Master in Environomical Pathways säästva energia Systems (Vali)

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Ühine magistriõppesse Environomical Pathways säästva energia Systems (vali) on pakutud viie Euroopa ülikoolide EIT InnoEnergy. Programmis saate teada, kuidas anda tõeline panus praeguste ja tulevaste energiasüsteemide keskkonnamõju minimeerimiseks. Õpilased õpivad tegelema ühiskondlike väljakutsetega tehniliste lahendustega, uurima innovatsiooni ja kaubanduse rolli ning mõistma inseneride rolli ja vastutust säästlikumas energiatööstuses.

Environomical Pathways säästva energia Systems at KTH

Esimese aasta jooksul õpid kas KTH või Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTechis. Esimese aasta kursused keskenduvad sellistele teemadele nagu säästev energia muundamine, taastuvenergia ja võimalused inimeste minimaalse keskkonnamõju tagamiseks. Sisu esimese aasta kursused on sama mõlemas ülikoolis: kursused, mis on õpetanud KTH on saadaval online UPC õpilast, samas need, mis on õpetanud UPC on saadaval online KTH õpilast.

Teise aasta jooksul valite oma teadmiste süvendamiseks ühe järgmistest spetsialistidest:

KTH kombineeritud energiasüsteemid

Kombineeritud energiasüsteemid käsitlevad paljusid energiateenuseid taastuvate energiaallikate kombinatsioonidest. Te keskendute mitme energiaallika ühendamise kunstile, et toota tõhusalt, kulutõhusalt ja säästvalt erinevaid energiateenuseid. Eelkõige uuritakse kursusel polügeneratsiooni ja keerukate taastuvenergia süsteemide sünteesi teemat.

Stockholmi maineka KTH Royal Institute of Technology poolt pakutav kursus pakub laia valikut ja mitmekesist valikut kohustuslikke ja valikulisi teemasid, et laiendada oma teadmisi ja mõistmist.

Nõuded: lisaks 1. aastal programmis käsitletavatele ainetele erinõudeid ei kehtestata.

Energiatõhusus Politecnico di Torinos

Süvendada oma arusaamist uue energia Pathways tulevikus keeruline integreeritud süsteemid, keskendudes tõhususe tööstus- ja elamu kontekstides.

Nõuded: Soovitatav on taust masinaehituse või keemiatehnika alal.

Innovatsioon energiasüsteemides Eindhoveni tehnikaülikoolis

Uurige uuendusi elektritoite süsteemides. Alates nutikatest võrkudest kuni energia salvestamiseni, alates ehitatud keskkonnakujundusest kuni arengumaade sotsiaalmajandusliku mõjutamiseni kaevatakse sellel kursusel reaalse elu juhtumianalüüside kontekstis sügavalt pakkumist ja nõudlust.

Nõuded: Teil peaksid olema akadeemilised tööriistad ja kogemus valitud eriala põhjalike teadusuuringute tegemiseks.

Avamere energiasüsteemid Instituto Superior Técnico

Uurige energiatehnoloogiate rakendamisel toimuvat innovatsiooni, majanduslikku, õiguslikku ja ökoloogilist dünaamikat. Looge tugevaid teaduslikke ja tehnoloogilisi probleemilahendusoskusi, arendades samal ajal oma loovust, ettevõtlus- ja juhtimispädevusi.

Nõuded: Kursus on mõeldud inseneriteaduste või tehnikateaduste bakalaureuse kraadiga üliõpilastele ja see nõuab kindlaid teadmisi matemaatikas, füüsikas, keemias, infosüsteemides, aga ka teadmisi majanduse ja juhtimise alal.

Päikesesüsteemid Universitat Politècnica de Catalunya BarcelonaTech'is

Omandada teadmisi päikesesüsteemide valdkonnas. See kursus tugineb kindlatele teaduslikele teadmistele, pakkudes samal ajal laiaulatuslikku vaatenurka innovatsiooni ja jätkusuutlikkuse tehnoloogilisele arengule. Samuti saate paindlikult uurida mitmesuguseid täiendavaid teemasid ja valdkondi, mis vastavad teie huvidele ja õppimise eesmärkidele.

Nõuded: lisaks 1. aastal programmis käsitletavatele ainetele erinõudeid ei kehtestata.

Säästev biomassi töötlemine Aalto ülikoolis

Omandage eriteadmisi ja -teadmisi säästva energia tootmise, muundamissüsteemide ja turgude valdkonnas.

Nõuded: Väga soovitatav on tugev taust keemiatehnikas.

Säästev kütusemajandus (SFE) AGH-is: teaduse ja tehnika ülikool

See kursus on sügav sukeldumine energiasüsteemide tehnoökonoomilisse modelleerimisse, energiapoliitika juhtimisse, turgudesse ja majandusse.

Nõuded: lisaks 1. aastal programmis käsitletavatele ainetele erinõudeid ei kehtestata.

Osalete igal õppeaastal erinevas ülikoolis. Kandideerimise ajal peate valima mõlemad ülikoolid 1. ja 2. aastaks.

Magistriõpe projekt

Teise aasta viimase semestri jooksul töötate magistrikraadi projekti kallal, mille väärtus on 30 EAP. Kui teete magistrikraadi projekti TLÜ-s, on teie lõputöö väärt 45 EAP-d. Lõputöö on valminud koostöös meie tööstuse, teadusuuringute või vabaühenduste partneritega. See peaks sisaldama nii teie valitud teema tehnoloogilisi aspekte kui ka kindlat ärianalüüsi.

Karjäär

Säästvate energiasüsteemide magistriprogramm on ideaalne ettevalmistus säästva energia tööstuse erinevates valdkondades karjääriks ning annab teile oskused, teadmised ja atribuudid, mis on energiatööstuses palju nõutavad.

Eelkõige suurendab säästva energiasüsteemi magistriprogramm teie arusaamist interdistsiplinaarsete meeskondade rollist säästva energia tarnimisel. See võimaldab teil omandada põhjalikke teadmisi konkreetsetes erialades, laiendades samal ajal oma vaatenurka sellele, kuidas mitmekesised oskused ületavad lõhe nende üksikute erialade vahel ja pakuvad paremaid tulemusi. See annab teile ülevaate tehnoloogia ja kasutajate vahelistest suhetest ning kuidas valida tehnoloogiliste, ühiskondlike või mõlema kombinatsiooni vahel - see on tugev alus teie ametialasele elule.

„InnoEnergy programm ja võrgustik on see, mis aitas mul tegelikult oma ideed arendada ja selle ettevõtluseks muuta. Ja ma ikka koputan sellesse võrku - ja kavatsen seda alati. Suurepärased kontaktid ja tugi on äris edu saavutamiseks üliolulised. ” Govinda Upadhyay, MSc SELECT lõpetanu, CEA ja asutaja LEDsafari

"EIT-i silt on kvaliteedimärk, mille Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut (EIT) on andnud teadmis- ja innovaatikakogukonna haridusprogrammile, mida EIT on positiivselt hinnanud EIT-i kvaliteedi tagamise ja õppe tõhustamise (EIT QALE) süsteemi rakendamisel ning konkreetsete kvaliteedikriteeriumide kohaldamine, keskendudes EIT üldistele õpitulemustele (EIT OLO), tugevale ettevõtlusõppele, tugevalt integreeritud, innovaatilistele õppetegevusele, mida tehes õppimine toimub, rahvusvahelisele liikuvusele ja teavitustööle. "

EIT InnoEnergy

EIT InnoEnergy on Euroopa ettevõte, mis edendab hariduse, tehnoloogia, ettevõtluse ja ettevõtluse integreerimist ning tugevdab innovatsioonikultuuri. EIT InnoEnergy käsitleb säästvat energiat kui oma prioriteetset valdkonda ja Euroopa tipptegijate liitu, kus on 27 aktsionärist koosnev konsortsium ja lisaks veel 100 partnerit - ettevõtet, uurimisinstituuti, ülikooli ja ärikooli, mis hõlmab kogu energiaallikat.

123127_InnoEnergy_Support_Sign.jpg

EIT InnoEnergy magistrikool pakub seitset säästva energia programmi, mis pakuvad harvaesinevat tehnikat ja ettevõtlust. Kõik annavad tipptasemel teadmisi valdkondades, mis on olulised tänapäeva globaalsete energiaprobleemide lahendamiseks. Kõigil programmidel on tugev liikuvuskontseptsioon - esimene aasta veedetakse ühes ülikoolis ja teine aasta teises ülikoolis. EIT InnoEnergyt rahastab Euroopa Komisjon EIT (Euroopa Innovatsiooni- ja Tehnoloogiainstituut) kaudu.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical univer ... Loe edasi

KTH Royal Institute of Technology has served as one of Europe’s key centres of innovation and intellectual talent for almost two hundred years. Recognized as Sweden’s most prestigious technical university, KTH is also the country’s oldest and largest. With over 12,000 students and an international reputation for excellence, the university continues to nurture the world’s brightest minds, helping to shape the future. Näita vähem