Meie magistriprogramm on unikaalne kombinatsioon tahketest matemaatilistest taustadest ja arvutiteaduse rakendustest. Mitte ainult ei õpi, kuidas kasutada tööriistu, näiteks sügavaid närvivõrke, vaid saate sügava arusaamise sellest, miks nad töötavad.

Meie töötajad on spetsialistid erinevatest andmeteaduste alamandmetest: statistika, masinaõpe, optimeerimine, suurandmete analüüs, looduskeele töötlemine. Meil on nii tugev akadeemiline kogemus, vaid soovitame ka ettevõtetel, kuidas andmete teadust saab nende kasumi suurendamiseks kasutada. Pakume väikeseid gruppe (15 inimest) ja individuaalset lähenemist igale õpilasele.

Ainult kolm kursust (masinõpe, numbriline optimeerimine, statistiline õppimine) on kohustuslikud. Nad annavad teile vajalikke aluseid teadmiste edasiarendamiseks arenenumate kursuste puhul. Meie osakonna üliõpilasena võite laiendada oma silmaringi täiendavate kursuste, nt algoritmide või optimeerimise kaudu. Ära muretse: me anname teile teada, milliseid kursusi järgmiseks õppida!

Meie lõpetajad leiavad tööd Silicon Valley tippfirmades (Google, Microsoft

Meie õpilased osalevad teaduse projektides juba õpingute algusest. Te saate hindamatu praktilise kogemuse juba enne lõpetamist.

Vastuvõtutingimused

Dokument, mis tõendab, et olete lõpetanud (te) õpingute riigist (tõlked poola või inglise keeles).

  • Dokumendid, mis kirjeldavad õpinguid, kursusi ja kursusi (poola keeles)

või inglise tõlked)

  • Tunnistus, mis kinnitab inglise keele oskust B2 tasemel (kui kandidaat ei ole emakeel). Lisateave inglise keele nõuete kohta:

https://international.uni.wroc.pl/en/admission-full-degree-studies/english-languagerequirements

  • Taotlus / kaaskiri: See peab sisaldama jaotisi:

a) Miks Data Science

b) Minu teaduslik eesmärk

c) Minu varasem kogemus Data Science'iga

(kui osalesite mõningates seotud projektides, esitlesite oma uuringuid konverentsidel, on mõned projektid GitHubis jne. palun mainige seda oma kaaskirjas).

  • Vähemalt üks soovitav kiri professorilt või tööandjalt. See isik peab saama kirja otse rahvusvahelisele @ UWr .edu.pl (koos teemaga „Data Science: soovituskiri”)

1. etapi tähtaeg: 10. juuli 2019.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
University of Wroclaw

Vaata veel 14 kursust University of Wroclawis »

Viimati uuendatud Juuni 4, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
aug 2021
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date
aug 2021