Master in Transportation Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Itaalias esmakordselt Itaalias "Car Body Architecture" IAAD osakond avas 1978. aastal Torinos. Alates 2008. aastast on ta Andrea Pininfarina mälestuseks.

Transpordispetsialistika eriala tegeleb peamiste transpordivahendite uurimisega, keskendudes liikuvussüsteemidele ja keskkonnasäästlikkusele.

Turin on vaieldamatu maailma autotööstuse disaini peaminister ja üks rahvusvahelise autotööstuse tippkeskustest: suur Itaalia tootmine Fiat, Lancia, Alfa Romeo ja Ferrari, Giugiaro ja Pininfarina, Bertone disain, Centro autotööstuse uuendused Ricerche Fiat, DEA, Comau ja Rambaudi robottehnoloogiad, hapniku uuendamine (elektriline alternatiivne mobiilsus), rääkimata tohutu satelliittegevusest, mis ei teeni mitte ainult Fiatit, vaid ka peaaegu kõiki peamisi autotootjaid Euroopas ja maailmas. Selle kinnituseks kinnitavad ka Hiina disainiettevõtted, et nad valivad Turin Euroopa kohtadeks. Tänu sellele olulisele tarneahelasse on IAAD transpordi projekteerimise osakond kaasatud nii avalike kui erasektori oluliste partnerfirmade hulka, mis aitavad kaasa uurimisprojektide aktiveerimisele, erikursustele, töötubadele ja seminaridele, ettevõtete külastustele, haridusaladele ja praktikale.

MASTERI EESMÄRGID

IAAD on alati olnud eesmärk pakkuda uuenduslikku lähenemisviisi koolitusele: parim viis transpordi professionaalseks saamiseks õpib õppima selle valdkonna ekspertidelt. Selle ülevaate kohaselt on IAAD esimene Itaalia kõrgharidusasutus, mis tegeleb transpordi kavandamisega.

Projekteerimistööd tehakse koostöös IAAD partnerettevõtetega, mis võimaldavad õpilastel praktikas realiseerida, mida nad õpivad keskkonnas, mis on väga lähedane sellele, mida nad kogevad professionaalses valdkonnas. IAAD magistrikursused tänu sellele haridusfilosoofiale on täiuslik inkubaator IAAD talentide jaoks, vastates otseselt vajadustele ja turusuundumustele. Haridusprogrammi noorte spetsialistide IAAD taastab IAAD professionaalses maailmas toimuvat. IAAD meetodi IAAD on pidev koostöö sektori juhtivate ettevõtetega ühisprojektide realiseerimiseks. Projektide liitmine nii partnerettevõtete vajadustega kui ka haridusalaste eesmärkidega tekitab olukorra, mis on kaks korda parematele ambitsioonikatele disaineritele võimalus töötada koos tööstuse juhtidega ja neist saavad jälgida nende ettevõtetes kaasatavate tulevaste andete olemasolu. See süsteem võimaldab ka töötingimuste simuleerimist professionaalses kontekstis: täpsete tähtaegadega töötamine, käimasolevate tööde korrigeerimine, järgides kliendi tagasisidet, meeskondi ja eesmärke.

Selles protsessis on õpetajad peamised IAAD esindavad IAAD ja tööstuse vahelist IAAD . Kõik õpetajad on spetsialistid oma vastavas õpetamise valdkonnas, tunnevad tööstuse ettevõtteid ja teavad, mida noorte disainerite jaoks turul konkurentsivõimeliseks peetakse. Õpilased leiavad professoritel väärtusliku viite, et parandada ja mõista, milliseid kutseoskuste aspekte tuleb täiendada töömaailma peategelastega.

Kursuse kestel on suur tähtsus esitlustele ja disainikonkursile, õpilastel soovitatakse oma töö ettekandeid, toetatakse osalemist riiklikes ja rahvusvahelistes võistlustes. Projektid peavad vastama mitte ainult disainerite eelistustele, vaid ekspertide ja üldsuse žüriile.

NÕUDED JA LISAKSMENETLUSED

// Esialgne moodul

Lõpetanud tööstusdisaini, autotööstuse inseneri ja sellega seotud teemad, tööstus- ja veondusdisaini kraadiõppe omanikud ja kandidaadid, kes on omandanud märkimisväärse töökogemuse transpordivaldkonnas, saavad juurdepääsu esialgsele moodulele. Sissepääs eeldab taotluse hindamist, mis tuleb esitada rakenduskirja, elulookirjelduse ja portfelliga. IAAD jätab endale õiguse küsida kandidaatidel vajaduse korral intervjuu isiklikult või Skype'i vahendusel.

// magistri moodul

Juurdepääs põhikooli moodulist esialgselt sõltub 60 ECTS ainepunkti esialgse mooduli saavutamisest. 60 ECTS ainepunkti saamiseks peavad õpilased välja töötama esialgse mooduli viimases etapis esitatava projekti ja TOEIC-testi ületamise. Õpilased saavad kohandada oma õppekavasid, osaledes konkursil, seminaril või töökojas, et koguda täiendavaid krediiti, mis on vajalikud esialgse mooduli ületamiseks. Transpordispetsialistide lõpetanud või kes on omandanud märkimisväärseid kogemusi transpordi kavandamisel või modelleerimisel, saab kasutada põhimootust. Kursusele vastuvõtmine on mõlemal juhul võimalik ainult koosoleku koordinaatori nõusolekul, mis põhineb akadeemilise kvalifikatsiooni hindamisel, ametialasel jätkamisel ja portfellis.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

According to IAAD, design is culture of the project, is a system capable of linking production with end users dealing with research and innovation to provide social value, cultural significance to goo ... Loe edasi

According to IAAD, design is culture of the project, is a system capable of linking production with end users dealing with research and innovation to provide social value, cultural significance to goods and services: meaning, form and function are the cornerstones of a conscious design. IAAD invests in the quality of teaching and in the human and professional value of professors. The EABHES accreditation, the partnership with the French Écoles de Condé, the new premises in the future Lavazza headquarters, collaboration with institutions, organizations, associations and companies for the development of cultural projects, research, educational and work experience, the evolution of the inner structure and the creation of an international scientific committee are the surest signs of a IAAD of the present and of the near future. Näita vähem