Master in Industrial Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Magistriprogramm tihedas koostöös ettevõtetega

ASIINi akrediteeritud magistriprogramm tööstusjuhtimises annab õpilastele oskused töötada ülesannetes, mis nõuavad kõrgetasemelisi äri- ja tehnoloogiaalaseid teadmisi. See valmistab teid ette töötama kõrgtehnoloogiaga ettevõtetes ja kiiresti muutuva põhitehnoloogiaga ettevõtetes, teaduskeskustes ja ülikoolides.

ASIINi kvaliteedimärk annab kinnituse selle kohta, et akadeemilise distsipliini ja kutseala, millele see programm ette valmistatakse, ainespetsiifilised kvaliteedinõuded on täidetud kõrgel tasemel. See kinnitab, et hea õppe ja eduka õppimise jaoks on olemas sobiv raamistik. Pitseri omistamine on kooskõlas Euroopa kvalifikatsiooniraamistiku ning Euroopa standardite ja juhistega.

Vaasa on Põhjamaades kasvava taastuvenergia äri keskus, mis loob programmi jaoks suurepärased võimalused tihedaks koostööks energiaettevõtetega. Vaasa on Põhjamaade suurim energiatehnoloogia keskus, kus töötab 140 ettevõtet ja 11 000 töötajat energeetikatööstuses. Vaasa tööhõive määr on Soome parim. Õppetöös kasutatakse nii kohalikku ettevõtlusvõrgustikku kui ka rahvusvahelisi seoseid: õpilased kavandavad ja viivad läbi väikeseid teadusprojekte, mis ühendavad nii teoreetilise raamistiku kui ka empiirilise uuringu.

122869_Keystoneen.jpg

Programmi tulemus

Õpilased saavad keskenduda kas tehnoloogiahalduse ja tootearenduse valdkondadele või tootmise juhtimise ja logistika valdkonda. Programmi tulemuseks on oskuste kogum, mis võimaldab üliõpilasel lahendada tootearenduse, teenuste arendamise, tootmise, energiatootmise ja keskkonnaga seotud probleeme võrgustatud tööstuses.

Taotleja varasemad uuringud võivad erineda ettevõtlusuuringutest ja tehnoloogiast, hõlmates programmist olulisi valdkondi. Selle programmi õpilased mõistavad ja juhivad tehnoloogia juhtimise põhialuseid. Nad õpivad analüüsima tehnoloogia, poliitika ja turu tulevikku; ning luua ja hallata teadus- ja arendusprojekte.

Vastuvõtmise protsess

Programm viib magistrikraadini majanduses ja ärijuhtimises ning selle saab lõpule viia kahe aasta pärast. Aastas võetakse tööstusjuhtimise magistriprogrammi vastu 30 parima kvalifikatsiooniga õpilast. Taotlusperiood on igal aastal detsembrist jaanuarini.

Rahvusvahelise magistriõppesse sisseastumiseksamid puuduvad. Vastuvõtuotsused tehakse nõutavate dokumentide alusel, hinnates iga täielikku taotlust eraldi ja valides parima kvalifikatsiooniga töötajad. Tööstusjuhtimise magistriõppe õppemaks on 10 000 eurot. Lisaks õppetasule peavad üliõpilased maksma üliõpilasesinduse liikmemaksu umbes 140 eurot õppeaastas. University of Vaasa on saadaval stipendiumid üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu magistrantuuris.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. Näita vähem