Master in Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Akrediteerimine
Magistrijuhtimise programm on akrediteeritud AMBA, ACBSP ja IACBE. Maastricht School of Management on institutsiooniliselt akrediteeritud ATHEA poolt.

Kas olete ambitsioonikas lõpetanud või noor professionaal, kes soovib edukat karjääri tippjuhtkonnas?

Meie MM pakub teile esimest vajalikku sammu oma karjääri edasijõudmiseks kõrgemal tasemel, pakkudes teile tugeva aluse juhtimise praktikas ja juhtimises kiiresti muutuvas globaalses maailmas. Sellel kursusel antakse teile võimalus mõista, kuidas juhtida oma organisatsiooni suure jõudlusega mitmekesises ja multikultuurses rahvusvahelises ärikontekstis. Õppige kogenud õppejõud, rahvusvahelised ettevõtted ja kolleegid erinevatest kultuuri-, äri- ja õppetundidest.

MSM Master in Management lõpuks väljakutse teil arendada oma ainulaadset lähenemist juhtimise, mis inspireerib.

Miks peaksite järgima MSM Master in Management?

Ühendage teooria äri tegeliku maailmaga
Programmi erinevatel etappidel saate õppida, kuidas arendada oma lähenemisviisi organisatsiooniliste probleemide lahendamiseks ja muuta võimalused äri eduks.

Koos üliõpilaste meeskonnaga töötate teid kahel kontserni kuuluvatel projektidel , et lahendada piirkonna ettevõtte reaalse elu probleem. Teie meeskonnaga konkureerite teiste meeskondadega, mis koosnevad kaasõpilastest, kes töötavad samal teemal, et pakkuda ettevõtetele parimat lahendust.

Individuaalse kursuse tasemel saate läbi rühma- ja individuaalseid ülesandeid, kus te aktiivselt oma uusi teadmisi ja oskusi näitab.

Lõpetage oma magistriõppe programm koos integreeritava ülesandega äri konsultatsiooniprojekti, rakendusuuringute projekti või internatuuri vormis konsultatsioonide aruandega. Oma ärikonsultatsiooni ülesandes või internatuuris võitlete konkreetse organisatsiooni ees seisva väljakutsega ja pakute loovat ja praktilist ärilahendust, kasutades selleks oma äsja väljaarendatud juhtimisoskusi. Kui otsustate rakendusuuringuprojekti teha, uurite kriitiliselt üldist väljakutset, millega tegelevad konkreetse tööstusharu, sektori või riigi organisatsioonid, ning pakute välja ja kaitsta uut lähenemisviisi sellele väljakutsele vastamiseks.

Magistriõpe kraadi eesmärgiks on olla ärimaailma trampoline-aasta, simuleerides seda nii paljude võimaluste piires kui samal ajal, pakkudes samal ajal end kindlale, huvitavale ja unikaalsele haridusele.

Töötage end tõhusasse ja vastutustundlikku juhti
Meie MM programm on inimestele orienteeritud: inimesed loovad ja loovad organisatsioonid. Isikliku arengu portfelli abil arendate personaalseid ja inimestevahelisi oskusi, mida vajate juhina. Lisaks saate sügavama mõistmise, kuidas organisatsioonid, mis on vastutustundlikult juhitud, võtavad vastu ja järgivad eetilisi standardeid. Sellega seoses uurite, mis töötab ja mis ei ole jätkusuutlikus ettevõtmises ja jätkusuutlikus arengus. Me nõustume vastutustundliku juhtimishariduse põhimõtetega (PRME). Seepärast on ühiskonna vastutus, ärieetika ja jätkusuutlikkuse probleemid kogu programmi jaoks ühised.

Õppige ja võrgu kaudu mitmekesisust
Sa arendate oma juhtimisoskusi tõeliselt rahvusvahelisel ja mitmekultuurilisel klassiruumis, kus osalevad kaaskodanikud üle kogu maailma. Nad esindavad mitte ainult mitmesuguseid kultuuritaustaid, vaid ka erinevatest ärisektoritest, taustteadmistest ja erinevatest isiklikest võrkudest. Ülemaailmses kontekstis on teie isiklikud võrgustikud ja mitmekultuurilised juhtimisoskused karjääri edukuse oluliseks koostisosaks.

Viimati uuendatud okt 2019

Teave kooli kohta

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personal ... Loe edasi

Maastricht School of Management (MSM) is one of the oldest and most international business schools in the Netherlands with a large worldwide network of students, alumni and partners. MSM is a personally oriented business school offering internationally accredited MBA (full-time MBA, Executive MBA, Online MBA) and Master in Management programs, and short executive courses. Studying in one of MSM’s programs means you will share your study experience with participants from many countries and professional backgrounds. Being part of such a diverse community offers you the opportunity to expand your international network and to learn from fellow participants by exchanging knowledge and experience. Näita vähem

Akrediteeringud