Miks on digitaalse turunduse ja e-kaubanduse Master Barcelonas

Programmi kirjeldus

Digitaalne turundus on muutunud praktiliselt iga ettevõtte turunduse juhtimise oluliseks osaks. Master in Digital Marketing Barcelonas aitab õpilastel avastada dünaamilist ja keerulist digitaalse turunduse valdkonda ning pakub nii teoreetilisi kui ka praktilisi teadmisi.

Programmi peamised valdkonnad on veebisaidi haldamine, UX, e-turundus, digitaalne turundusstrateegia ja turunduse planeerimine, otsingumootori optimeerimine (SEO), turundus, plii genereerimine, sissetulev turundus, otsingumootori turundus (SEM), online maine haldamine, veebiseminarid, affiliate marketing, sotsiaalmeedia ja e-kaubandus.

Master in Digital Marketing Barcelonas annab õpilastele vajalikud oskused tööstuse digitaalse turunduse ja õpetab neid juhtida integreeritud süsteemi erinevate kommunikatsioonikanalite, platvormide, tööriistade ja digitaalse turundus mudelid erinevates rahvusvahelistel turgudel. Master in Digital Marketing Barcelonas eesmärk on harida õpilasi ja tagada, et nad on valmis väljakutseid kaasaegse digitaalselt ümberkujundatud rahvusvahelise majanduse, mis nõuavad multitegumtöötlus oskusi, võimet õppida ja kohaneda kiire, paindlikkus ja ühenduvus.

Barcelona digitaalse turunduse magistriõpingud saavad töötada erinevate elektrooniliste seadmetega erinevates rahvusvahelistel turgudel. Nad omandavad analüütilisi oskusi ja kõrgetasemelist oskusteavet suurte andmete analüüsi, suhtlemisoskuste ja kultuuriandmete, ettevõtlusvaimu ja uuenduslike probleemide lahendamise ning täiustatud juhtimis- ja juhtimisoskuste alal.

Master digitaalse turunduse ja e-kaubanduse Barcelona eesmärk on valmistada üliõpilasi olema väga konkurentsivõimeline turundus spetsialistid selles kiiresti arenevas ärikeskkonnas. Üliõpilased digitaalse turunduse ja e-kaubanduse magistriõppes uurivad digitaalse turunduse ja e-kaubanduse kontseptsioone ja strateegiaid ning kasutavad tehnoloogiaid seminaride, juhtumiuuringute ja praktiliste simulatsioonide abil. Õppimine ülikoolilinnakus asuvatest kõrgtehnoloogilistest digitaalsetest rakendustest, koostöö tööstuse spetsialistidega ja reaalse digitaalse turundusprojektiga aitavad õpilastel oma oskusi arendada.

Master in Digital Marketing Barcelonas üliõpilased läbivad elu muutuv kogemus nii isiklikul kui ka professionaalsel tasandil ja siseneda maailma innovatsiooni ja uusi karjäärivõimalusi rahvusvahelisel digitaalsel turundus keskkond.

Võtme faktid

 • Programmi kestus - 9 kuud
 • Programmi keel - inglise keel
 • Tarbimine - oktoober, jaanuar, aprill / aastane
 • Ajakava - täistööaeg, hommikud
 • Asukoht - Barcelona (Hispaania)

Programmi esiletõstmised

 • Juhtimine digitaalses hariduses Hispaanias.
 • Digitaalse turunduse ja e-kaubanduse kogemus.
 • Õpilased 70 erinevast riigist.
 • Mitme ettevõtte külastused ja praktilised teadmised.
 • Õppimine-by-doing õpetamise metoodika.
 • Digitaalsed turundajad on suure nõudlusega ja on kõige palgatüüpi turunduse spetsialistid.

Programmi eesmärgid

 1. Arendada sügavalt teadmisi digitaalse turunduse valdkonnast, mis hõlmab ettevõtte turundusalaga seotud platvorme, kontseptsioone, tööriistu ja analüütilisi meetodeid.
 2. Pakkuda oskusi, mis on vajalikud digitaalse turundusstrateegia arendamiseks ja optimeerimiseks, et vähendada ettevõtte kulusid ja maksimeerida ettevõtte või organisatsiooni turundustegevust.
 3. Õpetage kõige tehnoloogiliselt arenenumaid ja uuenduslikke turundusstrateegiaid, et anda õpilastele ülemaailmsel tööturul konkurentsieeline.
 4. Pakkuda globaalset perspektiivi, mis võimaldab õpilastel töötada välja digitaalses keskkonnas tõhusad ja rakendatavad turundusstrateegiad ja digitaalsed lahendused.
 5. Identifitseerige ja arendage talente ettevõtlikes innovatiivsetes üliõpilastes ning õpetage neid, kuidas tõrkeotsingutega tegeleda, rakendada veebipõhiseid tööriistu ja saavutada edu digitaalses ärikeskkonnas.
 6. Arendada juhtimisoskusi tegevuste kaudu, mis pakuvad kommunikatsiooni, juhtimise, meeskonnatöö ja loovuse alast koolitust.

Õppeplaan

 • Ülemaailmsete juhtide juhtimisoskused.
 • Digitaalne turundus turunduse juhtimise kontekstis.
 • Digitaalne turunduskommunikatsioon.
 • võrk
 • Digitaalõigus ja õiguslik keskkond.
 • E-kaubanduse haldamine.
 • Digitaalne strateegia.
 • Agile meetodid
 • Digitaalne turundusplaan.

MIKS GBSB Global ?

 • Ainuke ärikool Hispaanias, mille rahvusvaheline akrediteering on ASIC-lt.
 • Esimene ja ainus ametlik Microsofti koolis Hispaanias, mille Microsoft on akrediteerinud kui digitaalse hariduse juht, pakkudes üliõpilastele kõige kaasaegsemat õpikogemust esimesest päevast alates.
 • Official Microsoft Showcase School.
 • Ainult ärikool Barcelonas ja Madridis, mille staatus on ACCA arvutipõhine eksamikeskus.
 • Ärikoolide ja programmide akrediteerimisnõukogu (ACBSP) liige, USA
 • MYBS-i (Mind Your Business School) jaoks on registreeritud ONE OF THE BEST BUSINESS SCHOOLS in Europe.
 • Newsweek Magazine tunnustas Leader in GLOBAL HARIDUS.
 • Euroopas on jätkusuutlikkuse koolide juhendis number 1 Euroopas.
 • Ärikoolituse Euroopa Ülemkogu ametnik (ECBE).
 • USA ärieetika juhtumite konkursi korduv võitja.
 • Globaalne mitmekesisus | Õpilased 70 riigist ja õppejõud 20 riigist.
 • Keskenduda innovatsioonile | Alates õpetamismeetoditest, kursuste õppekavadest ja õpikodadest täielikult digiteeritud hariduskeskkonnaks oleme kõik innovatsiooni ja väljakutse kohta.
 • Tööalane konkurentsivõime

Karjäärivõimalused

Master digitaalse turunduse ja e-kaubanduse Barcelona aitab õpilastel ehitada karjääri selles dünaamiline tööstus.

MÜÜGIVAHENDID

Affiliate marketing manager teostab regulaarset tulemuslikkuse analüüsi, aruandlust ja uute võimaluste jälgimist B2B keskkonnas. Need spetsialistid selles valdkonnas loovad, arendavad ja tõhustavad partnerlussuhteid praeguste ja potentsiaalsete tütarettevõtjatega ning säilitavad käimasolevaid teabekampaaniaid ja tutvustusi.

MÜÜGITAMINE

Siseneva turunduse juhid hoolitsevad ettevõtte toimetuse ajakava eest. Need spetsialistid töötavad orgaanilise plii tootmisel ja arendavad kvaliteetset informatiivset sisu. Nad töötavad ka e-turunduse ja sotsiaalmeediaga.

SISU

Sisuhaldurid koostavad sotsiaalse meedia, juhendite ja juhtumiuuringute, veebisaitide, e-raamatute, blogide ja muude sisu sisu online ja offline sisu, et meelitada sihtgruppi, luua juhtmeid, arendada bränditeadlikkust ja suurendada SEO-i jõudlust. äri.

