasemel. Te olete analüütiline professionaal, kes panustab organisatsiooni eesmärkidesse, kasutades meedia sisu strateegiliselt.

See võimaldab teil pakkuda väärtust igasugustele organisatsioonidele ja see avab ukse laiale karjäärirajale. Näiteks loovtööstuse ja meediaagentuuride organisatsioonid. Mõned näited oma tulevastest ametikohtadest on kaubamärgi juht, sisustrateeg, turundusstrateegia, digitaalse turunduse spetsialist ja brändi kirjastaja.

See on ainus sellist meistriprogrammi. See on välja töötatud koostöös tööstusharuga ja põhineb disainipõhistel hariduspõhimõtetel. See tähendab, et tal on tugev seos erialaga, võimaldades teil jälgida oma huve.

See professionaalse valdkonna tugev kaasamine muudab selle kursuse ainulaadseks. See tagab tugeva professionaalse võrgustiku. See hõlmab laia valikut organisatsioone ja suuremaid külaliste loenguid sellistest ettevõtetest nagu GroupM. Samuti võimaldab see töötada tegelike juhtumite puhul. Näiteks Euroopa suurima muusikaürituse festivalile Eurosonic Noorderslag mõeldud sisu- ja meediastrateegia väljatöötamine.

Vastuvõtutingimused

Akadeemilised nõuded

Sellesse programmi lubamiseks on vaja seotud bakalaureuse kraadi ja / või sellega seotud töökogemust.

Keelenõuded

Kõik magistriõppesse kandideerijad peavad esitama inglise keele testi. Erandiks on õpilased, kellel on enneaegne ettevalmistus omandatud riigis, kus ametlik töö- ja kasvatuskeel on inglise keel. Keelunõuded EMP tudengitele on samad, mis Hollandi üliõpilastele. Lisateavet leiate veebisaidilt www.nhlstenden.com .

NHL Stenden rakenduskõrgkool aktsepteerib nelja liiki ametlikke keeleeksameid:

  • Akadeemiline IELTS 6.0 (vähemalt iga oskuse jaoks vähemalt 5,0).
  • TOEFL 550 (paberil), 213 (arvutipõhine) ja 80 (internetipõhine). Algsed testitulemused tuleb saata otse haridustesti teenistuselt NHL Stenden . NHL Stenden TOEFLi asutuse kood on 9215.
  • Cambridge ESOL skoor FCE-C (169 või kõrgem).
  • TOEIC 670 (Kuulamine ja lugemine) ja 290 (Rääkimine ja kirjutamine).

Pange tähele: kui teil ei ole sobivat taset, on võimalik registreeruda meie inglise keele ettevalmistuskeele kursusel.

Alguskuupäev: september

Kestus: 1 aasta, täistööajaga

Õppemaks (aastas):

Septembri algus: EL-i tudengid = 2143 eurot
Kolmandate riikide üliõpilased = 11 800 eurot

Taotlemise tähtajad:

Septembri algus: ELi taotlejad: 15. august
ELi mittekuuluvad taotlejad: 31. mai

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South ... Loe edasi

NHL Stenden is an international multi-campus university of applied sciences. Its Dutch campuses can be found in Leeuwarden, Emmen, and Meppel. International campuses are located in Bali, Qatar, South Africa, Thailand. Students from over 80 different countries study at NHL Stenden in the Netherlands, which has a total of around 25,000 students. Näita vähem
Leeuwarden , Groningen , Emmen , Meppel , Assen + 4 Rohkem Vähem