Ülevaade

Sellel magistrikursusel saate õpetada suurepäraseid, nüansse kirjutama ja töötama nii luule, ilukirjanduses kui loomingulises mitte-fiktsioonis. Me ühendame intensiivse kirjanike õpitoad, tehnikaid keskendunud klassid ja üksteisega õppetundid väljapaistvate kirjanike poolt koos autorite, agentide ja kirjastajate põnevate ja kasulike külastustega, mis aitavad teil teie loovat teekonda.

Kursuse eesmärk on arendada oma kirjalikku talenti. See võimaldab teil projekti intensiivselt keskenduda, kaasates erinevaid žanre ja tööviise, mis tuginevad meie rikkalikele teadmistele kaasaegses kirjanduses, kirjastamises, filmides, meedias ja ajakirjanduses. Samuti arendate kuulamis-, redigeerimis- ja vastastikuse tagasiside oskusi.

Meie kursus on kõigile avatud, kas olete juba oma karjääri alustanud, alustades oma loovast teekonnast või soovite oma MLitti hiljem elus oma oskusi täiustada ja uusi loomingulisi väljavaateid uurida.

Peamised põhjused meiega õppimiseks

# 1 Teid õpetavad rahvusvaheliselt tunnustatud luuletaja ja esseetik Kathleen Jamie ja ilukirjanikud Liam Murray Bell ja Kevin MacNeil

# 2 Saate laia ülevaate kirjanduslikust elust koos külaliste loengute ja avastatud autorite, agentide ja toimetajate külastustega

# 3 Osalete intensiivsete kirjanike töötubades

Paindlik õppimine

Kui oled huvitatud õppimisest mooduli selle kursuse, aspirantuur või aspirantuur siis palun kirjuta Graduate Sisseastujale et arutada oma õpinguid.

Kursuse üksikasjad

Stirlingis õpetamise aasta on jagatud kaheks semestrisse, mis kestavad septembri keskpaigast detsembri lõpuni ja jaanuarist kuni mai lõpuni.

Õpetamine

Sa osalete intensiivsete kirjanike töökojatel, tehnikale orienteeritud moodulitel ja personaalsete kirjanike individuaalsel õpetamisel. Kirjanike, raamatute esindajate, kirjastajate, luuletajate ja teiste kirjandusmaailmas osalejate hulgas on ka huvitavaid külaskäike.

Ülikoolilinnakutes peetakse seminare, seminare ja külaliste loenguid. Kogu muidugi julgustame oma õpilasi laialdasema kirjandusliku elu vastu võtma, osaledes - isegi korraldades - üritusi, näiteid, festivale ja raamatukogusid.

Hindamine

Iga mooduli hindamine sõltub, kuid see võib sisaldada kriitilist essee, ajakirja või loomingulist projekti.

Töötubade hindamine sõltub valitud kirjandusteost (proos või luule), kuid see põhineb lugemise ajakirjadel ja / või töölehtedel, raamatute arvustustel ja mõnel juhul ka lõpetatud loominguliste tööde jaoks.

Kõige olulisem töö on muidugi loominguline väitekiri, mis tuleb suve lõpus. See peaks olema umbes 15 000 sõnastikust proosast või kogumikust umbes 15 luulet. Väitekiri võib olla lühemaid tekste - lugusid, isiklikke esseesid, luuletusi - või romaani osa. Eeldatavasti on see läbivaadatud ja poleeritud originaaltööd, kirjutatud ja esitatud kutsestandarditele.

Kui te ei võta doktoritöö alustamist, võidakse teile anda diplom. Kursuse lõpetanud parima tudengi tööd võib pidada MLitti eristamise väärtuseks.

Kursuse direktor

Dr Liam Murray Bell, kursuse direktor

liam.bell@stir.ac.uk

Peamised töötajad

Seda kursust õpetab luuletaja ja esseeist Kathleen Jamie ja ilukirjanik Liam Murray Bell.

Kathleen Jamie on rahvusvaheliselt tunnustatud luuletaja, kes on võitnud mitmeid auhindu - sh Šoti auhinna auhind, eelvooru auhind ja Costa poeemia auhind.

Liam Murray Belli esimene romaan "Nii see on" meelitas kunstide nõukogu rahastamist. Seal Belfastis peeti seda "hämmastavalt kirjutatud debati romaanina", mis puudutas hädasid. Tema viimane romaan "The Busker" oli 2014. aastal Šoti raamatute trusti "Pick".

Kevin MacNeil on kirjanik, luuletaja ja stsenarist. Tema viimane romaan "The Brilliant and Forever" valiti aastaks välja Saltire Fiction.

Chris Powici on "Northwords Now" luuletaja ja endine toimetaja. Tema uusim kogumik on "See valguskaal".

Kõik juhendajad kirjutama ka mitte-ilukirjandust, ülevaateid ja esseesid ning on festivalide, kirjandusürituste ja elukoha populaarsed näitlejad. Muude väljapaistvate kirjanike, kirjastajate, toimetajate ja agentide korralised külastused pakuvad laia ülevaate kirjanduslikust elust.

Tasud - 2018/2019

  • Ülemeremaad 15 250 £
  • Kodu / EU £ 4700
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 72 kursust University of Stirlingis »

See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
12 - 27 kuud
Osakoormus
Päevane õpe
Price
4,700 GBP
Kodu / EL: £ 4 700 - ülemeremaad: £ 15,250
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi