Spetsialiseerunud kapten tarnitakse inglise keeles.


Politecnico di Milano I tase Spetsialiseerunud meister koostöös Monaco rahvusvahelise ülikooliga (IUM). Spetsialiseerunud Master saab saavutada individuaalselt või kahekordse kraadi valik Magistriõpe Luxury Management.

Spetsialiseerunud Master hõlmab süvenemist küsimusi, mis on seotud uue tüüpi turunduse ja juhtimise kujundamisega luksussektoris, kaasates valdkondadevahelisi valdkondi ning vastavalt teemadele ja strateegiatele, mis kuuluvad kahte valdkonda Design and Economic Management.

Luksuskaupade ja -teenuste turg, eelkõige oma hiljutise kogemuse turustamise kommertsialiseerimise, mitte ainult toodete, turundus pakub ainulaadset kohtumist disaini teoreetiliste ja praktiliste valdkondade ning maailmaga seotud analüüside ja uuringute vahel. turunduse ja ärijuhtimise valdkonnas.

Eesmärgid

Spetsialiseeruva Masteri eesmärk on koolitada võtmeisikuid, kes suudavad vahendada juhtimis- ja äriturunduse juhtumeid toodete, ruumide ja teenustega, mida iseloomustab kõrge või väga kõrge disaini kvaliteet.

Professionaalsed tulemused

Tööhõivevõimalused on peamiselt luksussektoris, millel on lisaks teenuste osutamise, ürituste ja näituste planeerimise ja haldamise võimalustele mitmeid valdkondi, mida kriis ei mõjuta. Samuti on väljavaated disaini ja strateegilise turunduse valdkondades.

Kraad

  • Lõpetamisel teenivad üliõpilased Politecnico di Milano esimese taseme spetsialiseerunud meistrit „Premium Design Management”.
  • Spetsialiseeriv Master annab 60 CFU, mis vastab 60 ECTS-le.

Didaktika

Magistrikursus algab oktoobris 2019 ja lõpeb oktoobris 2020.

Kursus jaguneb kaheks etapiks. Üks pakutakse Politecnico di Milano kaudu POLI.design ja teine pakutakse Rahvusvahelise Ülikooli Monaco .

Spetsialiseeruva Meisteri ajal pakutakse internatuuri.

Osavõtt kapteniga hõlmatud tegevustest on kohustuslik vähemalt 75% kursuse tegevustest.

Planeeritakse kontrollkatsed ja lõpueksam. Lõpueksam koosneb erialaõpetuse käigus tehtud essee esitlusest ja arutelust.

Vastuvõtutingimused

Ta on avatud kandidaatidele, kellel on bakalaureuse- või magistrikraad majandusteaduses, insenerihalduses, arhitektuuris, tööstusdisainilahenduses (või samaväärses kvalifikatsioonis seaduse alusel) või muudes valdkondades, kus magistrikursus täiendab kandidaadi varasemaid kogemusi. Juhatus jätab endale õiguse valida ja lubada kõrgkoolilõpetajaid või ülikoolikraadiga taotlejaid teistest ülikoolidest tingimusel, et need akadeemilised kvalifikatsioonid on kooskõlas eriala eriala õppejõudude ja / või taotlejatega, kellel on erialaõpetajaga vastav elulookirjeldus. Välisriigi taotlejatele on Master avatud õpilastele, kellel on samaväärne kvalifikatsioon.

Vastuvõetud õpilaste arv on 20. Valiku teeb komisjon.

Õppemaks ja tasud

  • Masteri kogumaksumus on 9 500 eurot .
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 8 kursust POLI.designis »

Viimati uuendatud Veebruar 28, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Päevane õpe
Price
9,500 EUR
Deadline
Võta kooliga ühendust
The application may be submitted from the day following the date of this Decree and within October 2019
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
End Date
okt 31, 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application may be submitted from the day following the date of this Decree and within October 2019

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Võta kooliga ühendust
The application may be submitted from the day following the date of this Decree and within October 2019
End Date
okt 31, 2020