Master in Management

Üldine

Programmi kirjeldus

Porto Ülikooli FEP juhtimise magistrikraad on 24-kuuline täistööajaga programm, mille eesmärgid on selged tema kindlast, kuid mitmekesist õppekavast, selle rõhuasetusest praktilistele ja rakenduslikele teadmistele ning selle peamist muret seoses osalejate isiklik ja sotsiaalne areng.

Õpilased saavad end ette valmistada karjääri jaoks ülemaailmsel tasandil, praktiseerides osaledes välismaal õppimisega või koostöös kolleegidega üle kogu maailma ning osaledes FEPi uurimiskeskuste korraldatud rahvusvaheliste kõnelejate seminaridel.

Kahepoolse kokkuleppe sõlmimine Kedge Business Schooliga ja FEA-USP (São Paulo ülikool) - mainekaima Ladina-Ameerika ülikooliga - koos FEP-i ja teiste prestiižikate välismaal asuvate ülikoolide vahel asutatud üliõpilasvahetuse protokollidega loovad olulised võimalused, mida õpilastel soovitatakse ära kasutada.

Lisaks on FEPi (U.Porto) juhtimise magistrikraad osa QTEM-kvantitatiivsetest majandus- ja juhtimisvõrgustikest, mis hõlbustavad parimate üliõpilaste juurdepääsu rahvusvahelistele õpingutele ja tööle välismaal QTEMi meistritevõrgus, mis kogub prestii akadeemilist ja ettevõttepartnerid.

Rahvusvaheliste üliõpilaste panus on otsustava tähtsusega, mis oli ilmne eelmiste väljaannete programmides. Neid õpilasi tervitab õpetaja, kes on ka üliõpilane, et võimaldada neil sujuvat integratsiooni. Rahvusvaheline üliõpilasbüroo pakub ka abi rahvusvahelistele üliõpilastele viibimise ajal. Lõpuks pakub Porto Ülikool, ülemaailmne kõrgelt hinnatud ülikool ja Porto, ajalooline elav linn, millel on püüdlane sotsiaalne ja kultuuriline elu, suurepärased tingimused kraadiõppe läbiviimiseks. Ootame teie varsti külastama.

Eesmärgid

  • Juhtimise magistrikraad FEP eesmärk on anda õpilastele tugevaid taustateadmisi võtmehalduse funktsionaalsete valdkondade (finants-, strateegiline, müük, toimingud ja inimesed) pluss arenenud teadmised ühes või mitmes spetsialiseerunud valdkonnas.
  • Kuigi taotletakse teoreetilist sügavust, on rõhk mõistete kasutamisel reaalsetes olukordades. Programmi eesmärk on kohaneda iga osaleja eluprojektiga, võimaldades spetsialiseerumist ja pakkudes erinevaid karjääriprofiilidele vastavaid võimalusi - nt ärijuht, ettevõtja või akadeemiline meeskond.
  • Lõpuks on osalejate sotsiaalsete oskuste arendamine mitmel tasandil kursuse oluline eesmärk. Kõik need eesmärgid on seotud kursuse põhieesmärkidega, st tööalase konkurentsivõime ja internatsionaliseerimisega või teisisõnu üliõpilaste ettevalmistamisega edukaks ärijuhtimises üleilmses keskkonnas.

Sihtgrupp

Kandidaatidel peab olema 3-aastane bakalaureusekraad majandustegevuses, majandusteaduses või sarnasel teemal ning olema inglise keele oskus, kus magistrikursust õpetatakse. Programm on suunatud peamiselt hiljuti lõpetatud üliõpilastele, kellel on vähe või üldse mitte erialaseid kogemusi.

Kaheastmeline leping

FEP-l on Kedge Business Schooli - Marseille / Bordeaux, Prantsusmaa ja FEA-USP (São Paulo Ülikool) - kaheastmeline kokkulepe. Kedge Business Schooli valitud osalised osalevad Prantsusmaal ühe semestri jooksul ja nad peavad täitma lisaks veel mitmeid nõudeid. USP puhul peavad valitud õpilased läbima kaks semestrit uuringutest São Paulos.

Taotlused

1. kõne: 13. jaanuarist kuni 27. veebruarini 2020

Rakendused veebis: www.fep.up.pt

Kontakt: sa.posgraduacao@fep.up.pt

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

FEP is the School of Economics and Management of the University of Porto. The University of Porto is one of the most prestigious Higher Education Institutions in Portugal and Europe and highly ranked ... Loe edasi

FEP is the School of Economics and Management of the University of Porto. The University of Porto is one of the most prestigious Higher Education Institutions in Portugal and Europe and highly ranked worldwide. Within its 14 schools and research units, the University of Porto has 30,000 students – of which 3,500 are international students - and close to 2,300 teachers and researchers. Näita vähem