Master in International Architecture Lab

Üldine

Programmi kirjeldus

Uuendame maailma, hankige ja minge edasi. MUUTAME MEIE TULEVIKUT.

Kas usute, et see on võimalik? Kas olete selleks valmis?

Pärast pandeemiat tahame iga päev, iga hetk ja igas toimingus oma mõtteviisi, elu üle järele mõelda. Kuidas saab disain aidata meil elada uues maailmas? Kuidas saab see aidata meil jagada oma vajadusi ja olla üksteisega solidaarsed? Ehitada ühist hüve?

Olen Sahar - Firenze disainikooli STAR_Studium ArchitecturAe sekretär, mis asub rahvusvahelises arhitektuuri- ja sisekujundusettevõttes (Giovanni Voto Architects), millel on viis esinemispaika maailmas. Meie kooli tunnustatakse kui ühte parimat disainikooli Euroopas.

Meie interaktiivsed interaktiivsed kursused ja tunnisisesed kursused annavad teile magistridiplomi ja rahvusvahelise edasijõudnute kutsetunnistuse praktika ajal toimuva praktika jaoks. Lisaks valime parimate õpilaste hulgast tavaliselt oma tulevased koostööpartnerid erinevatesse paikadesse üle kogu maailma.

COVID_19 praegusest olukorrast tulenevalt on teil võimalus osaleda veebiklassides, et saada oma tuleviku ülesehitamiseks hästi kvalifitseeritud õpikogemus.

Lisateabe saamiseks aitab see soovi korral korraldada Skype'i kohtumise või Facebooki vestluse.

Meie Skype'i kontakt on: studiumarch2

Facebooki täht Firenze disainikool

Mis on rakendus: + 39-3714278475Teie taotlusel õigesti vastamiseks palun täpsustage, millisele kursusele olete täpselt huvitatud? Magister või kahekordne meister?

Pealegi valime itaallaste disainiõpetuse kõrge taseme ja uuendusliku meetodi tõttu tavaliselt meie piiratud arvu õpilasi (maksimaalselt 6) klassidesse. Õigete oskustega on võimalik saada ka stipendiumi. Oled sa huvitatud?

ärge kartke küsida meilt kõiki oma küsimusi või kahtlusi!

Ootame sinult huvi.

Parimate soovidega

Sahar R.

Star FDSi sekretär

Viimati uuendatud apr 2020

Teave kooli kohta

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - ... Loe edasi

The school's Unique concept derives from the combination of academic lectures in the courses and work on authentic projects with professionals and suppliers - site inspections and on-site experience - together with visits to workshops, laboratories, factories, and stores. The courses take into account the results of the most important international academic research with testimony from world-famous designers and architects. Näita vähem