Master in Management

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Juhtimise, isikliku mõju ja läbirääkimiste moodulid püüavad arendada õpilaste arusaamist kaasaegsete organisatsioonide juhtimistavade muutumisest, seades esikohale tugeva suhtlemisoskusega ja võimekusega suhtlemisega kandideerivate tööandjate vajadused.

Lisaks tuumiklassi ja valikuliste moodulite kombinatsiooni täitmisele eeldatakse, et üliõpilased korraldavad põhjaliku sõltumatu uuringu.

Lõpetajad kõigist erialadel, kellel pole varasemaid kogemusi äri- ja juhtimisuuringutes, on teretulnud programmi taotlemiseks. Neile, kes on juba uurinud vastavat eriala, pakub see kursus teie teadmisi kõrgemale tasemele.

Võite selle programmi käivitada septembris või veebruaris. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust kooliga lbs@lincoln.ac.uk

Tähtsündmused

 • See on loodud tugevate suhtlemisoskuste ja tööandjatele soodsa suhtumise arendamiseks.
 • Võimalus osaleda rollimängudes ülikooli draama kooli õpilastega.
 • Vabatahtlik õppereis Manchesteris asuvasse Escape Rooms'i.

Kuidas sa õpid

Õppetöö põhineb reaalse maailma näidetel ja teilt oodatakse osalemist loengutel, seminaridel ja töötubades, et uurida, uurida, arutada ja arutada teemasid. Õppetöö hõlmab reaalse elu juhtumianalüüside kasutamist, mis seovad teooriat praktikaga erinevates ärisituatsioonides. Teil on ka võimalus parandada oma suhtlemis- ja läbirääkimisoskust, haakides rollimängudega, kus ülikooli draamakooli õpilased võtavad väljakutseid pakkuvaid kliente ja kaastöötajaid.

Sul on võimalus õppida mitmesuguseid teemasid, et arendada kriitilist arusaamist juhtimisteooriast, ettevõtte strateegiast, juhtimisest ja läbirääkimistest. Erinevad valikulised moodulid võimaldavad teil kohandada oma õppimist oma taustaga ja karjääri ambitsioonidega.

MSc Management sisaldab kuut põhilisi mooduleid, mida iga õpilane peab õppima. Õpilased valivad seejärel kaks valikulist moodulit enne doktoritöö lõpetamist.

Põhimoodulid

 • Rahandus ja raamatupidamine
 • Rahvusvaheline turundus ja kliendid
 • Juhtimine, isiklik mõju ja läbirääkimised
 • Organisatsiooniline psühholoogia
 • Uurimismeetodid ja disain
 • Strateegia tegemine

Väitekiri on eesmärgiks on ergutada innovatsiooni ja mitmekesine Pathways lõplikku hinnata toote. Selles mõttes on väitekiri laiendatud projekt, mis võib kohandada mitmesuguseid iseseisvaid töödega.

Valikulised moodulid kestavad nii palju, kui vähemalt 10 õpilast neid valivad. Timetabling arrangements võivad piirata moodulite kättesaadavust mõnede õpilaste jaoks. Kuna variandid peegeldavad personali teadusuuringute huve, võivad nad aja jooksul töötajate arvu tõttu muutuda.

See programm on saadaval veebruari alguses. Õpilastele, kes osalevad selle programmi veebruari alguses, pakutakse põhilisi mooduleid, kuid valikained on piiratud. Valikainete kättesaadavus sõltub üliõpilaste arvust, ajakavast ja töötajate piiramisest. Pange tähele, et veebruari sissepääs on saadaval ainult täiskoormusega õppes.

MSc Juhtimise üliõpilased valivad kaks:

 • Ülemaailmne tarnestrateegia
 • Grupi nõustamisprojekt
 • Rahvusvaheline ettevõtlus

Kuidas teid hinnatakse

Sellel kursusel kasutatakse erinevaid hindamismeetodeid, sealhulgas esseed, eksamid, suulised ettekanded ja simulatsioonimängud. Need hinnangud on mõeldud karjäärile kasulike oskuste arendamiseks.

Esseed on seotud kirjalike ülesannetega, mille puhul eeldatakse, et struktureeritakse ja arendatakse argumente, mis põhinevad alternatiivsetel perspektiividel ja tegevussuundadel tehtavatele uuringutele ja kriitilisele analüüsile.

Eksamite eesmärk on katsetada ja arendada oma võimet mõtlema jalgadele ja anda loogilisi ja hästi formuleeritud argumente ajutise surve all.

Suulised ettekanded annavad teile võimaluse demonstreerida ja arendada suhtlemist ja mõjutada oskusi, mis on kõrgelt hinnatud äri- ja juhtimisrollides.

Lõpuks pakuvad simulatsioonimängud võimalust näha rahaliste, inim- ja muude ressursside jaotamise otsuste tulemusi.

Tagasiside hindamine

University of Lincoln hindamisalase tagasiside poliitika eesmärk on tagada, et õppejõud tagastaksid kursuse hindamise viivitamatult - tavaliselt 15 tööpäeva jooksul pärast esitamise kuupäeva.

Sisenemise nõuded

Autasud või samaväärne.

Rahvusvahelised üliõpilased nõuavad inglise keelt IELTS 6.0-s, kusjuures iga elemendi kohta on vähemalt 5,5 või samaväärne http://www.lincoln.ac.uk/englishrequirements

University of Lincoln pakub rahvusvahelistele üliõpilastele (mitte EL-i / UK), kes ei vasta kraadiõppele otseste sisenemisnõuete nõuetele, võimaluse lõpetada ülikooli rahvusvahelise õppekeskuse kraadi ettevalmistusprogramm. Lisateavet leiate aadressilt http://www.lincoln.ac.uk/isc

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities.

Since being opened by Queen Elizabeth II in 1996, the University of Lincoln has invested more than £300 million in its buildings and facilities. Näita vähem