Master in Management: Business and Finance Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Teise tsükliprogrammi juhtimine, eriala äri- ja finantsjuhtimise eesmärk on arendada pädevust karjääri spetsialiseeritud ja juhtivatel kohtadel juhtimissüsteemi kui keskmise ja kõrgema taseme juhid, analüütikud, nõustajad ja konsultandid äri-ja avalike organisatsioonide, samuti oma äritegevuse korraldamiseks. Selle programmi lõpuleviimine on eriti kasulik isikutele, kes on huvitatud välismaiste investeeringutega organisatsioonide karjäärivõimaluste omandamisest nii inglise kui õppekeelega kui ka globaalse sotsiaalmajandusliku ruumi liikumiseta koolituse tulemusena. See programm on ette valmistatud esimese ja teise tsükli programmide lõpetajatele juhtimise, majanduse, rahanduse, majanduse ja inseneriteaduse, õiguse ja halduse, psühholoogia, sotsioloogia ja muu valdkonna valdkondades.

Õppekava

Programm on individuaalne, kohandades selle sisu muutuvate nõudmistega sotsiaalse ja majandusliku tegevuse ning õppurite ootustele, mis tulenevad muutuvast tööturust. Praegused olulised majandusprobleemid ja nende lahendamise viisid on õppekavasse integreeritud.

Selle programmi õpingute läbiviimiseks on vajalik hea inglise keele oskus.

Selle programmi ECTS-punkti minimaalne summa on 120. Kõik kohustuslikud kursused moodustavad selle kogusumma 94 ECTS.

Õpilased akadeemilised seltsid

Turismijuhtimise õppetoolis on kaks akadeemilist seltskonda: Horizomi turismiakadeemiline büroo turismijuhtimisega huvitatud üliõpilastele ja KN Managerów Sportu neile, kes on huvitatud spordi juhtimisest. Majandus-, rahandus- ja juhtimisinstituut on strateegilise akadeemilise ühingu kodakondsus, kus õpilased saavad juhtimisvaldkonnas kogemusi, osaledes koostöös Ungari Heller Farkase Akadeemilise Seltsiga, korraldades konverentse, koolitusi, töötubasid ja kohtumisi ärimeestega. Aktiivse akadeemilise ühiskonna liikmeks saamine on ainulaadne võimalus osaleda paljudes originaalsetes projektides, sealhulgas rahvusvahelistes, ja see võib olla hea võimalus osaleda koostöös ettevõtetega, kus liikmed saavad väärtuslikku töökogemust.

Lõpetanud profiil

Lõpetajad on varustatud täiustatud, spetsiifiliste teoreetiliste ja praktiliste teadmistega juhtimise ja sellega seotud valdkonnas, eelkõige ettevõtete ja avaliku sektori asutuste probleemide ning nende nõuetekohase toimimise väärtuse kohta. Lõpetajad saavad kriitiliselt analüüsida, tõlgendada ja hinnata nähtusi ja juhtimisprotsesse erinevates mõõtmetes, hinnata keskkonnamõju nendele nähtustele (protsessidele) ning nad saavad valmistada ette ja täita juhtimisalaseid strateegilisi otsuseid. Nad saavad korraldada meeskonnatööd ja olla meeskonnajuhid, samuti tõhusalt suhelda, läbirääkimisi ja veenda, samuti kasutavad nad sujuvalt inglise keelt. Lõpetajad on hästi ettevalmistatud karjääri tegemiseks juhtimissüsteemi spetsialiseeritud ja juhtivatel ametikohtadel, kesk- ja tipptasemel juhtidena, analüütikudena, nõustajana ja konsultantidena äri- või avalikes organisatsioonides ning oma äritegevuse korraldamiseks. Nad on eriti varustatud, et nad saaksid töötada välisinvesteeringutega organisatsioonides.

Professionaalne areng

Pärast äri- ja finantsjuhtimise eriala lõpetamist on õpilased valmis töötama erialase ja avaliku halduse kesk- ja kõrgema taseme spetsialiseerunud juhtidena. Nad võivad jätkata karjääri sõltumatute spetsialistide, näiteks analüütikute või nõustajatega. Nad demonstreerivad ettevõtte juhtimiseks vajalikke teadmisi ja oskusi ning suutlikkust globaalsel sotsiaalmajanduslikul ruumil liikuda.

Juurdepääs täiendõppele

Lõpetanud äri- ja finantsjuhtimise programmist saab sooritada kolmanda tsükliga (doktoriõppe) ja post-diplomi programme sotsiaalteadustes ja sellega seotud valdkondades. Samuti on nad täielikult varustatud täiendõppega, et omandada kvalifikatsioonid kõrgelt spetsialiseerunud kutsealade praktiseerimiseks.

Keeleoskus

Lõpetamisel on üliõpilased inglise keelt valdavalt Euroopa keeleõppe raamdokumendi C1 tasemel, sealhulgas spetsialiseerunud sõnavara valdkonna valdkonnast.

Kvalifikatsioonitulemus

Kandidaadid paigutatakse järjestusse vastavalt nende registreerimise kuupäevale ja ajakavale kavandatud registreerimisperioodi jooksul.

Tasud

Taotluse tasu on 20 USD (või 75 PLN või 18 EUR). Tasu makstakse iga registreeringu eest eraldi ja iga registreeringu jaoks on oma pangakonto number maksele määratud.

Õppemaks ELi kodanikele: ükski

Õppemaks kolmandate riikide kodanikele:

  • esimene aasta õppemaks: 8 800 PLN (ligikaudu 2 700 USD)
  • teise õppeaasta õppemaks: 8 800 PLN (ligikaudu 2 700 USD)

Õppemaksu makstakse ühe semestri eest hiljemalt klasside esimesel päeval.

Võta meiega ühendust

Telefon: 48 12 664 56 82

E-post: bfm@uj.edu.pl

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2 ... Loe edasi

The Jagiellonian University is the oldest higher education institution in Poland and one of the oldest in Europe. It was founded on 12 May 1364 by the Polish king Casimir the Great. The Jubilee year 2014 marked the 650th anniversary of this remarkable event. Since its very beginning, the Jagiellonian University has been an international institution. Poles, Ruthenians, Lithuanians, Hungarians, Germans, Czechs, the Swiss, the English, the Dutch, the French, the Spanish, Italians, and even Tatars studied here in the old days. Näita vähem