See inglise keele kursus.

17. väljaanne - Transpordisaini magistrikursus pakub inimestele suurt sõprust autodele võimalust tugevalt kaasata autodisaini tehnikaid. See võtab üliõpilasi disainimaailma südames, muutes nad uudse mõtlemise ja selle kohta, kuidas läheneda, arendada ja lõplikult kujundada autode välimust ja auto sisust.

Torino on sellel kursusel ideaalne linn, sest see on maailma auto disaini pealinn ja see oli Itaalias kõige olulisemate disainimajate ja autotootjate sünnikoht. Linn pakub võimalust saada autodisainerite kogu võrgustik IED-iga, jagades oma võimeid meie õpilastega klasside, loengute, töötubade või noorte talentide värbamiseks.

Magister keskendub oma lähenemisele reaalse töökogemuse simuleerimisel. Eesmärk on esitada õpilaste poolt kujundatud ja kujundatud täispikk mudel. Seejärel esitatakse see Genfi rahvusvahelisel motoshow'il, mis on maailma kõige olulisem autode disaini väljapanek.

Sihtmärk - Magistrikursusse sisenemine on avatud kõigile disainivaldkondadele, aga ka professionaalidele, kellel on vähemalt kaks aastat töökogemust autotööstuses. Taotlejad võivad olla ka otseselt lubatud teise aasta suurimaks.

Karjäärivõimalused - autosisese disaini lõpetajad saavad töötada multimeediatoodete spetsialistidena autotööstuse ettevõtetele, disainikeskustele ja kasutajatele, kes töötavad kasutaja koostoimimisliideste arendamisel. Auto Exterior Designi lõpus saavad õpilased asuda autode väljapanekute eksperdidena, kes suudavad kontseptsioonist kuni prototüübi loomise suunas projekteerimisprojektidega kokku puutuda.

Metoodika ja struktuur - esimesel aastal kogutakse erineva taustaga õpilasi, pakkudes jagatud teoreetilisi ja disaini aluseid.

Esimese aasta lõpus saavad osalejad valida teise aasta magistriõppe: auto välistööd või auto sisekujundus ja kasutaja kogemus. Mõlemad spetsialiseerumised saavad konstrueerimisprojekti disainikeskusest komisjonitasu, mis võimaldab üliõpilastel osaleda selles, mis on kõigile kavatsustele ja eesmärkidele tõeline töökeskkond. Nad töötavad ühes ja samas projektis, kuid keskenduvad erinevatele aspektidele. Mõlemad tegelevad ka mõne vastastikuse distsipliini ja töötoaga, mis annavad põhjaliku analüüsi Advanced Design ja Interface Design.

Autode välistreeningu õpilased tegelevad kõigi koostamise erinevate etappidega ja stiili keskuse probleemidega, mille lõplik eesmärk on täissuuruses mudeli loomine.

Autosisese ja kasutajakogemuse põhiosas keskenduvad õpilased interjööriplatvormide ja liideste arendamiseks kõige kaasaegsemate tehnoloogiate abil interjööri. Nad tegelevad planeerimise ja ajastamisega, tõstatades tõelise juhtumianalüüsi, siis töötavad nad projekti loomise faasis.

Lõppprojekt koosneb unikaalsest mudelist, mis ühendab mõlema peamise äriühingu tudengite jõupingutusi.

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 1 kursust IED – Istituto Europeo di Design Torinois »

See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
märts 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
18,900 EUR
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
märts 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

märts 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date