Master in Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Magistriõppe programm Vistula University mitte ainult ei võimalda teil täiendada oma bakalaureuseõppe käigus omandatud teadmisi, vaid võimaldab teil õppida uut materjali, mis aitab kindlasti saavutada professionaalset edu dünaamilises ärimaailmas. Teile õpetatakse, kuidas oma karjääri juhtida vastavalt elukeskkonna tasakaalu põhimõtetele ja kuidas juhtimises vastutavatel ametikohtadel tegutseda.

Kui soovid pigem otsuseid vastu võtta kui tellimusi teha, kui soovite inimestega töötada ja tunda end multikultuurses keskkonnas hästi, siis juhtkond (magistriõppekava) sobib teile!

Magistriõppes keskendutakse üldtunnustatud teadmiste õpetamisele kaasaegsete äriorganisatsioonide juhtimise kohta. Oluline on märkida, et rõhutame tugevalt ülaltoodud rahvusvahelisi aspekte. See avab globaalsed võimalused, kuna Vistula University lõpetamisel valmistatakse teid ette tööle mitte ainult Poolas, vaid ka välismaal.

Me rõhutame praktilisust, mistõttu on juhtimine (magistriõpe) kättesaadav ka kaugõppeprogrammina! Kui valite vahemaa valiku, saate 60% kursustest internetist läbi viia kõikjal maailmas. Lisateavet kaugõppe kohta leiate siit.

Teave programmi kohta

Juhtimine (magistriõppekava) on kaheaastane programm, mille eesmärk on tutvustada teile äriorganisatsioonide juhtimise rahvusvahelisi standardeid. Loengutes omandatud teoreetilised teadmised leiavad praktilisi rakendusi seminaridel ja seminaridel. Meie teaduskonna hulka kuuluvad mitte ainult akadeemikud, vaid ka tööstuse veteranid. See pädevuste kombinatsioon tagab, et teadmised, mida te saate, on usaldusväärsed ja usaldusväärsed.

Programmi paindlikkus on selle tugevus - just teie otsustate oma õpingute kulgu. Konkreetsete klasside valimisel saate arendada oma valitud juhtimisala.

Kui mõtlete oma ettevõtte loomisele või tunnete, et teil on liider, siis on Varssavis juhtimise õppimine ideaalne teie jaoks!

Ekspertiis

Vistula University õppimine annab teile vajalikud teadmised, et saada kiiresti juhtimisekspert.

Suurettevõtted

Juhtimise magistriõppes saate valida ühe neljast alam-suurettevõttest: rahvusvahelise ettevõtte juhtimise, rahvusvahelise turunduse juhtimise, rahvusvahelise inimressursside juhtimise ja rahvusvahelise e-äri projektijuhtimise.

Alam-peamised äriühingud valitakse õpingute kolmandal poolaastal.

Sub-major: rahvusvaheline ettevõtte juhtimine

Te saate teada rahvusvahelise tegevuse põhiaspektidest, mis võimaldavad teil kas oma ettevõtte asutada või ettevõtte tõhusalt hallata. Teil on võimalik töötada välja tõhusad äristrateegiad ja plaanid, osata tagada ettevõtte edukas sisenemine rahvusvahelisele turule ning omandada parimad töötajad.

Karjäär pärast õpinguid

Juhtimisprogramm on loodud selleks, et kõige paremini valmistada teid juhtimise karjääri jaoks, olgu siis projektide, inimeste või organisatsioonidega. Alam-suurettevõtted on kohandatud turu vajadustele ja võimaldavad teil koguda praktilisi teadmisi ja spetsialiseeruda teie valitud suunas. Juhtimise rahvusvahelistele aspektidele keskendumine tähendab, et olete valmis töötama kultuuriliselt mitmekesistes rühmades ja ettevõtetes.

Arvutitehnika kavandamise eelised

Globaalsed võimalused

Magistriõpe lõpetamine avab uksed uutele globaalsetele tööhõive väljavaadetele. Kõik see tänu meie kursuste rahvusvahelisele lähenemisele. Te saate teadmised ja oskused, millega saavutate professionaalse edu oma riigis.

Äriline lähenemine

Uuri, kuidas ärimaailmas asjatundlikult navigeerida. Te teate, kuidas kasutada reaalsetes stsenaariumides omandatud teadmisi. Samuti saate teada, kuidas mitte ainult töötada välja plaane, vaid kuidas neid rakendada, et need oleksid kooskõlas ettevõtte strateegiaga.

Asjatundlik juhtimine

Te saate teostada projekti algusest lõpuni ja hallata terveid meeskondi.

Õppemaksud

Õppetasu täistööajaga ja osalise tööajaga õpingute eest (sh mobiilsed õpingud) poola keeles - üliõpilased väljastpoolt ELi

  • Registreerimistasu: 120 €
  • Õppemaks (aastas): 1 450 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 775 €

Õppetasu täiskoormusega õpingute (BA / MA) eest inglise keeles - ELi kodanikud *

  • Registreerimistasu: 120 €
  • Õppemaks (aastas): 2 500 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 1 350 €

* Teiste riikide kodanikud, kes maksavad samu tasusid kui ELi kodanikud, hõlmavad: teiste Euroopa riikide kodanikke, kõiki Põhja- ja Lõuna-Ameerika, Kariibi mere piirkonna riike ning Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Kasahstani, Kõrgõzstani kodanikke, Mongoolia, Venemaa, Tadžikistan, Türkmenistan ja Usbekistan.

Õppetasu täiskoormusega õpingute eest (BA / MA) inglise keeles - väljaspool ELi elavad kodanikud *

  • Registreerimistasu: 200 €
  • Õppemaks (aastas): 3 800 €
  • Õppemaks (semestri kohta): 2 000 €

* See ei kehti üliõpilastele Euroopa riikidest, kes ei ole ELi liikmed, üliõpilased Põhja- ja Lõuna-Ameerikast, Kariibi mere piirkonnast ning Armeeniast, Aserbaidžaanist, Gruusiast, Kasahstanist, Kõrgõzstanist, Mongooliast, Venemaalt, Tadžikistanist, Türkmenistanist ja Usbekistanist.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistul ... Loe edasi

Vistula University is, together with The Vistula School of Hospitality (formerly the Warsaw School of Tourism and Hospitality Management), one of the major pillars of the dynamically developing Vistula Group of Universities. Both institutions operate on one campus in Warsaw. In 2014, they were joined by the University of Business in Wroc?aw, and in 2018, by Józef Gieysztor Academy of Humanities in Pu?tusk and Olsztyn University. Näita vähem