Magister Majanduse Ja Rahvusvahelise Poliitika

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriõpet majanduses ja rahvusvahelises poliitikas (MEPIN) pakub Luganos asuv USI Università della Svizzera italiana majandusteaduskond koostöös Cattolica del Università delta ülikoolide rahvusvahelise algatusega (ASERI). Sacro Cuore, asub Milanos. Täiskoormusega õppeprogramm hõlmab 120 EAP tavapärase kestusega 4 semestrit ja see annab võimaluse saada topeltkraad ('topeltkraad'), st:

 • ja USI välja antud Šveitsi magistrikraad (magistrikraad Šveitsi seaduste alusel);
 • on ASERI Università Cattolica del Sacro Cuore väljaantud 1. taseme ülikooli magistrikraad, mis põhineb Itaalia õigusaktidel.

Uues väljaandes anti rohkem ruumi majandus- ja politoloogia ainetele ning tutvustati kahte kursust teemal "Ühiskonnauuringute metoodika". MEPIN pakub laia valikut teaduslikke vahendeid ja spetsiifilisi kompetentse, mis on hädavajalikud globaliseerumisega seotud majanduspoliitiliste nähtuste mõistmiseks ning avalike ja rahvusvaheliste asutuste toimimiseks. Kogu programmi väljatöötamise alus on seotud majanduse, rahanduse, seaduse ja institutsioonide ning rahvusvahelise poliitika uurimisega. Pakume ka multidistsiplinaarseid ja juhtimisalaseid teadmisi, mis on vajalikud selliste küsimuste käsitlemiseks nagu säästev areng, majanduslik-rahaline eetika ja üldisemalt riigiasutuste ja eraettevõtjate vahelise koostöö vormid ühise eesmärgi saavutamiseks, milleks on teenuse osutamine või projekti loomine ja juhtimine.

Struktuur ja sisu

Magistriõpe majanduse ja rahvusvahelise poliitika alal (MEPIN) pakub laias valikus teaduslikke vahendeid ja spetsiifilisi oskusi, mis on olulised globaliseerumisega seotud majanduspoliitiliste nähtuste mõistmiseks ning avalike ja rahvusvaheliste asutuste toimimiseks.

Kogu programmi väljatöötamise alus on seotud majanduse, õiguse ja asutuste ning rahvusvahelise poliitika uurimisega. Pakume ka multidistsiplinaarseid ja juhtimisalaseid teadmisi, mis on vajalikud selliste probleemide käsitlemiseks nagu säästev areng, turgude üleilmastumine, rahvastiku vananemine, rändenähtused ning üldisemalt riigiasutuste ja eraettevõtjate vahelise koostöö vormid ühise eesmärgi saavutamiseks , näiteks teenuse pakkumine või projekti loomine ja haldamine.

Avaliku ja erasektori ristumispiirkondade uurimine kohalikust maailmatasemeni nõuab teadmisi nii majanduslikust-finantssektorist kui ka avaliku poliitika sektorist, samuti teadmisi regulatiivsete õiguslike ja kommunikatsiooniaspektide kohta, mis on seotud poolte vahelised suhted. Osalejatele pakutakse mitmeid kursusi Lugano ülikoolilinnakus ja Milano ülikoolilinnakus. Programm lõpetatakse lõputöö väljatöötamise ja praktikaga riiklikes või rahvusvahelistes institutsioonides. MEPINi pakutav mitmekülgne ja interdistsiplinaarne koolitus on võimaldanud selle lõpetanutel kiiresti ja edukalt astuda rahvusvahelistesse ettevõtetesse, pankadesse ja finantsettevõtetesse, kohalike omavalitsuste, valitsusväliste organisatsioonide, õppe- ja teadusinstituutidesse. Selle magistrikraadi lõpetanutel on nii multidistsiplinaarsed oskused kui ka konkreetsed teadmised, eriti majanduse ja politoloogia alal, mis võimaldavad neil töötada kõigis sektorites, kus avalik ja erasektor teevad koostööd.

Sissepääs

Bakalaureusekraad (bakalaureusekraad) tunnustatud ülikoolist majanduse, politoloogia, õiguse alal. Juurdepääs magistrile on võimalik, kui seda hindab juhtkond, sealhulgas kandidaadid erineva ülikoolitaustaga.

Tunnustatud rakenduskõrgkooli ja kunstide ülikooli üliõpilased pääsevad magistrikraadile, täites bakalaureuse- või magistriõppega kujundava võla vahemikus 30–60 EAP vastavalt teadussuunaga määratletud õppekavale. Sisseastujaid käsitletakse igal üksikjuhul eraldi.

