Ülevaade

Tarneahela juhtimine on ökonomeetria ja operatsioonide uuringute magistriprogrammi spetsialiseerumine.

Vastastikku ühendatud maailmas teevad organisatsioonid üha enam koostööd, et oma teenuseid klientidele tõhusalt jagada. See eeldab erinevate võtmeprotsesside integreerimist organisatsioonidesse. Spetsialiseerumine Supply Chain Management varustab teid kogemustega tarneahelate, samuti keerukate kvantitatiivsete meetodite ja optimeerimise vahendite abil, mida peate tarneahela protsesside tõhusaks kavandamiseks, rakendamiseks ja haldamiseks.

Selle programmi põhikursused on orienteeritud usaldusväärse matemaatika baasil arvutamisele. See võimaldab teil hallata laia valikut mudeleid ja lahendusmeetodeid ning kavandada ja analüüsida uusi olukordi, mis on kohaldatavad uutele olukordadele.

Logistika on optimeerimise vanim rakendusala. Tarneahela juhtimine on kõige arenenum ja tänapäeval on üks selle valdkonna kõige olulisemaid teemasid. Tarneahela juhtimise kursused ja juhtumiuuring illustreerivad paljusid praktilisi olukordi, kus operatiivse uurimistöö mudeleid ja meetodeid, mida olete õppinud, saab rakendada või kohandada konkreetsele probleemile. Sul on võimalik töötada ja suhelda meeskondades inimestega, kes ei ole operatsiooniuuringute eksperdid. Saate teada, kuidas oma uurimistulemusi teatavaks teha nii akadeemilises kui ka ärikeskkonnas.

Tarneahela juhtimine ja logistika jätkavad üldiselt uuringute läbiviimist uute ja keeruliste uurimisküsimustega ning on meie programmi lõpetajate jaoks peamine tööturu valdkond.

Õppekava

Neli 6 EÜ kohustuslikku põhikursust:

 • Kombinatoorne optimeerimine
 • Stokastilised gradientmeetodid optimeerimisel ja õppimisel
 • Operatsiooniuuringute juhtumiuuring
 • Käitumisoperatsioonide uurimine

Kaks 6 EÜ tarneahela juhtimise kursust:

 • Operatsioon ja tarneahela juhtimine
 • Tarneahela täitmine
 • Geograafilised infosüsteemid
 • Transpordimajandus

Üks tasuta 6 EÜ valikained

Thesis (18 EÜ): põhjalik uuring keerulise teema kohta logistikast ja tarneahela juhtimisest, mida juhendab logistika osakonna teadlane ja operatsiooniuuringute rühma uurija.

Üheaastane kapten võimaldab üliõpilasel saavutada kahekordse kraadi, kombineerides seda teise aasta teise tihedalt seotud kaheaastase magistriprogrammiga, näiteks Applied Mathematics, Computer Science, Industrial Engineering või Business Analytics.

Karjääri väljavaated

See spetsialiseerumine on teile ideaalne, kui soovid juhtimises osaleda tootmis- või teenindusettevõtte ülemaailmsete tarneahelate või logistikakonsultatsioonifirma töös.

Peaaegu kõigil meie vilistlastel on juhtivad positsioonid nendes ettevõtetes, kus nad töötavad. See on tänu nende magistrikraadiga võetud matemaatilisele lähenemisele tänu nende analüütilisele pädevusele.

Elsevieri kogutud iga-aastased statistikad näitavad, et majandusteaduse ja operatsiooniuuringute magistriõppe lõpetajad on aastaid Madalmaades kõige kõrgema palgaga üks neist. Operatsiooniuuringute teema laialdasust peegeldades on lõpetajad otsitud peaaegu kõigis tööstusharudes ja ühiskonnas.

Ülevaade üle 100 üliõpilase, kes tegid magistriõppe ökonomeetria ja operatsioonide uuringutes, näitavad, et nad leidsid tööd juhtimis-, finants-, nõustamis-, logistika- ja akadeemilistes ringkondades. Tüüpilised positsioonid on tarneahela juht, logistikaettevõtete juhtkonsultant, Operations Research-konsultant, ärianalüütik, kvantitatiivne analüütik, tarkvara insener, tööstusinsener.

Õpingute ajal on meie üliõpilasesinduse korraldatud palju ühiskondlikke tegevusi, et tutvuda oma tulevaste kolleegidega. Pärast oma magistriõppe lõpetamist olete osa meie edukatest vilistlaste kogukondadest.

Lõpetajad operatsioonides Teadusuuringud on väga soovitud kogu tööstuses ja ühiskonnas. Üle 25% meie õpilastest on juba oma magistriõppe ajal juba kohale jõudnud ning peaaegu kõik leiavad oma positsiooni 3 kuu jooksul pärast lõpetamist. Elsevieri uuringu kohaselt on operatsiooniuuringute ja ökonomeetria lõpetajate keskmine brutotulu nende esimesel aastal ligikaudu 3 300 eurot.

Miks VU Amsterdam ?

Meie uurimisrühmal on lai rahvusvaheliselt tunnustatud teadmised, mille abil suudame pakkuda täiustatud mudeleid ja meetodeid kogu operatsiooniuuringute spektrist. Tipptasemel teadlaste kõrval on meie meeskonnas kaks rahvusvahelist nõustamiskeskust maailma juhtivas operatsiooniuuringute konsultatsioonifirmas, millest üks on asutaja ja direktor.

