Master in New Media suhtlemise ja koostoime disain

Üldine

Programmi kirjeldus

Kaasaegne ühiskond liigub esimesed sammud "tehisintellekti" poole. See väljend võib tunduda müstiline, kuid selle nähtuse olemust saab sünteesida mõnes sõnas: paljusid väsitavaid tegevusi, mis tänapäeval kaaluvad peamiselt inimese luuret, suunatakse pidevalt arvutisse, mis on lõpuks võimeline lugema toores teabe semantilist tähendust, luues tohutu kasu ja kasumi võrku.

Kaasaegsed digitaalsed keskkonnad ja "kunstlik" intelligentsus, mis on välja töötatud nendest ja nendest, on sügavalt muutuv töökoht igas sektoris, igal tasandil. Selles olukorras on välja töötatud palju uusi kutsealasid ja see ei ole juhtum, kus enamik ELi rahalisi vahendeid paigutatakse 2014. aastasse ja edasi digitaalse tegevuskava suunas.

IAAD meister uue meedia ja koostoimimise disainis on kavandatud, et aidata täita praeguse haridussüsteemi puudujääke seoses selle väga strateegilise sektoriga, vastates üha suurenevale nõudlusele ettevõtete, era- ja avaliku sektori organisatsioonide poolt spetsialistide jaoks, kellel on spetsiifilised ja mitmekesised oskused, mis on seotud arendamise ja digitaalmaailma uued võimalused.

Peamised eesmärgid ja meetod.

Magistriõpe põhieesmärk on kujundada spetsialistid, kes suudavad dialoogida digitaalse meediumi kaudu, kes järgivad "netikett" ja kogukonna osalemisviise, ning ennekõike suudavad mitte ainult realiseerida integreeritud platvormi või digitaalse turunduskampaania, vaid ka hinnata nende tulemuslikkuse ja arengu potentsiaal.

Magistriõpe eesmärk on töötada innovatsioonisõlmena, kus saab ambitsioonikaid kommunikaatoreid õpetada pidevas teoreetiliste, praktiliste ja eksperimentaalsete etappide vahelises vahetuses, võimaldades uue meedia disaini kõikidel etappidel mõista ja juhtida.

Noorte spetsialistide IAAD taastab IAAD oma IAAD professionaalse keskkonna. Üks IAAD meetodi eripära on pidev koostöö sektoripõhiste ettevõtete ja ettevõtetega seotud projektide elluviimiseks. Neist projektidest IAAD nii partnerettevõtete IAAD kui ka IAAD õpetamisvajadused, luues olukorra, mis on kaks korda positiivne: ambitsioonikaid disainereid on võimalus töötada nende sektorites juhtivate ettevõtetega ning ettevõtted saavad jälgida ja investeerida tulevasteks talentideks . See süsteem võimaldab ka töötingimuste simuleerimist professionaalses keskkonnas: töö viiakse läbi konkreetsete tähtaegade jooksul, parandades projekte nende täitmise ajal, järgides klientide tagasisidet, meeskonna ja objektiivselt orienteeritud töö kaudu.

Magistriõpe on struktureeritud 3 makrotasandil. Üks keskendub spetsiaalselt "loomingulistele" oskustele (loovuse tehnikad, kunstipõhised juhised uutesse meediumikeskkondadesse, sisuehituse redigeerimine uutesse meediumikeskkondadesse, veebipõhimõtete disain, mobiilirakenduse disain, audiovisuaalne ringhäälingu disain, digitaalne PR

Keskendutakse ka semantilistele tehnoloogiatele (semantiline veeb, semantiline insener, ontoloogia rakenduste arendamine), mis kujutab endast kogu didaktilise tee kulminatsiooni ja täitmist.

Neid erialasid õpetatakse ja põhjalikult uuritakse mitte ainult teoreetiliselt-kontseptuaalsest seisukohast, vaid ka nende tegelikust rakendamisest meedias, turunduses (R

Õpilastel palutakse mitte ainult ära tunda projekti äriaspekte, vaid ka turundusalaseid oskusi, et edendada ennast - oluline esitlema ja seletada oma teoseid ja andeid. Esitlused ja võistlused on kõrgel hinnatud Masteri ajal. Õpilasi julgustatakse koostama ettekandeid oma töö jaoks ja toetama rahvusvahelistel ja riiklikel võistlustel osalemiseks.

Master moodul - kolm makropiirkonda

Disain

Uues meedias on rakenduste väljatöötamisel väga raske eraldada tegelikku projekteerimisetappi (graafiline disain, liidese kujundus). Seepärast käsitleb Master neid kahte koolitusvaldkonda koos, vähendades neid kommunikatsioonivahendi tüübi järgi: veebisaidid, mobiilirakendused ja audiovisuaalsed platvormid.

