Master in Management inimeste ja organisatsiooni arengu

Üldine

Saadaval 4 asukohta

Programmi kirjeldus

See magistrikraad on praegu üks kõige täiuslikum on ekspertide koolitamise Human Resources programmid. Täpne programm, millel on pikk kogemus, mis rõhutab inimeste strateegilise ettevõtte vara ja tulevaste personalijuhtide kui vaieldamatu juhid selles protsessis.

Master on ametlik programm pakutakse koos University Rey Juan Carlos, metoodika, mille põhjal, mis sisaldab tipptasemel harivad koos suure jõudlusega koolituse personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu.

õpetusliku Õppekava

Õppekava Magistriõpe Personalijuhtimine ja organisatsiooni arengu eesmärk on võtta arvesse üldpõhimõtted on sätestatud art. 3.5 kuningliku dekreedi ja määratluse õppe eesmärkidest ka üldisi ja konkreetseid oskusi professionaalse, akadeemilise ja kus tudeng peab olema koolitatud. Esmane eesmärk pealkirjas on piisava ja kraadiõppe tasandil teadusliku väljaõppe seoses personalikulud ja organisatsiooni, edastades teadmisi ja andes juhtimisoskusi, mis on vahetult kohaldatav kutseala lõpetajatele. Koolitus Master põhineb Kombineerides teadusliku ranguse äritegevuse tegelikkust, integreerides teooria ja praktika ning metoodika koolitus, dialoogi ja kogemuste vahetamist, peegeldus "juhtumid" koolituse "simulaatorite "äri ja alusena, arendamise võime analüüsi ja sünteesi ja ülevaade tähenduse ja vastutuse töö ise.

Programm on välja töötatud teoreetiline ja praktiline perspektiivi teoreetiline analüüs sisu ja selle praktiline rakendamine erinevate meetoditega. Praktiline osa Master kombineerida erinevaid võtteid nagu koostamine ja resolutsioon juhtumiuuringuid äritegevuse tegelikkust, simuleerimiseks või rollimängude, grupidünaamika, analüüsi ja arutelu ajalehe artiklid, raamatud avalikustamine General ettevõte, videod, firma veebilehed jne Lisaks täiendavad tegevused kestuse Master seminarid ja / või loengud, kus juhtivad teadlased ja ettevõtete juhte, ühendused ning avaliku ja erasektori organisatsioonide selgitab majandustegevuse oma organisatsioonis ja sektorites, kus nad tegutsevad töötatakse eesmärgiga edendada õpilaste juurdepääsu maailma äritegevusest.

General õppekava eesmärkide

Sellega seoses õppekava ja metoodika Master on suunatud omandamise õpilaste teadmiste ja oskuste täiustamiseks: Hoolitseda oskuste ja juhtimisoskuste ja metoodika, mida kohaldatakse haldamise organisatsioonide ja personas.Desarrollar konkreetset strateegilist pädevust organisatsioon ja personalipoliitika, mis võimaldavad õpilastel ehitada vajaliku inimkapitali nõudes organisatsioonidel saavutada oma objetivos.Desarrollar ja suurendada oskuste ja võimete individuaalne ja grupitöö, ettepanekud konflikti ja kultuuridevahelise koolituse gruppidele ja interdisciplinares.Desarrollar ja suurendada õpilaste võimet mõista protsesse muutus organisatsiooni loomist ja säilitamist organizativa.Conocer kultuuri ja kapten tehnikaid ja asjakohaseid vahendeid valdkonnas suunas, et parandada capac idad otsuste tegemisel ja probleemide conflictos.Facilitar omandamise ja oskuste arendamine ja praktilise rakendamise oskusi, et õpilased saavad selgitada konkreetse organisatsiooni vajadustele ja annab täpset diagnoosi ja sobivaid lahendusi.

pädevusi

Euroopa kõrgharidusruumi 1999. aastal käivitatud Bologna deklaratsioon, kutsub muutust metoodikad, mis keskendub eesmärk protsessi õppimise, mis ulatub üle kogu elu ja poole tööalast. Seega, õppekavad, mille tulemusel sõlmitakse kraadi, peab olema kesklinnas oma eesmärkide oskuste omandamist õpilast.

Mida see tähendab pädevuse? Komplekt teadmiste, oskuste ja hoiakute, mis on omandatud või arendatud kujundav kogemusi koordinaadid, mille eesmärk on saavutada funktsionaalne teadmisega, et vastata tõhusalt oma ülesannet või probleemi igapäevase ja tööelu mis nõuab protsessi õpetamise ja õppimise.

Oskusi, et õpilased peaksid omandama Master in Management inimeste ja organisatsiooni arengu alates Universidad Rey Juan Carlos (MDPO) on:

põhi- ja üldoskuse

Nad on ühised ülikooli kraadi, kuid on kohandatud konkreetse konteksti iga pealkiri.

põhiline

 • CB6 teadmisi ja arusaamist, et luua alus või võimalus originaalsus arendamine ja / või ideede rakendamisel, sageli teadus kontekstis.
 • CB7 et õpilased saavad oma teadmisi ja nende võimet lahendada probleeme uus või tundmatu keskkondi laiem (või multidistsiplinaarse) kontekstides seotud nende eriala.
 • CB8 et õpilased suudavad integreerida teadmised ja hakkama keerukust ja sõnastada otsuseid, mis põhinevad teabel, mis oli puudulik või piiratud, hõlmab mõtteid sotsiaalseid ja eetilisi kohustusi, mis on seotud kohaldamise oma teadmisi ja kohtuotsuste.
 • CB9 et õpilased saavad suhelda oma järeldused ja teadmisi ja giks need spetsialist ja mitte-spetsialistidele mõeldud selgelt ja ühemõtteliselt.
 • CB10 Õpilased peavad olema õppimise oskusi, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et on suuresti füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.

üldine

 • CG01 rongi õpilased saaks omandatud teadmisi, et lahendada probleeme uus või tundmatu keskkondades kontekstides seotud nende eriala.
 • CG02 rongi õpilased integreerida teadmised ja hakkama keerukust ja sõnastada kohtuotsuste teabe põhjal, mis sisaldavad peegeldab sotsiaalse ja eetilise vastutuse kohaldamisega seotud nende teadmiste ja kohtuotsuste.
 • CG03 Train suhelda oma tähelepanekutest spetsialistide ja mitte-spetsialistid, selgelt ja ühemõtteliselt.
 • CG04 Omandada õppimise oskusi, mis võimaldavad neil jätkata õpinguid nii, et peab olema suuresti füüsilisest isikust suunatud või autonoomse.
 • CG05 Train analüüsida, sünteesida, hinnata ja teha otsuseid, mis põhinevad asjakohaste registrite teavet olukorra ja prognoositav areng ettevõte.
 • CG06 koolitus suuline ja kirjalik suhtlus: mõista ja suutma suhelda hispaania õigesti ja eri stsenaariume. Arusaadav juhid ja alluvad selgelt ja lühidalt ja suutma koostada nõu ja ärijuhtimine projekte.
 • CG07 omandada teadmisi seotud inimressursside valdkonnas ja organisatsiooni alaline infotehnoloogia kasutamine ja kommunikatsiooni nende ametialast tulemuslikkust.
 • CG08 omandada oskusi analüüsida, otsida ja eristamiseks teavet erinevatest allikatest, suutma välja selgitada allikate asjakohaste majanduslikku teavet.
 • CG09 Train visandada ja üldistusi: õpilane peab suutma mõista institutsioonide tulemusena ja kohaldamise teoreetilisi või ametliku esindused kuidas majandus toimib, turgude ja ettevõtete vahel.
 • CG10 Train pöörduda probleemide analüüs professionaalne kriteeriumid põhinevad tehnilised vahendid.
 • CG11 Train esitada oma töö, ideid ja arvamusi avalikkuse ja arutada ja kaitsta nende lähenemisviise õpetajate ja kaasõpilastega suhtes.
 • CG12 omandada motivatsioon kvaliteeti ja rangust tööl ja loovust, algatusvõimet ja ettevõtlikkust.
 • CG13 koolitada meeskonnatöö ja kommunikatsioon sõnaosavus: üliõpilased peaksid olema võimelised integreerumast funktsionaalne ala keskmise või suure firma ja asjatundlikult täita antud töö.
 • CG14 rongi töötada erinevates keskkondades ja multi tunnustamise kaudu ja mitmekesisuse austamine.