Mõnel ASERI sätestatud juhul võib väärtuse deklareerimist taotleda enne Milanos toimuva poolaasta algust või registreerimismenetluse ajal.

Kursustel on valdav itaalia keel. Mõni kursus toimub inglise keeles, seega eeldatakse selle keele mõistmist.

Kursusel on maksimaalselt 35 õpilast.

Registreerumine

Kursuste kõrge kvaliteedi ja hea suhtlemistaseme tagamiseks hõlmab kursus suletud arvu 30 õpilast (magistriõppe järgi pikendatav kuni 35 osalejani).

Õpilaste valimine toimub järk-järgult, lähtudes sisseastumisavalduste vastuvõtmise järjekorrast. Eelnevalt laekunud vastuvõtutaotlused osutuvad tõenäolisemaks.

Registreerimiseks kutsutakse kandidaate üles järgima juhiseid veebivormi täitmiseks aadressil https://iscrizione.lu. USI .ch / intro.aspx.

Paberkandjal registreerimine

Programmile registreerimine toimub ka registreerimisvormi ja nõutud dokumentide paberkandjal saatmisega (e-posti või faksi teel registreerimist ei aktsepteerita) järgmisel aadressil:

Università della Svizzera italiana, USI
Majandusteaduskonna dekanaat
Giuseppe Buffi kaudu 13
CH-6900 Lugano
Šveits

Dokumentatsioon

 • Registreerimisvorm;
 • Akadeemilise kvalifikatsiooni koopia (bakalaureusekraad, litsents, kraad, küpsus);
 • Bakalaureusekraadi (ärakirja) tõend diplomite tõestatud tõlke kohta, mis pole kirjutatud itaalia, saksa, prantsuse, inglise või hispaania keeles;
 • Elulookirjeldus;
 • Kandidaadi koostatud motivatsioonikiri;
 • Inglise või itaalia keele oskust tõendav tunnistus (pole arhitektuuriakadeemias vajalik);
 • Isikut tõendava dokumendi koopia;
 • Juba Šveitsis elavate väliskandidaatide elamisloa koopia;
 • Portfoolio (raamat) A4-formaadis (ainult arhitektuuriakadeemia jaoks).

Saadud kvalifikatsioonide koopia

Kui kandidaat ei ole veel täitnud bakalaureusekraadi, litsentsi või kraadi saamise tingimusi, võib kraadi koopia saata hiljem, kuid mitte hiljem kui immatrikuleerimise algus. Sel juhul on vaja täpsustada kraadi saamise kuupäev ja esitada sellekohane tunnistus, mille on välja andnud päritolukool.

Motivatsioonikiri

Motivatsioonikiri tähendab maksimaalselt üheleheküljelist teksti, milles kandidaat tutvustab end lühidalt ja selgitab, mis põhjustavad tema huvi valitud meistri vastu.

Inglise keele oskust tõendav tunnistus

Kandidaadid, kes kavatsevad õppida inglise keeles magistriprogrammi, peavad suutma näidata inglise keele kõrgemat oskust. Taotlejatel palutakse esitada seda taset tõendav dokument.

Registreerimise tähtaeg

Sügissemestrile registreerimine avatakse novembri keskel .

Registreerimise tähtaeg on 31. august . Viisat vajavate õpilaste registreerimistähtaeg on 31. mai .

Maksud

Registreerimistasu on 4 000 000 Šveitsi Šveitsi franki semestri kohta, mitteresidendist semester aga Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi Šveitsi frangi järgi (kokku neljal semestril kokku 13 000 000 Šveitsi franki). Kantonitevahelise kokkuleppe alusel soodustatud isikute jaoks, st Šveitsis keskkooli lõputunnistuse saanud isikute jaoks on immatrikuleerimistasu pool, st 2 000 Šveitsi franki (kokku neli semestrit: 7 000 Šveitsi franki).

Programm õpetatakse:

 • Itaalia keel
Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and intera ... Loe edasi

USI is a young and agile university that offers its students a quality education and an enhancing study experience. International faculty teach students with an interdisciplinary, engaging, and interactive approach, leaving room for practical application. The quality of the study curricula is complemented by USI small size, by its cosmopolitan environment and its informal and dynamic culture. These elements make USI a hub of opportunity open to the world, where students can engage in direct dialogue with their professors and define their educational path, discover unexpected horizons, and embrace international careers. Näita vähem
Lugano , Mendrisio + 1 Rohkem Vähem