Master in Smart Energy

Üldine

Programmi kirjeldus

Nutikate energiaallikate arendajad

Kas olete huvitatud arukatest energiasüsteemidest, uute tehnoloogiate ja ärimudelite kombinatsioonist? Kas soovite saada tuleviku jaoks uuenduslikke ja jätkusuutlikke energiaallikaid?

Traditsiooniliste energia- ja energiasüsteemide muutmisel ja katkestamisel on vaja uusi oskusi, et realiseerida üleminek arukamatele, paindlikumatele ja taastuvatele energiaallikatele. Järgmise põlvkonna elektriinsenerid peavad mõistma erinevate interdistsiplinaarsete koostoimete suurenevat kogust, alates uutest tehnoloogiatest kuni klientide vajaduste ja erinevate energiapoliitikateni.

Uue, multidistsiplinaarse magistriprogrammi Smart Energy pakub üliõpilastele uusimaid teadmisi käimasolevatest energiaülekannetest ja suurepäristest võimalustest, et uuendada tööstust ja luua jätkusuutlike ja arukate energiasüsteemide tulevikukindlad lahendused.

University of Vaasa on tihedad sidemed piirkonna ettevõtetega ja õppetöös kasutame tegelikke juhtumianalüüse, ühendades teoreetilised teadmised praktiliste näidetega University of Vaasa on Põhjamaade suurim energiatehnoloogia keskus, kus on 140 ettevõtet ja 11 000 töötajat energeetikas. tööstuses. Vaasa tööhõive määr on Soome parim.

Õpetamise tulemused

Programm koosneb kolmest osast:
1) arukad võrgud ja elektritootmine
2) digiteerimine
3) Äriuuringud

ning annab oma õpilastele head analüütilised oskused ja laialdased teadmised võtmeisikute arukate energiasüsteemide kohta, mis võimaldavad tehnoloogiaid (nt akuelektoreid, mikrograafikuid, suuremahulisi andmeanalüüse, tehisintelligentsi, 5G-d, hübriid-AC / DC-süsteeme koos jõuelektroonikaga), tulevaste turu- ja ärimudelite .

Magistriprogrammi sissepääsu taotlemiseks oleksid taotlejad pidanud läbima vastava valdkonna bakalaureusekraadi (nt elektrotehnika, energeetika, automaatika, telekommunikatsioonitehnoloogia).

Kaheaastase programmi tulemuseks on magistrikraad tehnoloogia kraad.

Õpitulemused

Selle programmi täitmisel saate:

  • planeerida, uurida ja arendada uusi intelligentseid lahendusi tulevaste elektri- ja energiasüsteemide jaoks, näiteks kasutades erinevaid simulatsioonivahendeid
  • juhtida ja hallata erinevaid elektrotehnika ja energiatehnoloogia tootmise, tootearenduse ja planeerimise projekte
  • hinnata ja võrrelda energiatootmise erinevaid viise tehnilisest ja majanduslikust seisukohast ning võrrelda energiatootmise erinevaid alternatiive
  • kasutavad olemasolevaid teabeallikaid kriitiliselt ja toodavad uusi teadmisi elektrotehnika ja energiatehnoloogias
Lisaks valmistab programm õpilasi ette uurimistööks ja annab õiguse saada edasisi õpinguid elektrotehnika ja elektrienergia tehnika alal. Aastas võetakse nutika energia magistriprogrammi vastu 20 parima kvalifikatsioonitasemega õpilast. Taotlusperiood on igal aastal detsembrist jaanuarini. Rahvusvahelise magistriõppesse sisseastumiseksamid puuduvad. Vastuvõtuotsused tehakse nõutavate dokumentide alusel, hinnates iga täielikku taotlust eraldi ja valides parima kvalifikatsiooniga töötajad. Nutika energia magistriprogrammi õppemaks on 10 000 eurot. Lisaks õppetasule peavad üliõpilased maksma üliõpilasesinduse liikmemaksu umbes 140 eurot õppeaastas. University of Vaasa on saadaval stipendiumid üliõpilastele, kes peavad maksma õppemaksu magistrantuuris.
Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor.

The University of Vaasa is a multidisciplinary University with more than 5000 students, and it offers degrees at all academic levels from Bachelor to Master and Doctor. Näita vähem