Lõpetajad magistriõppes BIM on spetsialistid globaalne nägemus ja kriitika killustatud ehituses ja positiivse silmas võimet tehnoloogia tegur muutuste ja integratsiooni kõik protsessid, mis koonduvad asjaolu ehitatud. See vaade koos sügav mõistmine võimaluste ja piirangute kohta saadaval tarkvara ja integratsiooni oskused koos inimeste ja tehnilise koostöö rühmade esitatud lõpetaja võime nii organisatsiooni sees, et mängida, ja väljaspool these- muutunud tegur muutuste ja CQI, kohaldades BIM protsessi. Need oskused võimaldavad lõpetanutel saada võti avaliku ja erasektori organisatsioonide tükki. Kindlasti nad kohandama oma praeguste protsesside vaja virtuaalne reaalsus BIM soodustab ehitus. See omakorda ka peetakse tõeline tegur muutus üha keerulisemaks ja nõudlik maailmamajanduses tõhusa ja säästva protsesse.


Riiki sisenemise nõuded/>

  • Tšiili ja välisriikide taotlejate sisestades Magistriõpe in Universidad UNIACC peab esitama oma bakalaureuse kraadi või professionaalne, originaal või legaliseeritud enne notar tase ja sisu kraadiõppes on samaväärsed vaja saada bakalaureusekraadi. Juhul välismaa taotleja peab esitama oma akadeemilise kraadi või kutsekraad apostille või heaks kiitnud Tšiili konsulaat päritoluriigi ja välisministeeriumi Tšiili.
  • Esitada selge ja loetav koopia mõlemal pool isikutunnistus.
  • Meet muud nõuded sissepääs ülikooli poolt kehtestatud programmi suhtes.


Režiim kirjeldust/>

Õppekava hõlmab kokku 16 moodulit, 4 semestrit ja 18 kuuks. vahe väljund täita 8 moodulit: Diplom Building Information Modeling juhtimine / sertifikaadihalduse BIM. Kaugõpe ühendab uuenduslike õppe- ja õppematerjalid läbi virtuaalse õppe ja klassiruumis klasside Universidad UNIACC . See võimaldab õpilastel, nende endi tingimustel, edendades nende õppimise ja isikliku distsipliini, enesejuhtimise ajal sobitada uuringud töö ja isikliku elu, saada maksimaalselt ära üksikisikute motivatsioon.


võrgusilm/>


Kas kohustus maks ja sooviavaldused?/>

Teavet tariifid ja väärtust juba järgmisel klassi, võtke sisseastumise osakond

Programmi õpetamise keel:
  • Hispaania

Vaata veel 8 kursust Universidad UNIACCis »

See kursus on Kombineeritud õpe veebis ja ülikoolis kohapeal
Duration
18 kuud
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi