Missioon ja eesmärgid

See magistrikraad elektroonilise inseneri eesmärk on toota lõpetajate kõrge spetsialiseerumise eri valdkondades. Meie eesmärk on aidata teil mõista, kuidas teha asju, mõista ja edendada tehnoloogilisi uuendusi.

Kursus põhineb järgmistel põhimõtetel: elektriseadmed ja taastuvenergia süsteemid, usaldusväärsus).

Lõpetamisel on õpilastel võimalus:

- analüüsida keeruliste elektrooniliste süsteemide käitumist ja hinnata nende toimivust ja usaldusväärsust;
- määratleda ja kavandada süsteeme, vooluahelaid ja elektroonilisi komponente ning teha vajalikud tehnoloogilised ja metoodilised valikud nende toimimise optimeerimiseks;

- korraldada ja juhtida elektroonikasüsteemide tootmist, inseneritööd, hooldust ja käitamist;

- töötada kompetentselt rakendatud sektorites, mis nõuavad elektroonilisi süsteeme või komponente, toimides tõhusalt väga multidistsiplinaarsetes kontekstides;

- edendada ja juhtida innovatsiooni oma operatiivses kontekstis, pidades silmas infotehnoloogia arengut ja arengut üldiselt ja eriti elektroonikat.

Kursuse üksikasjad

Kursuse eesmärk on arendada erialaseid teadmisi ja oskusi nii tööstuse automatiseerimise kui ka elektrooniliste süsteemide projekteerimise valdkonnas. Konkreetsemalt keskendub kursus kontseptsioonidele, mis on seotud pooljuhtseadmete, suure võimsusega süsteemide ja vooluahelate käitamisega elektrienergia muundamiseks, ülekandmiseks ja jaotamiseks, mõõtmismeetodite ja andurite ja instrumentide omaduste kohta, Analoog-, digitaalsete ja segasignaalide vooluahelate ja süsteemide CAD projekteerimine, elektrimootorite automaatika põhimõtted ja rakendused. Muud oskused, mida õpilased saavad õppeainete kaudu omandada, on seotud tööstuslike elektrooniliste süsteemide, energiahalduse, manussüsteemide ja integraallülituste tootmismeetoditega. Oluline aeg on pühendatud laboratooriumi projekteerimisele ja katsetamisele. Lisaks saavad õpilased oma akadeemilisi profiile täiustada, valides nii info- ja kommunikatsioonitehnoloogia kui ka inseneriteaduse teemasid. Kursuse eesmärk on pakkuda märkimisväärset hulka teaduslikku, professionaalset ja tehnilist sisu.

Põhikursused: pooljuhtide seadmed (6 krediiti), elektroonilised mõõteseadmed ja andurid (12 ainepunkti), vooluahelad ja süsteemid (6 ainepunkti), digitaalsüsteemide arhitektuur (9 ainepunkti), analoogne disain (9 ainepunkti), VLSI digitaalne disain (6 krediiti) , Elektriajamid automatiseerimiseks (9 krediiti)

Valikainete kursused: aatomifüüsika (6 ainepunkti), fotoonilised seadmed (9 ainepunkti), digitaalne signaalitöötlus (6 ainepunkti), otsustusabi algoritmid ja mudelid (6 krediiti), taastuvenergia elektroonika (9 ainepunkti), manussüsteemide elektroonika ( 9 krediiti), tööstuselektroonika (9 krediiti), tööstuselektroonika manussüsteemide disain (6 ainepunkti), tööstuselektroonika manussüsteemi disaini labor (3 krediiti), asjade interneti elektroonika labor (3 AP), MATLAB for Elektroonika (6 krediiti), innovatsioonimudelid (3 ainepunkti).

Paljud kursused on või saab õpetada inglise keeles.

Programm õpetatakse:

Estone

itaalia

Programmi õpetamise keel:
  • Itaalia

Vaata veel 18 kursust University of Parmais »

Viimati uuendatud Mai 29, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev