Magistriõpe rahvusvahelistes suhetes on kõrgelt kvalifitseeritud teise tsükli õppekava, mille eesmärk on anda üliõpilastele mitmeid põhioskusi ja pädevusi, et konkureerida rahvusvahelisel tööturul, nii era- kui ka avalikus.

Õpilased saavad laia ja multidistsiplinaarse ülevaate viimastest majanduslikest ja poliitilistest nähtustest, samuti põhjaliku ülevaate peamistest erinevustest, mis tähistavad Aasiat, Aafrikat, Ameerikat, Euroopat kui maailma eri piirkondi.

Eelkõige on programmi eesmärk pakkuda usaldusväärset täiustatud koolitust, laiendada ja tugevdada õpilaste teadmisi rahvusvaheliste suhete lähenemisviisist ajaloolistele, poliitilistele, majanduslikele ja poliitilistele valdkondadele.

Õppemeetodite hulka kuuluvad seminarid, kirjalikud ülesanded, suulised ettekanded, keerukate tekstide uurimine, juhtumiuuringute ja simulatsioonide kasutamine. Need tegevused võimaldavad õpilastel arendada ja rakendada oma isiklikku ja originaalset lähenemist teadusuuringutele ja õppimisele. Interdistsiplinaarne lähenemine ja erinevate geopoliitiliste valdkondade põhjalik uurimine aitavad laiendada õpilaste teadmisi ja oskusi, võimaldades neil töötada välja metoodilised ja analüütilised oskused probleemide lahendamiseks töö kontekstis.

Täiustatud ja põhjalikud teadmised ajaloolistest, õiguslikest, majanduslikest ja poliitilistest teemadest annavad lõpetajatele paindliku ja professionaalse profiili, mida nõuavad välised sidusrühmad. Lõpetajad saavad korraldada ja juhtida projekte, rakendada oma teadmisi ja oskusi uute probleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks ning oskuste arendamiseks, mis koos omandatud oskustega on kasulik läbirääkimistel ja konfliktide vahendamisel.

Keelteoskus on eriti oluline professionaalne tööriist: inglise keele oskus on vajalik tasemele B2.

5 põhjust registreeruda kraadiprogrammis

  1. Multikultuurne üliõpilaste ja õppejõudude ühendus
  2. Nelja erinevat inglise keele õppekava
  3. Rahvusvaheline keskkond
  4. Paljud võimalused liikuvuseks välismaal (Erasmus, Overseas, dissertatsioonid)
  5. Praktika koolitus reaalsetes töökeskkondades

Vastuvõtutingimused

Iga õppekava jaoks on olemas konkreetsed registreerimismenetlused. Täpsemat teavet selle kohta, kuidas neid rakendada, õppemaksu ja tähtaegu:

href = "https://corsi.unibo.it/2cycle/InternationalRelations/how-to-enrol

Õppetoetused ja toetused

Ülikooli üliõpilased võivad Emilia Romagna piirkonna, University of Bologna ja teiste väliskeskuste õpingute ajal saada majanduslikku toetust.

href = "https://www.unibo.it/et/services-and-opportunities/study-grants-and-subsidies

Õppemaksu maksuvabastused

Kontrollige meie veebisaiti, et teada saada, millised on vajalikud dokumendid erandite ja eritoetuste taotlemiseks.

href = "https://www.unibo.it/et/teaching/enrolment-transfer-and-final-examination/tuition-fees-and-exemptions/tuition-fees

Programmi õpetamise keel:
Inglise

Vaata veel 49 kursust University of Bolognais »

Viimati uuendatud March 5, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
3,000 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date