Master Digitaalsete Filmide Tootmise Programmis

Filmbase

Programmi kirjeldus

Loe ametlikku kirjeldust

Master Digitaalsete Filmide Tootmise Programmis

Filmbase

Digitaalse filmi tootmise programm

Digital Feature Film Production Program

Tõeline filmiharidus

Filmbase pakub ainulaadset tööstuspõhist magistritaset, mille eesmärgiks on ette valmistada filmitegijaid mängufilmide digitaalsel kujul kirjutamiseks, arendamiseks, pitsimiseks, tootmiseks, laskmiseks, redigeerimiseks, postitamiseks ja levitamiseks.

Põhijooned

 • Meie programm Digital Feature Film Production on paindlik kursus, mille eesmärk on arendada tööstusfirmade huvi mängufilmide tootmises.
 • Meie õpilased õpivad otse kogenud filmitegijatelt Iirimaal ja Ühendkuningriigis.
 • Meie õpilased kasutavad uusimat tööstuslikku standardvarustust.
 • Tööstuse integratsioon on selle programmi peamine tunnusjoon.

Mis see on?

Digital Feature Film Production Program on põnev ja innovatiivne kursus, mis varustab üliõpilasi nii loominguliste kui ka tehnoloogiliste oskustega digitaalse filmitootmise ja loomemajanduse jaoks tulevikus.

Meie filosoofia on toetada tehnilist erialast ja loovat professionaalsust uurimis- ja praktilise tootmise kaudu.

Meie eesmärk on toota innovaatilisi mõtlejaid, kellel on võimalus luua originaalseid filmitoodanguid, mis on võimaldatud digitaaltehnoloogia kasvava ja paremini arusaamise kaudu.

Õpilase juurdepääs digitaalkaameratele, filmimisseadmetele ja tootmisjärgsetele tootmisvahenditele aitab kaasa tänapäevaste tehniliste oskuste ja tehnikate segu, mis teavitab ja valmistab õpilasi ette tulevaseks praktilises filmide tootmises.

Mida sa teed

Kursuse digitaalse kile tegemise komponent uurib digitaalse filmi tegemise teooriat ja praktikat ning on mõeldud väga praktilistele ja praktilistele funktsioonidele. Õpilased toodavad mitmesuguseid mooduleid hõlmavaid individuaalseid ja grupipilte põhinevaid projekte, mille lõpptulemuseks on täisfunktsionaalse filmi loomine. Need programmid on kavandatud selleks, et aidata kaasa kõrgkvaliteetsele tööjõutööle pärast lõpetamist.

Digitaalfilmide tootmise programm nõuab tõendeid selle kohta, et on võimalik saavutada arenenud tootmisstandardeid. Mängufilmide tootmiskogemusega juhendajad aitavad õpilastel saavutada oma eesmärke luua täispikk film. Õpilased näitavad selgelt oma teadmisi tehnoloogia kohta ja nende mõistmist mängufilmide loomise, turunduse ja levitamise strateegiate kohta. Nende tulemuste saavutamiseks sõltub aste tootmisüksuselt, kes tegutseb autonoomse ja sõltumatu üksusena.

Teie töö kogu selle programmi kestel nõuab olulist osa iseseisvatest arengutest ja teadusuuringutest, mis on seotud grupi ja üksikute projektidega vastavalt vajadusele. Koos oma jätkuvas tööülesandes saate osaleda formaalsetel lektoritel, mida pakuvad filmiarstid, ekspertide praktikud, tööstuse strateegid ja filmi- ja ringhäälingu maailmas Iirimaal ja välismaal peamised näitlejad.

Õpilastel on raamatukogu täielik juurdepääs ja laenutusõigused Dublini ärikooli (Aungier tänava ülikoolilinnak) ja Iirimaa filmiinstituudi ressursside raamatukogu kaudu.

Lisavõimalused

Õpilastel on võimalus teha vabatahtlik tööstuslik külastus Londonisse, et külastada ja luua sidemeid peamiste tööstuse strateegiate, turustajate, müügiagentide ja tootmisjärgsete rajatistega.

Võimalusi külastada Euroopa filmi turgu Berliini filmifestivalil veebruaris. See annab üliõpilastele ainulaadse võimaluse kohtuda peamiste tööstuse spetsialistidega üle kogu maailma ja näha filmi turgu tegutsemises.

Õpilastel on juurdepääs Iirimaa filmifestivalide valikule tööstusüritustel ja paneelidel. Õpilasi julgustatakse kasutama kõnealustes üritustes pakutavaid täiendavaid õppimisvõimalusi ja võrgustike loomise võimalusi.

Faktifail

 • Asukoht: Filmbase , Curved Street, Temple Bar, Dublin 2
 • Kursuse algus: september 2018
 • Kursuse pikkus: 1 aasta täistööajaga
 • Osalejate arv: täistööaeg
 • Riiki sisenemise nõuded: Tavalised nõuded on vähemalt teise klassi autasud või samaväärsed. Kui te ei vasta ülaltoodule, kuid teil on olulised asjakohased kogemused, kaalutakse teie taotlust tingimusel, et vastate ülikoolile, et olete võimeline vastama magistriõppe väljakutsele.
 • Taotlus: Taotlejad peaksid taotlema otse Filmbase . Lisateavet leiate lehelt Kuidas rakendada lehte.
 • Hankija: Lääne-Šotimaa Ülikool (UWS)
 • Tasud: 6 450 eurot (sh registreerimistasud)
 • Muud märkused: rakendus ei taga programmi sisenemist. Taotlus võib hõlmata intervjuudetappi.

Kuidas kandideerida

Üldrakendused

Kavandatavaid üliõpilasi kutsutakse praegu huvi väljendusi. Tulevastel kandidaatidel palutakse ühendust võtta Filmbase et arutleda kursust enne taotluste esitamist. Taotlused võivad sisaldada vestlusetappi. *

Tööstuse rakendused

Filmitegijad, kes on juba varem filminud professionaalselt, võivad taotleda oma eelmise töö valideerimist kursuse eesmärgil. Selle alusel tegutsevad filmiettevõtjad võivad omandada Mastersi kvalifikatsiooni loomemajandusprojekti ja teatud akadeemiliste moodulite lõpuleviimisel. Sellistel juhtudel kohaldatakse vähendatud kursuste tasusid.

Filmbase , kes on huvitatud taotlusest, peaksid võtma ühendust selle Filmbase esimese kontaktpunktiga Filmbase direktori Alan Fitzpatrickiga.

See kool pakub järgmisi programme:
 • Inglise


Viimati uuendatud February 12, 2018
Kestvus ja hind
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Alguskuupäev
Sept. 2018
Duration
Kestvus
1 aasta
Täisajaga õpe
Price
Hind
6,450 EUR
Locations
Iirimaa - Dublin
Alguskuupäev: Sept. 2018
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Dates
Sept. 2018
Iirimaa - Dublin
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Lõppkuupäev Võta kooliga ühendust
Price
6 450 eurot (sh registreerimistasud)
Videod

Filmbase Presents

Green Feature Filmmaking at Filmbase