Logic, magistriõppekava

Logitsat määratletakse traditsiooniliselt kui kehtivate arutluste formaalsete aspektide uurimist, kuid täna leiavad paljud loogikud loogikat üldisemate formaalsete süsteemide ja nende rakenduste uurimisega. Kaasaegses loogikas läbiviidud puhaste teadusuuringutega loodud kontseptuaalsete raamistike ja tööriistadega on leitud palju rakendusi erinevates erialades, kus õpitakse ametlikke keeli ja süsteeme, nt tarkvaratehnika ja arvutuslingvistika.

Akadeemilise aine loogika on tõepoolest interdistsiplinaarne ja asub filosoofia, matemaatika, informaatikateaduse ja keeleteaduse piiril. Vahetamine on aktiivne ja vastastikku kasulik. Logic on tänapäeval aktiivne rahvusvaheline õppe- ja uurimisvaldkond, sealhulgas matemaatika, infotehnoloogia ja lingvistika.

Kaheaastase programmi esimene aasta koosneb peamiselt kohustuslikest kursustest loogika teoreetilistes põhialustes. Teine aasta koosneb 30 hp essee ja valikainete kursustest, kus teie kui üliõpilane töötavad üldise loogikavaldkonna ja selle rakenduste spetsialiseeritud profiili poole.

Mõlema aasta jooksul toimub loogika, metoodika ja loogika ajaloo seminarilõik, loogika kollokvium. Teil on ka võimalus osaleda osakonna loogika uurimisseminaril. Programmi õpilasega teete tihedat koostööd rahvusvahelise ja jõulise uurimiskeskkonnaga.

Kursuse sisu

  • Täielikkus ja otsustusvõime
  • Määrake teooria ja modaalse loogika
  • Mudeliteooria ja tõestusteooria
  • Kategooria teooria ja ametlikud teooriad tõde

Karjäär pärast lõpetamist

Lõpetajad on hästi ette valmistatud kandideerima Ph.D. loogika, teoreetilise filosoofia, keeleteaduse ja infotehnoloogia programmid ning neil on pädevus argumentide analüüsi, deduktiivsete andmebaaside ja semantiliste veebide osas. Mitte-akadeemilised karjäärivõimalused hõlmavad tarkvaratehnika, veebipõhiseid tehnoloogiaid ning info- ja kommunikatsioonitehnoloogia sektorit.

Nõuded

Bakalaureusekraad, vähemalt kolmeaastane täiskoormusega õpe, loogika, teoreetiline filosoofia, matemaatika, informaatikas või lingvistika.

3 põhjused selle programmi uurimiseks

  1. Interdistsiplinaarne keskkond, mis ühendab matemaatika, filosoofia ja infotehnoloogia
  2. Osale rahvusvahelises uurimiskeskkonnas
  3. Valige oma taustale sobivad kursuse moodulid, akadeemilised ja professionaalsed eesmärgid

Sügisel algavate programmide rakendusperioodid

Rahvusvahelised üliõpilased, kellel ei ole ELi / EMP kodanikke
Rahvusvaheliste üliõpilaste peamine rakendusperiood on oktoobri keskpaigaks ja 15. jaanuariks kõigile programmidele, mis algavad sügisel. Rakenda aadressil href = "universityadmissions.se

ELi / EMP vaba liikumine / mittepartner üliõpilased ja Rootsi õpilased
Kui te ei vaja elamisluba, on sügisetaotlus avatud 15. märtsist kuni aprilli keskpaigani. Rakenda aadressil href = "universityadmissions.se või href =" antagning.se .

Õppemaksud

Õpilased, kes on ELi / EMP-väliste riikide kodanikud, peavad üldjuhul õppemaksu tasuma. Õppemaksud ei kehti ELi / EMP kodanike kohta. Õppemaksu kohta lisateabe saamiseks võtke palun ühendust filosoofiateaduskonnaga, keeleteaduse ja teooriaga.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 4 kursust University of Gothenburg, Faculty of Artsis »

Viimati uuendatud Oktoober 20, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
- Õppemaks: võtke ühendust osakonnaga
Deadline
Võta kooliga ühendust
for international students
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for international students
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
for international students
End Date

Why study logic in Gothenburg, Sweden? Ali Enayat, Professor of Logic, gives you the answer.

We like Humanities – Just like you