erioskusi

Nad ise pealkiri ja eesmärk on saavutada konkreetne väljund profiili õpilane.

 • CE01 Omandada teoreetilised ja praktilised teadmised ettevõtte ja tema ülesanded samuti omavahelised suhted keskkonna ja ettevõtte.
 • CE02 Omandada teoreetilised ja praktilised teadmised strateegilise juhtimise ettevõtte ja langetada otsuseid keerulistes keskkondades.
 • CE03 rongi otsima ja teabekorralduse äri otsuste tegemisel ja õppida, et arendada praktilise raamistiku analüüsi, planeerimise ja rakendamise strateegilist otsust.
 • CE04 nii teoreetiliste ja praktiliste teadmiste Business sotsiaalse vastutuse ja ärieetika.
 • CE05 koolitus arengus eetilisi ja deontoloogiliste ja süsteemide Lepitusmenetluse ja sooline võrdõiguslikkus, planeerimise ja juhtimise rännanud ja äri mitmekesisust.
 • CE06 Omandada teoreetilised ja praktilised teadmised personaliosakonna ja arendada praktilisi skeeme probleemide lahendusi olukordades inimeste juhtimise organisatsiooni keskkonnas.
 • CE07 koolitus probleemide kindlakstegemisel personalijuhtimise ja õppida tehnikaid integratsiooni ja inimressursside juhtimine ja haldamine inimese meeskonnad äri kontekstis.
 • CE08 omandada praktika personalijuhtimise kaudu uusi vahendeid, meetodeid ja oskusi inimeste juhtimises.
 • CE09 nii teoreetiliste ja praktiliste teadmiste praktilise töö ettevõttes ja arendada praktilisi skeeme probleemide lahendusi olukordades tööjõu konflikti.
 • CE10 koolitus äri ja tööjõu läbirääkimiste ja tuvastada tööjõu probleeme ettevõtte.
 • CE11 nii teoreetiliste ja praktiliste teadmiste haldamise funktsiooni ja suutlikkuse arendamise sünteesi skeemi praktiline probleem-lahendusi organisatsiooni struktuuri olukordades.
 • CE12 koolitus probleemide kindlakstegemisel organisatsiooni juhtimise õppimise meetodeid ja disain organisatsioonid.
 • CE13 nii teoreetiliste ja praktiliste teadmiste Inimeste käitumist ettevõtte keskkonnas ning arendada praktilist skeemid probleemide lahendusi olukordades inimeste juhtimise ja meeskonna juhtimine.
 • CE14 Koolitus tuvastada probleeme organisatsiooniliste muutuste ja õppimise meetodeid organisatsiooni protsesse.

funktsioonid

 • Arendada võtmetähtsusega korralduslike ja inimressursside aspekte hea ühingujuhtimise tagada edu ja konkurentsivõimet.
 • Julgustab inimesi juhtimise üks tähtsamaid organisatsioonilised tegurid.
 • Constant uuendatud: Koguge praeguse keskkonna nõudmisi: muutumise kiirust, kasvu Internet, globaliseerumise ja tööjõu mitmekesisust, kohanemise õigusaktide ja areng töö ja eraelu tasakaalu.