VU Amsterdam logistika ja tarneahela juhtimise teadlastel ja õppejõududel on taustauuringud ja räägitakse optimeerimise teooria keelest. Põhikursustel saad praktilisi kogemusi mudelite ja meetodite muutmisel, mida sa õpid või kujundad ise praktiliseks koodiks.

See ökonomeetria ja operatsioonide uurimise magistrikraad on ainus selline programm ilusas ja põnevas Amsterdami linnas, mis on Euroopa suurim ärikeskus. Õppejõudude karjääriteenuste büroo toetab teid mitmete töötubade ja individuaalse juhendamisega teie tööturule üleminekul.

Sissepääs rahvusvahelise kraadiga

Me tervitame kõiki üliõpilasi, kes on väga huvitatud optimeerimisprobleemide lahendamisest tarneahela juhtimise, finantskorralduse, andmeaduse või mõne muu valdkonna kohta, kus matemaatiline optimeerimine mängib otsustamisel võtmerolli. Lisaks üliõpilaste motivatsioonile peaksid õpilased vastama siin loetletud vastuvõtutingimustele.

Vastuvõtutingimused

Magistriõppekava ökonomeetria ja operatsiooniuuringud, jälgimisoperatsioonid on avatud üliõpilastele, kellel on ülikooli bakalaureusekraad, mis annab põhjalikke teadmisi matemaatikast. Lisaks peate olema edukalt läbinud kursused ja õppinud kirjandust, mis on seotud selle programmi tuumaga, mis koosneb (või samaväärsetest):

 • Stohhastiline modelleerimine
  • SM Ross, sissejuhatus tõenäosusmudelitesse, Academic Press, 2009
 • Operatsioonide uurimine ja deterministlik optimeerimine
 • HA Taha, Operatsiooniuuring: Sissejuhatus, Prentice Hall, 2010, peatükk 1-12 või
 • FS Hillier ja GJ Lieberman, Sissejuhatus operatsioonide uurimisse, McGraw-Hill, 2005 (8. väljaanne). Peatükid 1-12

Lisaks nendele põhikursustele on sisseastumisnõuded selles, et taotleja on järginud lineaarse algebra, tõenäosusteooria, analüüsi ja statistika kursusi meie bakalaureuseõppe tasemel. Nende kursuste taset tähistavad järgmised raamatud:

 • Lineaaralgebra:
  • DC Lay, Linear Algebra ja selle rakendused, Addison-Wesley, 2013
 • Tõenäosusteooria:
 • SM Ross, esimene tõenäosuse kursus, Pearson, 2013
 • Analüüs:
 • JM Howie, reaalne analüüs, Springer, 2001
 • Statistika:
 • JA Rice, matemaatiline statistika ja andmete analüüs, Duxbury Press, 2006 või G. Casella ja RL Berger, statistiline järeldus, Cengage'i õpe, 2008

Lisaks on oluline, et õpilastel oleks kogemusi optimeerimise ja numbrilise programmeerimisega näiteks Python, R, Matlab, Java või C / C. Kui saate näidata ülaltoodud operatsiooniuuringute ja matemaatika kursuste sertifitseeritud eksamitulemusi, siis olete kaptenile vastuvõetavad. Vastavust hindab vastuvõtukomisjon.

Selle kursuse kohta lisateabe saamiseks võtke ühendust dr. RA Sitters: rasitters@vu.nl.

Inglise keele oskus

Vastuvõtukomisjon tahab rõhutada programmi intensiivsust: teadustööde lugemine ja kirjutamisdokumendid on võtmetähtsusega, kõik väga kiires tempos. Teie inglise keele oskus, nii suuline kui ka kirjalik, on selles programmis äärmiselt oluline. Nagu peate tihti oma kaasõpilastega suhtlema ja te töötate koos rahvusvaheliste ettevõtetega.

VU Amsterdam nõuab, et kõik taotlejad võtaksid inglise keele testi. Saate juba taotleda veebipõhist ilma testitulemusi. Soovitame teil katse kuupäevast planeerida nii kiiresti kui võimalik. Allpool leiate järgmised ingliskeelse testi testi tulemused:

IELTS (akadeemiline):

 • Minimaalne üldskoor 6,5
 • Minimaalne skoor 6,5
 • Minimaalne punktisumma kuulamine 6,5
 • Minimaalne punktisumma kirjutamine 6,0
 • Minimaalne skoori lugemine 6,0

TOEFL:

 • Paberipõhine test 580
 • Interneti-põhine test 92-93

Cambridge English:

 • Cambridge'i eksami eksam A, B, C
 • Cambridge Advanced eksam A, B, C

Vrije Universiteit Amsterdam pakub TOEFL ITP inglise keele oskuse testi. Katse pakub VU Taalloket. Lisateavet leiate selle testimise kohta aadressil www.taalloket.nl

Programmi õpetamise keel:
 • Inglise

Vaata veel 79 kursust Vrije Universiteit Amsterdamis »

Viimati uuendatud Aprill 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
14,600 EUR
EU / EER üliõpilane: 2,083 € | Mitte-EL / EER õpilane: 14,600 eurot
Deadline
Võta kooliga ühendust
for Dutch degree holders and international degree holders from EU/EEA countries
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
End Date
sept 1, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Dutch degree holders and international degree holders from EU/EEA countries
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for Dutch degree holders and international degree holders from EU/EEA countries
End Date
sept 1, 2020