EMAIL MARKETING

E-posti turunduse juhid töötavad välja, analüüsivad ja optimeerivad ettevõtte e-posti kampaaniaid ning koordineerivad oma kaubamärgipüüdlusi e-posti teel. Need spetsialistid vastutavad A / B- ja MVT-testimise, andmebaasi segmentimise ja uuesti turundamise ning muude e-turunduse juhtimise aspektide eest kogu kliendi elutsükli jooksul, et maksimeerida konversioonimäärasid ja müügitulemusi.

MÜÜGI MOOTORI TURUSTAMINE (SEM)

SEMi juhid vastutavad ettevõtte investeeringutasuvuse maksimeerimise eest tasulistes otsingureklaamikampaaniates. Nad teevad teste, jälgivad, koguvad ja analüüsivad andmeid ning töötavad käimasoleva aruandlusega. SEM-i juhid kontrollivad SEM-i eelarvet, kampaania kulusid ning prognoosivad ja planeerivad SEM-i kulutusi tulevastele perioodidele.

DIGITAALNE STRATEEGIA

Digitaalse turunduse strateegid määravad erinevate toodete või teenuste ja brändi eesmärgid ja eesmärgid üldiselt ning kavandavad vastavad eesmärgid ja arengueesmärgid nende eesmärkide arhiveerimiseks ja nende eesmärkide saavutamiseks. Digitaalse turunduse strateegidel on arenenud teadmised SEM / SEO ja sotsiaalmeedia kohta.

SOCIAL MEDIA MANAGER

Sotsiaalmeedia juhid vastutavad brändi identiteedi säilitamise eest sotsiaalmeedias ja sotsiaalmeedia kanalite haldamise eest, et luua brändi tuntust ja ettevõtte positiivset online maine. Nad on keskendunud online-kogukonna kaasamisele, klienditeeninduse taotluste ja küsimuste käsitlemisele ning kõigi suhtlusvahendite haldamisele sotsiaalmeedia kogukondades. Sotsiaalse meedia juhid loovad veebisaidile sissetuleva liikluse, et luua juhtmeid ja suurendada müüki.

E-COMMERCE

E-kaubanduse juhid vastutavad ettevõtte veebisaidil ostmise eest. Nad juhivad veebisaidi liiklust ja osalevad digitaalse brändi identiteedi ja digitaalse reklaami arendamises. E-kaubanduse juhid on keskendunud online-müügi maksimeerimisele. Selle valdkonna spetsialistidel peaks olema kõrgetasemeline kogemus digitaalse turunduse, Google'i analüüsi ja veebidisaini alal.

OTSINGU MOOTORI OPTIMIZATSIOON (SEO)

SEO juhid vastutavad veebisaidi otsingumootori nähtavuse parandamise eest, rakendades erinevaid tehnilisi digitaalstrateegiaid. SEO-juhi ülesanne on ületada populaarsete otsingumootorite algoritme, nagu Google, Yahoo ja Bing, ning tuua veebisaidile rohkem kvaliteetset liiklust. SEO spetsialistid on praegu suur nõudlus tööturul.

DIGITAALNE MEEDIA OSTA

Digitaalse meedia ostjad vastutavad erinevate digitaalsete reklaamide ostmise eest ettevõttele. Nad analüüsivad ja hindavad mitmeid veebipõhiseid platvorme, veebisaite ja võrke, et teha kindlaks, kus on suurem osa liiklusest nende sihtturul. Digitaalse meedia ostjatel peavad olema suhtlemis-, läbirääkimis- ja teadustööoskused.

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 23 kursust GBSB Global Business Schoolis »

Viimati uuendatud Veebruar 17, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
Avatud registreerimine
Duration
9 - 12 kuud
Päevane õpe
Price
14,640 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
Avatud registreerimine
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

Avatud registreerimine

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

Master in Digital Marketing & Ecommerce in Barcelona, Madrid, Online

Careers You Can Achieve with a Master in Digital Marketing or Digital Finance