Nutikate energiaallikate arendajad

Kas olete huvitatud arukatest energiasüsteemidest, uute tehnoloogiate ja ärimudelite kombinatsioonist? Kas soovite saada tuleviku jaoks uuenduslikke ja jätkusuutlikke energiaallikaid?

Traditsiooniliste energia- ja energiasüsteemide muutmisel ja katkestamisel on vaja uusi oskusi, et realiseerida üleminek arukamatele, paindlikumatele ja taastuvatele energiaallikatele. Järgmise põlvkonna elektriinsenerid peavad mõistma erinevate interdistsiplinaarsete koostoimete suurenevat kogust, alates uutest tehnoloogiatest kuni klientide vajaduste ja erinevate energiapoliitikateni.

Uue, multidistsiplinaarse magistriprogrammi Smart Energy pakub üliõpilastele uusimaid teadmisi käimasolevatest energiaülekannetest ja suurepäristest võimalustest, et uuendada tööstust ja luua jätkusuutlike ja arukate energiasüsteemide tulevikukindlad lahendused.

Õpetamise tulemused

Programm koosneb kolmest osast:
1) arukad võrgud ja elektritootmine
2) digiteerimine
3) Äriuuringud

ning annab oma õpilastele head analüütilised oskused ja laialdased teadmised võtmeisikute arukate energiasüsteemide kohta, mis võimaldavad tehnoloogiaid (nt akuelektoreid, mikrograafikuid, suuremahulisi andmeanalüüse, tehisintelligentsi, 5G-d, hübriid-AC / DC-süsteeme koos jõuelektroonikaga), tulevaste turu- ja ärimudelite .

Magistriprogrammi sissepääsu taotlemiseks oleksid taotlejad pidanud läbima vastava valdkonna bakalaureusekraadi (nt elektrotehnika, energeetika, automaatika, telekommunikatsioonitehnoloogia).

Kaheaastase programmi tulemuseks on magistrikraad tehnoloogia kraad.

Õpitulemused

Selle programmi täitmisel saate:

  • planeerida, uurida ja arendada uusi intelligentseid lahendusi tulevaste elektri- ja energiasüsteemide jaoks, näiteks kasutades erinevaid simulatsioonivahendeid
  • juhtida ja hallata erinevaid elektrotehnika ja energiatehnoloogia tootmise, tootearenduse ja planeerimise projekte
  • hinnata ja võrrelda energiatootmise erinevaid viise tehnilisest ja majanduslikust seisukohast ning võrrelda energiatootmise erinevaid alternatiive
  • kasutavad olemasolevaid teabeallikaid kriitiliselt ja toodavad uusi teadmisi elektrotehnika ja energiatehnoloogias
Lisaks sellele valmistab ettevalmistusprogramm üliõpilasi teadusuuringuteks ja annab õiguse täiendõppeks elektrotehnika ja elektrienergia valdkonnas.
Iga-aastaselt on tarkvaraarenduse magistriõppesse kaasatud 20 parimat volikirja kandvat üliõpilast. Taotlus kestab umbes detsembrist jaanuarini igal aastal.
Rahvusvahelise magistriprogrammi jaoks pole sisseastumiseksamit. Vastuvõtuotsused tehakse vajalike dokumentide alusel, hinnatakse iga täieliku taotluse individuaalselt ja valitakse välja parimad kvalifikatsioonid. Alates augustist 2017 on Soome ülikoolid kehtestanud õppemaksu. Aruka energia magistriõppe õppemaks on 10 000 eurot. Lisaks õppemaksu tasumisele on õpilastel kohustus tasuda üliõpilaskonna liikmemaksu umbes 142 eurot õppeaasta kohta. University of Vaasa on stipendiumid üliõpilastele, kes peavad magistriprogrammi õppemaksu tasuma.
Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 5 kursust University of Vaasais »

Viimati uuendatud Detsember 16, 2018
See kursus on Ülikoolilinnas
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
10,000
õppeaasta kohta
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

International Master’s programmes in technology – University of Vaasa