Loe ametlikku kirjeldust

Tööstuse keemia ülesandeks on keemiliste teadmiste kasutamine tööstuslikku huvi pakkuvate toodete ja materjalide saamise protsesside uurimiseks ja arendamiseks.

Parma ülikooli tööstuskeemia magistrikraadi programm pakub väljaõppe, mis on suunatud keemiatööstuse kõige uuematele aspektidele, nagu näiteks energiasäästlike sünteesiprotsesside uurimine, millel on suur selektiivsus vähendatud keskkonnamõjude suhtes. , mille eesmärk on saada kõrge tarbimise ja kõrge kvaliteediga tooteid erinevatele rakendussektoritele.

Kursus sisaldab 11 kursust teoreetilise ja eksperimentaalse sisuga, kusjuures nii palju eksameid õppe hindamiseks. Koolitus viiakse lõpule vabalt valitud kursustega, mille kehtivus on kaheteistkümnes eksam, ja lõpeb 6 kuud kestva eksperimentaalse tööga. Magistriõpe valmistab tööstusliku keemiku elukutse teadus-, arendus- ja protsessikontrolli laborites erinevates tööstussektorites, kus on vaja keemilisi teadmisi nii tootmises kui ka kvaliteedikontrollis. ohutust ja keskkonnakaitset.

Tööstuse keemia magistrikraad valmistub ka kutsealale pääsemiseks, eriti nõustamistasandil või uuringu jätkamiseks teadustöö doktoriõppes, tavaliselt keemiateaduste ja rakendatud keemia valdkonnas.

Sest Parmas

Kuna kraadiõpe on osa keemiateaduste, elukeskkonna ja keskkonnasäästlikkuse osakonnast, mille MIUR on andnud "tipptasemel osakonnale 2018-2022 " erakorralise rahastamisega teadusuuringutele ja õpetamisele. Stimuleeriv keskkond, täis laboratooriume, mis on varustatud tipptasemel seadmetega. Uks maailmale, mis pakub võimalikke õpetusi inglise keeles, Erasmuse õppeprogrammides ja OverWorldi stipendiumites, eksperimentaalse väitekirja arendamiseks välismaal.

Õppekursus annab võimaluse õppida ja suhelda oluliste ettevõtete ja mainekate ülikoolidega, osaledes vahetusprogrammides ka rahvusvahelistes uurimisprojektides. Tagame kontaktide ja koostöövõrgustiku paljude kõige innovatiivsemate tööstussektorite (toidu-, keemia-, farmaatsiatööstuse, CNR-instituudid) riiklike ja rahvusvaheliste ettevõtetega, teadus- ja arenduskeskustega ning kontaktisikuga spin-offidega osakonna sees, tegelikkused täis stiimuleid, mis süttivad ideid!

Mis ootab teid pärast lõpetamist

Tööstuskemia lõpetajana võite soovida mängida olulist rolli uuenduslike tehnoloogiliste rakenduste täiustatud protsesside, toodete ja materjalide kujundamisel. See aste valmistab teid ette ka keemiku elukutse jaoks või uuringu jätkamiseks doktorikursustel, mis on tavaliselt keemia- või materjaliteaduste valdkonnas.

Tööhõivevõimalused, mida teil on võimalik kasutada, hõlmavad teadus- ja arendustegevust, kvaliteedikontrolli, tootmise kontrollimist, analüüse erinevat tüüpi keemiatööstuses ja mitmes sektoris.

Omandatud oskused võimaldavad teil leida tööd paljudes keemiatoodete ettevõtetes, isegi turundus- ja müügitööde korral. Riiklik tööhõive määr ühe aasta jooksul pärast lõpetamist on 87,5% tööstuskeemia puhul (allikas AlmaLaurea 2017).

Programmi õpetamise keel:
Itaalia

Vaata veel 17 kursust University of Parmais »

Viimati uuendatud May 12, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date