Magister organisatsiooni dünaamikas digitaalses ühiskonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Kiire tehnoloogia areng, näiteks tehisintellekt, robootika ja algoritmid muudavad töökorraldust. See tekitab küsimusi nii individuaalsel, organisatsioonilisel kui ka ühiskondlikul tasandil. Näiteks:

 • Kuidas kujundab AI töötajate koostööd ja suhtlust?
 • Kas tööl olevad hierarhilised suhted on robotiseeritud ümber kujundatud?
 • Kas platvormjaam mõjutab meie arusaamist füüsilisest isikust ettevõtjatena?

Programm pakub teile digitaalse tehnoloogia uurimiseks muutuvas töömaailmas mitmeid vaatenurki ja tööriistu (tuginedes psühholoogia, sotsioloogia ja avaliku halduse teadmistele).

Õppekava

See magistriprogramm pakub nii teoreetilist kui ka reaalset mõistmist töökorralduse muutumisest. Pakume palju võimalusi klassiruumikontseptsioonide rakendamiseks reaalses maailmas, näiteks minnes ekskursioonidele organisatsioonidesse, sõnastades poliitilisi nõuandeid ning arendades juhendamis- ja nõustamisoskusi.

Spetsialiseerumisseminare õpetavad vähemalt kaks eri valdkondadest pärit professorit (nt sotsioloog ja psühholoog), et valgustada nähtusi erinevate akadeemiliste läätsede abil, illustreerides, kuidas see annab erinevaid teadmisi, mis on vajalikud igakülgse arusaamise saamiseks organisatsiooni dünaamika kohta digitaalses ühiskonnas. Klassid toimuvad väikestes rühmades, kus on palju ruumi aruteluks.

Teie väitekirja jaoks on teil võimalus liituda lõputööde rühmaga, mida juhendavad kaks eri valdkondade professorit, et jällegi kindlustada selle kapteni multidistsiplinaarne fookus ja pakkuda teile laia vaatenurka. Kui eelistate lõputöö lõpule viia ilma rühmata, pakutakse teile ka kahte juhendajat, kes asuvad erineva akadeemilise taustaga.

Õppekava võib muutuda. Selle teabe põhjal ei saa õigusi (sealhulgas teavet hüperlinkide kaudu).

Miks õppida magistrantuuri organisatsiooni dünaamika alal digitaalses ühiskonnas?

Kui olete huvitatud sellest, kuidas algoritmid (töö) ümber kujundavad meie tööviisi, kuidas robotiseerimine muudab suhteid inimeste vahel või kuidas platvormjaam mõjutab meie ettekujutust korraldamisest ja organisatsioonidest, on see magistriprogramm teie jaoks. See käsitleb tehnoloogiaid, mis on olnud populaarse ja akadeemilise kujutlusvõime esirinnas, nagu tehisintellekt, robootika ja algoritmid. Programmis käsitletakse selliseid küsimusi nagu töö tüüp, mida need tehnoloogiad mõjutavad, ja kuidas, milliseid vaatenurki ja (ja) võrdsusi see tekitab ja kellele, tekkida võivad eetilised ja privaatsusprobleemid ning kuidas võiksime toime tulla koos nende tehnoloogiate tagajärgedega üksikisiku, organisatsiooni ja ühiskonna tasandil. See pakub tööriistu nendes küsimustes navigeerimiseks, nende enda mõistmise arendamiseks ja tehnoloogiliste sekkumiste edendamiseks või nendesse sekkumiseks.

Miks valida see programm?

See programm:

 • Pakub digitaalse tehnoloogia uurimiseks muutuvas töömaailmas mitmeid vaatenurki ja tööriistu (tuues välja psühholoogia, sotsioloogia ja avaliku halduse teadmised).
 • Õpetab teile muu hulgas digitaalset tööd, platvormjaama, robotiseerimist, jätkusuutlikku tööalast konkurentsivõimet ja virtuaalseid meeskondi.
 • Pakub professionaalsete oskuste arendamist, et töötada organisatsiooni kontekstis, kus on tehnoloogilisi uuendusi.
 • On koos pühendunud psühholoogia, sotsioloogia ja avaliku halduse õppejõudude õppejõududele, et pakkuda erinevaid seisukohti.
 • Korraldab välireise organisatsioonidesse, et saada põhjalik ülevaade valdkonna praegustest arengutest.
 • Pakub igasuguse taustaga õpilastele teadmisi ja oskusi, mis on vajalikud töö tuleviku kindlustamiseks.
 • Erasmuse ülikooli avaliku halduse uuring oli Shanghai edetabelis 2017 ja 2018 edetabelis nr 1.

Karjäärivõimalused MasterOrganisational Dynamics jaoks digitaalses ühiskonnas

Multidistsiplinaarne magistrikraad

Tänapäeva ühiskonnas on ülioluline mõista, kuidas tehnoloogilised edusammud kujundavad meie töö-, korraldus- ja juhtimisviisi. Ühiskonnateadused on vajalikud selleks, et käsitleda viise, kuidas tehnoloogilised muutused mõjutavad inimesi, organisatsioone ja ühiskonda.

See multidistsiplinaarne kapten annab teile põhjaliku ülevaate organisatsiooni dünaamikast selles maailmas, mida kujundab tehnoloogia. See pakub tööriistu tehnoloogilises muutuses navigeerimiseks, oma kaalutluste väljatöötamiseks ja võimaldab teil tehnoloogilisi sekkumisi edendada või nendesse sekkuda. See kapten aitab teil tööd leida, näiteks:

 • Erinevate (mittetulunduslike) organisatsioonide poliitikaametnik;
 • Ärikonsultant;
 • Innovatsiooniametnik;
 • Personalinõustaja või konsultant;
 • Treener;
 • Valla või ministeeriumi teadur;
 • Teadlane akadeemilistes ringkondades või sotsiaalteaduslikus nõuandekomisjonis.

Miks seda programmi Rotterdamis uurida?

 • Programmi eesmärk on rakendada uusimaid teaduslikke teadmisi kohtupsühholoogia valdkonnas (st tõenduspõhine praktika), keskendudes kliinilisele kohtuekspertiisi (neuro) psühholoogiale ja üks keskenduda õiguspsühholoogiale.
 • Programmis kasutatakse erinevaid hariduslikke lähenemisviise alates loengutest kuni probleemipõhise õppe tehnikateni.
 • See programm on ainulaadne oma kohtuekspertiisi (neuro) psühholoogia ja juriidilise psühholoogia kombinatsioonis üheaastase programmiga.

Miks õppida Rotterdamis?

Tere tulemast kõrgel kohal asuvasse Rotterdami ülikooli Erasmuse ülikooli (EUR), mis asub Hollandis Rotterdami linnas. Ülikool asutati 1913. aastal. Praegu on see Hollandi üks suuremaid ülikoole. Dünaamiline Rotterdami linn on sageli meie labor.

Erasmuse ülikool Rotterdamis. Teoks tegema.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS ... Loe edasi

ESSB is home to a vast diversity of study programmes and scientific disciplines: Public Administration, Pedagogical Sciences, Psychology and Sociology. In addition, the Erasmus University College, IHS, and two research institutes RISBO and DRIFT are linked to the faculty. Our education is small-scale and based around Problem Based Learning (PBL). Being connected to the professional field is another characteristic of our study programmes. Näita vähem