Master in Data Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Kirjeldus:

See magistriõppekava on mõeldud kvalifitseeritud spetsialistide koolitamiseks, kes suudavad vormistada ainevaldkonnad ja hinnata süsteemianalüüsi põhjal loodud ja rakendatud andmehalduse infosüsteemide keerukust; töötada välja ja arendada kaasaegseid infotehnoloogilisi rakendussüsteeme, kasutades selleks süsteemimudelite, simulatsiooni- ja statistilise modelleerimise tehnikate, andmete kaevandamise tehnikat jne; rakendada ja toetada eri profiilide ja tegevustega ettevõtetes ja asutustes rakendatavaid infosüsteeme.

Programmi eesmärk:

Kõrghariduse programmi eesmärk koolituse suunas 09.04.02 «Infosüsteemid ja tehnoloogiad» on lõpetajate erialane koolitus vastavalt praegusele tasemele ja infosüsteemide ja tehnoloogiate suundumustele, kujundades tehniliselt kvalifitseeritud ja koostööd tegevat spetsialisti. .

Haridusprogrammi omandamine võimaldab selle lõpetajatel läbi viia infotehnoloogia ja andmehaldussüsteemide uurimist, arendamist, rakendamist ja hooldamist; omada ja arendada ühiseid kultuurilisi, ühiseid professionaalseid, ametialaseid oskusi, mis aitavad kaasa nende sotsiaalsele liikuvusele ja stabiilse tööturu nõudluse rahuldamisele.

Vastuvõtutingimused (dokumendid, kvalifikatsioon):

 • Riiklikult tunnustatud tunnistus või diplom üldises (täielikus) hariduses või keskhariduses.
 • Sisseastujate eksamite edukas läbimine.
 • põhjalikud teadmised infosüsteemidest ja tehnoloogiatest, sertifitseeritud bakalaureuse (või spetsialisti) kraad.

Õppekava:

Magistriprogrammi struktuur sisaldab kohustuslikku (põhi) osa ja variatsiooniosa. Magistriprogramm koosneb järgmistest plokkidest:

 1. «Distsipliinid» (moodulid)
 2. «Praktika»
 3. «Riigi lõpueksam»

Õppekava sisaldab loetelu erialadest (moodulitest), sertifitseerimiskatsete praktikast, õpilase riigi lõplikust sertifitseerimisest, muudest haridusalastest tegevustest, näidates nende mahtu krediiti ja tundidena, järjekorda ja jaotust õppeperioodide kaupa.

Kraadiõppe kvalifikatsioonitööd on lõpetatud teadus- või tehnikaprobleemide lahendamine infosüsteemide ja tehnoloogiate valdkonnas. Näited:

 • CMS Wordpressi baasi moodsa sisuhaldussüsteemi ja veebisaitide analüüs
 • kaugseire videovalve infosüsteemi arendamine laokompleksis
 • kunstilise stiili ülekandmise algoritmi bittmaskipõhine arendamine ja graafiliste atribuutide ülekandetehnoloogiate analüüs
 • kunstliku närvivõrgu arhitektuuri ja klassifitseerijahariduse analüüs piiratud MNIST-andmekogumis

Seadmed ja vahendid

magistriprogrammi jaoks 04.09.02 "Infosüsteemid ja -tehnoloogiad" hõlmavad koolituslaboratooriume ja klassiruume, millel on ühe tuumaga mitme südamiku, paralleelse assotsiatiivse protsessoriga arvutid, mis on ühendatud kohaliku võrguga Interneti-ühenduse kaudu. Iga distsipliin ja kursus on varustatud asjakohase litsentsiga tarkvaraga. Samuti on olemas loenguruumid ja spetsiaalsed laborid, kus on kaasaegsed seadmed, seminariruumid, kursuste projektid, grupi- ja individuaalsed konsultatsioonid, protsessi kontroll / seire ja vahehindamine ning näidisvarustuse ja hariduslike visuaalsete koolitusvahendite komplekt.

Karjäärivõimalused:

 • Lõpetajate kutsealane tegevus koolituse valdkonnas 09.04.02 «Infosüsteemid ja -tehnoloogiad» hõlmavad infotehnoloogia ja süsteemide uurimist, arendamist ja rakendamist.
 • Andmehaldussüsteemide rakendamiseks on objektid tööstuse, põllumajanduse, energeetika, transpordi, kaubanduse, meditsiini, hariduse jne valdkonnas. infosüsteemide elutsükli kõiki etappe hõlmavaid tehnoloogiaid, tootmist ja äriprotsesse.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and ... Loe edasi

North-Caucasus Federal University is the most high-profile higher education institution located in the South of Russia, Stavropol region. The North Caucasus lies between the Black Sea in the West and the Caspian Sea in the East, and the Stavropol region as a significant part of the North Caucasus is one of the most picturesque regions of Russia. Stavropol city is a cultural, business and multinational center of the region successfully combining the charm of an atmospheric city with its numerous squares, parks, vast forest areas, pleasant climate and the rapid life rhythm of the modern urban district. Näita vähem