Magistriõpe Juhtimise

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

PROGRAMMI KIRJELDUS

MSc halduses pakub laialdast ülevaadet juhtimise domeenidest . Programm on mõeldud inimestele, kellel pole vastavat tausta äri majanduses või juhtimises , kuid kes soovivad laiendada oma akadeemilisi teadmisi teemal.

See meister pakub teoreetilisi teadmisi ja teaduslikke teadmisi, kuid on orienteeritud praktilistele oskustele ja rakendustele . Klassid antakse nii akadeemiliste ringkondade kui ka kutseala professorite rühmale, et tagada seos teooria ja praktika vahel .

Taotle magistrikursust. Juhtimine

PROGRAMMI ÕPPEKAVA

Kuna magistrikraadi juhendamisel õpetatakse ainult õhtuti , on programm kergesti ligipääsetav inimestele, kes ühendavad töö õpingutega . Kuid töökoha ühendamine täiskoormusega õppekavaga on üsna nõudlik. Seetõttu soovitame programmi levitada õigeaegselt (üle 2 aasta või rohkem).


Kursuse sisu:

  • Finants- ja juhtimisarvestus
  • Tarneahela juhtimine
  • Juhtimise informaatika
  • Juhtimine ja strateegia
  • Personalijuhtimine
  • Strateegiline turundus
  • Magistritöö
  • Ettevõtete rahastamine ja investeeringute analüüs

Pärast täiendavat ettevalmistusprogrammi on kohustuslik kõigile üliõpilastele ja neid saab samal õppeaastal ühendada magistriõppega. Ettevalmistavast programmist on välja jäetud ainult juhid, kellel on alaealise (vähemalt 18 ECTS ainepunkti) akadeemilise kraadiõppe omanik.

Lisateavet programmi õppekava kohta leiate siit

VASTUVÕTMISNÕUDED

Ettevõtte, juhtimise või äriökonoomika valdkonna bakalaureuse või ärijuhtimise magistrikraadi omanikud ei ole juhtimise magistrikraadiga lubatud.

Võimalik, et teil on vaja ülikoolikraadi, mis on samaväärne Flaami bakalaureuse kraadiga, mis koosneb akadeemilise õppekavas vähemalt kolmeaastast õppeprogrammist (180 ECTS).

Lisaks sellele peab teil olema inglise keele oskus.

KUIDAS KANDIDEERIDA

Taotluse esitamiseks peate täitma veebipõhise avalduse vormi ja üles laadima vajalikud dokumendid enne taotluse esitamise tähtaega.

Taotlege nüüd MSc. Juhtimine

Viimati uuendatud aug 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the ... Loe edasi

Ranked as one of Europe's top universities, Vrije Universiteit Brussel (VUB) combines award-winning research and a range of study programmes with a supportive open-door policy in Brussels, one of the most interesting cities in Europe. Almost 200 years of experience and history await you at its green, urban campuses. A young university with a well-established tradition The single word ‘vrije’ in ‘Vrije Universiteit Brussel’ means ‘free’ and really tells you everything you need to know about the ambition of our university: the promotion of research and thought without dogmas and prejudices. Because studying at VUB, in an open atmosphere of tolerance and diversity, means growing into an independent and critically- thinking individual who can cope with our fast-changing world. Näita vähem