Master in tehisintellekti

Üldine

Programmi kirjeldus

Kunstlik intelligentsus (AI) on meie ühiskonnas laialt levinud: leiame AI rakendusi alates jalakäijaid tuvastavatest autodest kuni Apple'i virtuaalse abistaja Siri-ni. Sellised rakendused kasutavad AI tehnikaid väga erinevatest allikatest pärit teabe tõlgendamiseks ja kasutavad seda intelligentse, eesmärgile suunatud käitumise võimaldamiseks.Vrije Universiteit Amsterdam AI magistriprogramm pakub Vrije Universiteit Amsterdam orienteeritud programmi, kus AI süsteemid ja inimesed teevad koostööd. Saate uurida AI tehnilist lähenemist, keskendudes AI uudsete algoritmide mõistmisele, analüüsile ja arendamisele, ning saate uurida AI tehnoloogiat ühiskondlikust või inimlikust vaatenurgast, uurides selliseid küsimusi nagu „kuidas saaksime arvutipõhiseid programme arendada ja hinnata? tehnoloogia, mis kasutab ära teadmisi inimese toimimisest? ”ja„ kuidas saavad inimese ja AI-tehnoloogia üksteist täiendada? ”.

Tehisintellekt
AI kapten keskendub AI rakendusele sotsiaalselt teadlikus andmetöötluses, tuues välja uute AI tehnikate analüüsi, arendamise ja rakendamise, et töötada välja lahendusi, mis mõistaksid ja oskaksid nende sotsiaalset konteksti põhjendada. Selle rakendused on väga mitmekesised ja ulatuvad Interneti-otsingute optimeerimisest kuni eakate toetamiseni võitluses dementsusega. Saate teada, kuidas saab inimese käitumist tõlgendada andurite andmete ja füsioloogiliste ning kognitiivsete protsesside arvutusmudelite põhjal. Saate kogemusi selliste mudelite integreerimisel spetsiaalsetesse intelligentsetesse rakendustesse, mis toetavad inimesi nende igapäevaelus, muutes need süsteemid inimese toimimisest tõeliselt teadlikuks.

Spetsialiseerumisetapis saate jätkata AI tehnikate põhjalikumat uurimist, tuginedes AI põhiteemade kohustuslikele kursustele ja valida valikulisi edasijõudnute kursusi nendel või konkreetsematel AI teemadel (nt planeerimine ja tugevdamine). Spetsialiseerumisetapis saate õppida ka konkreetse rakendusala (nt inimeste tervisliku eluviisi või eakate hooldamise toetamine) või asjakohaste teadusharude (nt psühholoogia, sotsioloogia, liikumisteadused, biomeditsiiniteadused, kriminoloogia) asjakohaseid kursusi. , jne.). Teine võimalus on jätkata spetsialiseerunud palaga “Kognitiivne teadus”. See rada hõlmab ka AI kognitiivsete aspektide põhjalikumat mõistmist.

Jälgi kognitiivset teadust
Sukelduge mõistuse ja tunnetuse multidistsiplinaarsesse uuringusse. Kognitiivsete teaduste teadlased on pärit väga erineva taustaga, sealhulgas psühholoogia, arvutiteadus, tehisintellekt, filosoofia, matemaatika ja neuroteadus. Neil kõigil on ühine eesmärk saada inimmõistusest sügavam ülevaade nii teoreetilistel kui ka praktilistel eesmärkidel.


Rada keskendub protsessidele, mis toetavad inimese funktsioneerimist kahest erinevast uurimisperspektiivist: empiiriline töö ja arvutuslik modelleerimine. Nende kahe vaatenurga kombinatsioon võimaldab paremini mõista inimese toimimise aluseks olevaid mehhanisme. Näiteks võib empiiriline töö soovitada arvutusmudelite funktsionaalset paigutust ja vastupidi, arvutusmudelitega tehtud simulatsioonide tulemused võivad pakkuda soovitusi konkreetsete katsete seadistamiseks. Vrije Universiteit Amsterdam Kognitiivse teaduse aluseks oleva filosoofia eesmärk on väljakutse õpilastele, et nad oleksid teadlikud paljudes valdkondades ja tehnikates, mis kõik on seotud kognitiivse psühholoogia ainevaldkonnaga.

Kognitiivse teaduse rada korraldavad ühiselt psühholoogia ja haridusteaduskonna kognitiivse psühholoogia osakond ning teadusteaduskonna tehisintellekti osakond.

See on see, mida teete
VU Amsterdam pakub AI meistrit ja spetsiaalset pala Cognitive Science.


Master tehisintellekt
Masteri tehisintellekti fookus on hübriidintellekt.
Selle magistri põhikursused on:

 • Evolutsiooniline andmetöötlus
 • Kognitiivne psühholoogia ja selle rakendused
 • Mitme agendi süsteemid
 • Sotsiaalne robootika
 • Teadmiste esindatus
 • Loodusliku keeleprotsessi tehnoloogia
 • Andmete kaevandamine
 • AI

Jälgi kognitiivset teadust
Kognitiivse teaduse rajal on AI kognitiivse teaduse diplomi saamiseks kolme kursuse lisakomponent. Selle komponendi jaoks võib kasutada mitmesuguseid kursusi:
 • Seminar Kognitiivne Neuroteadus
 • Brain Imaging
 • Kognitiivsete protsesside neuraalsed mudelid
 • Mälu ja mäluhäired
Viimati uuendatud sept 2019

Teave kooli kohta

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,00 ... Loe edasi

Vrije Universiteit Amsterdam is an internationally renowned research university founded in 1880. The university offers over 150 English taught programmes at Bachelor’s, Master’s and PhD level to 23,000 students from all over the world. Students and staff of 130 nationalities create a dynamic international academic community. The University distinguishes itself in research and education through four interdisciplinary themes: Human Health and Life Sciences, Science for Sustainability, Connected World and Governance for Society. Näita vähem