Diferentsiaalid tegurid/>

 • ESIC ja URJC ühiskraad, mis on suur äri tunnustamine sai kvaliteetset koolitust koos suure ranguse ja füüsilisest nõue ülikooli programmi.
 • PhD: Võimalus täiendavate uuringute saavutamise suunas doktorikraadi.
 • Teaduskond: rangelt valitud õpetajad, kes ühendab akadeemilise kvaliteedi ja töökogemust.
 • Edetabel: Ametliku versiooni programmi, mis hoiab juhtivatel kohtadel HR sektori pingerida ajalehe El Mundo.

Student Profile

See Master on suunatud ühelt poolt need, kes töötavad ärimaailmas ja pea tegelema organisatsiooni ja / või inimressursside kõige professionaalne ja efektiivsemal viisil otsuseid. Seetõttu on suunatud kõigile, kes soovivad motiveerida, rongi ja toetust liikmed ettevõtte struktuuri, et oleks võimalik tuua oma potentsiaali tööl. See Master vastab vajadustele professionaalse, kes juba on kogemusi selles valdkonnas ja soovivad süveneda asja. Pealegi on see Master on suunatud ka äsjased koolilõpetajad, kes soovivad spetsialiseeruda nendel erialadel.

Master in Management inimeste ja organisatsiooni arengu eesmärk on arendada õpilaste organisatsioonilised oskused ja inimeste oskusi, intellektuaalse ja tehnikaid vaja seista tänapäeva ärimaailma pidevas muutumises. Pärast õpinguid sa olema täielikult teha juhtkonna otsuseid mis tahes ettevõte aladel, mis on seotud Personalijuhtimine ja organisatsiooni.

Välised akadeemilise tegevuse

ESIC on osakond, akadeemilisi tavasid, mis on üks loomulikud sidemed koolis äri tegelikkust. Välised kujutavad endast kujundav tegevusvaldkonnaga õpilaste järelevalve all ESIC. Nad arendada kriitilist ja eelistatavalt ettevõtted, üksuste ja avalikud või eraorganisatsioonid.

ESIC väidab suhteid umbes 8000 ettevõtet, kes värbavad profiilid, mis on moodustatud või vormitud meie School lisada need oma internatuuri programmide või tööhõive.

Keskmine aastane tavade haldab Campus ESIC Madridis puudutavad viimase kolme õppeaasta 1480 ja varem, on heaks kiitnud nende eest vastutavad vastates igale õpilasele profiilid moodustati ESIC. Department of Business Practices tagab, et praktikal on saadaval õppeaastal mitmed on võrdne või suurem kui arv õpilane.

Õpilased Ülikooli magistriprogrammi võib hõlmata väliste akadeemiliste tavade pärast akadeemilise programmi algust. Protseduuri millele juurdepääsu internatuuri haldab ESIC algab taotlemise ja registreerimise meie kooli telemaatikasüsteem, mis tagab vastavuse LOPD, millest algab osalemine valimise protsessi.

Sisu koolitusprojekti iga välise akadeemilise tava on konstrueeritud nii, et oleks tagatud otsene seos sama õpinguid ja oskusi üliõpilane on omandanud, kellel on akadeemilise järelevalve ESIC ja juhendaja määratud ettevõtte või asutuse, kus teostati. Praktika korda, igal juhul olema kooskõlas akadeemilise tegevuse poolt välja töötatud üliõpilane ESIC. Kõik see ja muid üksikasju, kajastub lepingu Haridus ja vastava koostöö lisas, mis on dokument, milles koostöö osapoolte vahel õppepraktika õpilased on reguleeritud ja formaliseeritud kehtivate määruste välise tegevuse kolledži üliõpilased.

Hindamine tunnustamise akadeemilise krediiti vastava akadeemilise tegevuse Välised ained tehakse vastavalt sätetele teemal õppekava iga kraadi.