Digital PR

Paljud uued kutsealad, mis keskenduvad rohkem multimeediasisu kui tehniliste lahenduste kasutuselevõtmisele, õitsevad uues meedias: kogukonna ja sotsiaalmeediumihaldur, professionaalne blogger, e-mainet haldaja, transmedia veebirakendaja, kogu rea reklaamija jne. Rollid ja vastavalt erinevad töötulemused on külluses. Master võimaldab tutvuda peamiste oskustega: võrdlusanalüüsi, digitaalse mõõdetava analüüsi, reaalajas jälgimise, mõjuvõimu valimise ja rendi jne.

Semantiline, suured andmed

Semantilised tehnoloogiad võimaldavad arvuteid lugeda sõnumite tähendust ning seejärel tegutseda või reageerida vastavalt. Muu hulgas toimub ka kaks märkimisväärset retsidiivi: uute statistilise informatsiooni (suured andmed) saamiseks ja suurte andmete kogumiseks on sageli erineva päritoluga ja formaadiga teabe tohutu leviku pealtkuulamine ja analüüsimine ning kogu arvutivõrgu ühendamine, et võimaldada neil suhelda ja suhelda ilma inimese sekkumise vajaduseta (asjade internet). Magister pühendab neile teadmisteosadele palju didaktilisi ressursse.

Akadeemilisel aastal korraldab IAAD ülikoolide, eksponaatide ja muuseumide, õppematerjalide, kohtumiste silmapaistvate valdkondlike asjatundjate (võimalikud kulud kulub üliõpilasel) IAAD .

FAKULTEERIMINE

IAAD õpetajad moodustavad vastavate akadeemiliste valdkondade töötajad, kes tunnevad sektori peamisi osalejaid ja oskusi, mis on vajalikud konkurentsivõimeliseks tööturul. Õppejõud aitavad üliõpilastel paremini mõista ja mõista, milliseid professionaalsuse aspekte tuleb täiustada, et viia tööturule juhtivtööga.

Tipptaseme panused

IAAD usub kultuurilise ja kogemusliku saastatuse väärtust, avab ülikooli uksed nii riigisiseselt kui ka rahvusvaheliselt tuntud spetsialistidele, didaktilistesse ekspertidesse, juhtivatele töötubadele, seminaridele ja loengutele.

Õpilasel on ainulaadne võimalus suhelda sektori "gurud", kes liituvad IAAD õppejõuga külalisprofessoritena.

Nõuded ja vastuvõtukord.

Esialgne moodul

Esialgsed on kättesaadavad arvutiteaduse, majanduse, humanitaarteaduste, kommunikatsiooniteaduste, liberaalide kunstide, haridusteaduste ja professionaalide spetsialistid, kes otsivad spetsialiseerumist uues meedias.

Sissepääs sõltub kandidaadi hindamisest, mis tuleb esitada kaaskirja, elulookirjelduse ja portfelli kaudu. IAAD jätab endale õiguse küsida kandidaati, kui seda peetakse vajalikuks, täiendava intervjuu peakontorisse või Skype'i kaudu.

Meistrikood

Esialgse vastuvõtu magistriõpe sõltub esialgsete eksamite positiivsest tulemusest.

Juurdepääs magistriprogrammile on võimalik ainult koordinaatori volituste alusel akadeemiliste pealkirjade, kutsealase õppekava ja portfelli hindamise alusel.

Vastuvõtmise protseduur

Taotlused tuleb esitada e-posti või tavapostiga. Taotlused peavad sisaldama järgmisi dokumente:

  • Elulookirjeldus
  • Kaaskirjaga
  • Portfell

Teatiste väljatöötamise osakonna akadeemiline juhatus abistab peamist koordinaatorit rakenduste tulemuste kohta.

IAAD jätab endale õiguse küsida kandidaati, kui seda peetakse vajalikuks, täiendava intervjuu peakontorisse või Skype'i kaudu.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

According to IAAD, design is culture of the project, is a system capable of linking production with end users dealing with research and innovation to provide social value, cultural significance to goo ... Loe edasi

According to IAAD, design is culture of the project, is a system capable of linking production with end users dealing with research and innovation to provide social value, cultural significance to goods and services: meaning, form and function are the cornerstones of a conscious design. IAAD invests in the quality of teaching and in the human and professional value of professors. The EABHES accreditation, the partnership with the French Écoles de Condé, the new premises in the future Lavazza headquarters, collaboration with institutions, organizations, associations and companies for the development of cultural projects, research, educational and work experience, the evolution of the inner structure and the creation of an international scientific committee are the surest signs of a IAAD of the present and of the near future. Näita vähem