Kirjeldus:

See magistriõppekava on mõeldud kvalifitseeritud spetsialistide koolitamiseks, kes suudavad vormistada ainevaldkonnad ja hinnata süsteemianalüüsi põhjal loodud ja rakendatud andmehalduse infosüsteemide keerukust; töötada välja ja arendada kaasaegseid infotehnoloogilisi rakendussüsteeme, kasutades selleks süsteemimudelite, simulatsiooni- ja statistilise modelleerimise tehnikate, andmete kaevandamise tehnikat jne; rakendada ja toetada eri profiilide ja tegevustega ettevõtetes ja asutustes rakendatavaid infosüsteeme.

Programmi eesmärk:

Kõrghariduse programmi eesmärk koolituse suunas 09.04.02 «Infosüsteemid ja tehnoloogiad» on lõpetajate erialane koolitus vastavalt praegusele tasemele ja infosüsteemide ja tehnoloogiate suundumustele, kujundades tehniliselt kvalifitseeritud ja koostööd tegevat spetsialisti. .

Haridusprogrammi omandamine võimaldab selle lõpetajatel läbi viia infotehnoloogia ja andmehaldussüsteemide uurimist, arendamist, rakendamist ja hooldamist; omada ja arendada ühiseid kultuurilisi, ühiseid professionaalseid, ametialaseid oskusi, mis aitavad kaasa nende sotsiaalsele liikuvusele ja stabiilse tööturu nõudluse rahuldamisele.

Vastuvõtutingimused (dokumendid, kvalifikatsioon):

 • Riiklikult tunnustatud tunnistus või diplom üldises (täielikus) hariduses või keskhariduses.
 • Sisseastujate eksamite edukas läbimine.
 • põhjalikud teadmised infosüsteemidest ja tehnoloogiatest, sertifitseeritud bakalaureuse (või spetsialisti) kraad.

Õppekava:

Magistriprogrammi struktuur sisaldab kohustuslikku (põhi) osa ja variatsiooniosa. Magistriprogramm koosneb järgmistest plokkidest:

 1. «Distsipliinid» (moodulid)
 2. «Praktika»
 3. «Riigi lõpueksam»

Õppekava sisaldab loetelu erialadest (moodulitest), sertifitseerimiskatsete praktikast, õpilase riigi lõplikust sertifitseerimisest, muudest haridusalastest tegevustest, näidates nende mahtu krediiti ja tundidena, järjekorda ja jaotust õppeperioodide kaupa.

Kraadiõppe kvalifikatsioonitööd on lõpetatud teadus- või tehnikaprobleemide lahendamine infosüsteemide ja tehnoloogiate valdkonnas. Näited:

 • CMS Wordpressi baasi moodsa sisuhaldussüsteemi ja veebisaitide analüüs
 • kaugseire videovalve infosüsteemi arendamine laokompleksis
 • kunstilise stiili ülekandmise algoritmi bittmaskipõhine arendamine ja graafiliste atribuutide ülekandetehnoloogiate analüüs
 • kunstliku närvivõrgu arhitektuuri ja klassifitseerijahariduse analüüs piiratud MNIST-andmekogumis

Seadmed ja vahendid

magistriprogrammi jaoks 04.09.02 "Infosüsteemid ja -tehnoloogiad" hõlmavad koolituslaboratooriume ja klassiruume, millel on ühe tuumaga mitme südamiku, paralleelse assotsiatiivse protsessoriga arvutid, mis on ühendatud kohaliku võrguga Interneti-ühenduse kaudu. Iga distsipliin ja kursus on varustatud asjakohase litsentsiga tarkvaraga. Samuti on olemas loenguruumid ja spetsiaalsed laborid, kus on kaasaegsed seadmed, seminariruumid, kursuste projektid, grupi- ja individuaalsed konsultatsioonid, protsessi kontroll / seire ja vahehindamine ning näidisvarustuse ja hariduslike visuaalsete koolitusvahendite komplekt.

Karjäärivõimalused:

 • Lõpetajate kutsealane tegevus koolituse valdkonnas 09.04.02 «Infosüsteemid ja -tehnoloogiad» hõlmavad infotehnoloogia ja süsteemide uurimist, arendamist ja rakendamist.
 • Andmehaldussüsteemide rakendamiseks on objektid tööstuse, põllumajanduse, energeetika, transpordi, kaubanduse, meditsiini, hariduse jne valdkonnas. infosüsteemide elutsükli kõiki etappe hõlmavaid tehnoloogiaid, tootmist ja äriprotsesse.
Programmi õpetamise keel:
 • Inglise
 • Vene

Vaata veel 3 kursust North-Caucasus Federal Universityis »

Viimati uuendatud Juuni 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,000 EUR
aastas
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date