Infrastruktuuri ja/>

Infrastruktuuri, et pakume õpilastele Master in Business Management (URJC) ja Master in Marketing (ESIC) on need selles koolis, mis asub Avda. De Valdenigrales s / n Pozuelo de Alarcón (Madrid ), lisaks kõik, mis koolis on olemas oma õpilaste ja ülikooli kogukonnaga (raamatukogud, ajalehed raamatukogud, arvuti tuba, spordirajatised jne, teistes kohtades Hispaania).

Teiselt poolt Master õpilased on juurdepääs ressurssidele kättesaadavaks Rey Juan Carlos Ülikool.

Võimaluse vastab kõigile kättesaadavus. Sissepääs on kaldega kaldteed ja hoonete lifti kohandatud ratastooli.

Vastavalt erivajadustega ja pärast nimekirja turulepääsu kvoodi Puue on keskus kohandatud tabelid / üliõpilased ratastoolis ja teabevahetuse toetamiseks seire tunnid / üliõpilased erivajadustega.

Infrastruktuuri koosneb eri valdkondade spetsialiste, kelle töö keskendub hooldus, remont ja kapitaalremont seadmete ja rajatiste ümber keskele.

Koolis on ka allkirjastatud lepingud teatavate tarnijate säilitada tähelepanu erinevate kontori tehnika valdkonnas.

Allpool on kirjeldatud ainult infrastruktuuri ja seadmete teaduskonna, mis oleks kasutatav õpetamine / Grade õpilast.


Teooria klassiruumis õpetajatele/>

ESIC lisad-5 Pozuelo on arvuti tuba kokku 205 töökohta. Igas klassiruumis on audiovisuaalse materjali õpetamiseks vajalikud. Kõik klassiruumid on sama audiovisuaalmeedia eespool kirjeldatud ja on vajalik tarkvara varustada / vilistlaste / ae meetodeid ja vahendeid, mis on vajalikud nõuetekohase koolituse arendamine, et turu nõudmistele.


Klassiruum Seminarid/>

Seal on 3 tuba 80,00 m2 ja 40,00 m2 3 kohtumisel varustatud sobiva mööbli töö rühmades, laud õpetaja / multimeedia arvuti, projektor ja internetiühendust.


tööruumid/>

Nii et eri töörühma Master in Business Management (URJC) ja Master in Marketing (ESIC) võib koguda on peale klassiruumis eelmainitud 4 tööruumid umbes 15 m2 iga laud ja piisavalt hoolitsenud meeskonnatöö.

Muud seadmed ja õppematerjalid

Infotehnoloogia ja kommunikatsioon IKT

See on traadita võrgu (Wi-Fi) kogu kooli liikmetele vabalt kättesaadavad ülikooli kogukonnaga (õpilased, PAS ja PDI). Lisaks on kõigil klassiruumid on internetiühendus kõikides arvutites.

raamatukogu

Uus Municipal ESIC Ülikooli Raamatukogu avati septembris 2013 eraldi hoones kooli kõrval. See pakub nii õpilastele ESIC nagu iga teine ​​ülikooli väljaspool.

Teenusepakkumine hoone on järgmine:

nullpunkt

 • kontroll
 • Konsulteerimine punkt (OPAC)
 • Arvuti toas: 24 istekohta konsultatsiooni
 • Grupitöö tube: 6 (4 istekohta)
 • Uuring Hall: 72 istekohta lugemiseks
 • hemeroteca

esimesel korrusel

 • Konsulteerimine punkt (OPAC)
 • Lugemissaalis (16 istekohta)
 • Tööruumid Grupp: 8 (8 postitused iga)
 • Uuring Hall: 72 istekohta lugemiseks
 • Uuring tuba: 42 lugemine postitused

vahenditest:

ESIC raamatukogu on fondi selliste omadustega:

 • Collection umbes 13500 spetsialiseerunud turundus, reklaam, majandus, äri, kaubanduse mahud jne
 • 200 pealkirjad perioodika spetsialiseerunud samu teemasid.

teenused:

 • General kabinett ja lugemine. vaba juurdepääs enne registreerimist kasutaja raamatukogu.
 • Rühmatöö toad. Ligipääs kaudu ettetellimisel 24 tundi, olles oluline see olema registreeritud kasutaja raamatukogu.
 • Juurdepääs ja päringu andmebaasides ja elektrooniliste dokumentide allkirjastatud raamatukogu.
 • Vaata OPAC kataloogi klikkides siia
 • Personal Loan: 3 raamatuid nädalas.
 • Konsulteerimine tuba fondi perioodika ja viide.

tundi:

 • Esmaspäevast reedeni kell 9 katkematu 21 h.
 • Laupäev 10.-14 h.
 • Special tundi jooksul eksami: 9-7 h.


klassid salongid/>

On auditoorium, mis on varustatud kõigi audiovisuaalmeedia kirjeldatud klassiruumis teooriat koos de190,00 m2 võimsusega 200 inimest.


Reprographic Service/>

Pakutavate teenuste hulgast, mida kooli õpilaste Master in Business Management (URJC) ja Master in Marketing (ESIC) on olemasolu fotokoopia teenuse 2 võimalusi, üks ravipersonalile kooli ja teiste masinatega, mis töötavad ettemakstud kaardid.


Kohvik ja toitlustamine/>

Koolis on kohvik ja restoran, mille võimsus on 150 istekohta, mis lubavad teenindavad praegu kuni 300 sööki iga päev õpilaste, õpetajate ja haldustöötajate ja teenuseid.

multimeedia klassiruumid

See koosneb kolmest iseseisvast üksusest, mille pindala on 52m2. See pakub õpilastele Kooli rajatisi ja ressursse, kus nad saavad töötada erinevates valdkondades multimeedia disain. Tegevuse poolt välja töötatud Multimedia Classroom on:

Multimeedia töötuba arenenud töö

Multimeedia Klassiruum on füüsiline ruum, mida saab teha professionaalselt viimistletud töö valdkondades toimetamine video, televisioon, raadio ja graafiline disain.

Planeerimine Kursused ja seminarid

Multimeedia Klassiruum on püsiv programmi ülimalt praktiliste kursuste eesmärk on rahuldada professionaalse ootused, et praegune turunõudlus. Need kursused ja seminarid on õpetanud spetsialistid ja õpetajad eri valdkondades projekteerimise ja digitaalse tootmise.


Spordiväljakute/>

Mille pindala on 2200 m2 ja koosneb kahest mitmeotstarbeline kohtute LSO sport, et saab harjutada käsipall, korvpall, jalgpall, võrkpall, jne Need võimalused on varustatud duši- ja tualettruumid.


väliparkla/>

Ta kasutab ala umbes 9300 m2 ja mahutab umbes 300 sõidukit.


kabel/>

ESIC on kapuuts, mille pindala on 139 m2 ja ligikaudne maht 100 inimest.

pingeread Associates

 • ESIC paikneb 12. World Business School.
 • Peadirektor ESIC on 76. Hispaania ettevõtte juht.
 • 3. Business School Hispaanias parima maine.
 • ESIC on reastatud jooksul top 250 ärikoolides maailmas ja mis veelgi olulisem üks seitsmest "Top-taseme Tööalane" ärikoolides Euroopas.
 • 2. Business School Hispaania valdkondade reastus.
Viimati uuendatud veebr 2018

Teave kooli kohta

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct rel ... Loe edasi

ESIC is a group of leading business schools in Spain, with an experience of over fifty years training business and marketing professionals. We strive to incentivize, promote, and maintain a direct relationship with the business environment in order to provide you with a practical academic training which focuses on the needs of the labor market. We offer training with values, to engage successfully as a highly qualified professional with excellent command and knowledge of the latest trends. Näita vähem
Madrid , Barcelona , Valencia , Sevilla , Zaragoza , Marbella , A Coruña , Pamplona , Bilbao , Granada , Vigo , Hispaania Online + 11 Rohkem Vähem