Ärka üles ilu. Sisearhitektuuri uus kontseptsioon

Nende kursuste iseloomulikkus on see, et akadeemiline teooria on kombineeritud reaalse töökoha praktikaga.

Magister keskendub "ilu" suurepärastele küsimustele ja selle identiteedile disainikoostisega täiustatud meetoditega. Pärast saidi kavandamise tutvustamist laieneb kursus mitmesugustele teemadele nagu kodud, rohelised näitusepinnad, rahvusvaheline müügisalong, jätkusuutlikud kontorid ja vaimsed ruumid, mis piiritlevad ruumide, kujundite, materjalide ja kergete disainide põhjalikke teadmisi kui vahendeid meie sisemise enese ja kliendi väljendus.


Visandamine: vaata oma loovust sügavalt

Selle kursuse eesmärk on aidata meil mõista rahvusvaheliste sisekujundusprojektide põhielemente. Kujundite põhielementide kiire joonistamise abil imendame või väljendame disaini ideede olemust.


Rahvusvaheline joonistus

Keskendu rahvusvahelisele failide kodifitseerimisele ja jooniste sümbolite, meetodite, kihtide, detailide ja viiside kirjeldamisele globaalse disainifirmade projektide kirjeldamisel, et võimaldada üliõpilastel juba rahvusvahelisel firmal reaalajas tööd taotleda.


Advanced Technology: tulevik

Tehnikateadmiste ja uute tehnoloogiate tundmine tagab kontrolli meie tarnijate ja nende kulude üle renoveerimisalal. Väga oluline meie Sisearhitektuuri Akadeemia jaoks.

Käivitage uus täiustatud lähenemisviis rohelise kujunduse ja säästva tehnoloogiaga, kus see on võimalik otseselt prototüübiga, et mõista ja tajuda konstrueeritud kujundite tugevusi nende proportsioonide kontrolli all.


Disaini ajalugu: minevik on nüüd

Arhitektuuri ja disaini ajalugu mitte ainult mineviku infoga, vaid ka selle valdkonna kõige olulisemate autorite (ja nende elu) suurepärase seikluse tajumisega. Rahvusvahelise sisejulgeoleku magistri uue kontseptsiooni järgi arvame, et iga kunsti kuju on kunstniku sisemise elav ja rikas maailm ilming. See kehtib ka arhitektide ja disainerite kohta ning on võimalik käia kursuse ajal vahetult ajaloolises kohas ning tajuda koha vaimu ja tema autorit.


Kromaatiline tajumine: naudi värve

tutvustab õpilasi teadmisi värvide mõju kohta inimestele nende erinevate kombinatsioonide kujul ja geomeetrias, mida nad võivad koos moodustada ja kujundada, eristades erinevaid arusaamu avalikus / eras ruumis ja interjööri. Rahvusvahelise sisekujunduse kaptenina jääb see teema oluliseks.


Online-disainiteenused: digitaalturundus

Tutvab üliõpilasi kõige uuenduslikumal ja täiustatud viisil internetis töötamiseks ja internetis klientidega kohtumiseks, arendades kogu disainiprotsessi läbi kõige värskema Digital Web Marketingi, et olla täiesti kaasatud tänapäeva töösse üle kogu maailma.


Täiustatud portfell

Lõpparuande esitamine kliendile on väga tähtis, kuna see on viis, kuidas kujutada projekti erilist vaatevälja värvide, materjalide, valguse, ümbritseva keskkonna loomise ja pildi atmosfääri kaudu. Portfelli edasijõudmise viiside tundmaõppimine tähendab töötamise tugevat identiteeti ja edukust esitluse viimases olulises etapis.


3D mudel / kujundus

Keskendub 2-nda joonistuse ja eskiiside tegemisele 3D mudeli esindatusena, et kujundada mõtlemise ja arusaamise sõidukid. Esialgne vaatlus ja analüütiline uurimus pärast mitut interjööriõppimist, mis arendab loomingulisi oskusi. Õppimine 3D Render tarkvara V-Ray pildi loomiseks mitmete 3D mudelitega.


Professionaalne tava

See sisearhitektuurijuhi kursus uurib professionaalsete disainiteenuste pakkumise tegelike tavade korraldamist ja juhtimist. See keskendub arhitekti kohustustele alates eellepingu sõlmimisetapist kulude prognoosimise ja kogusteartikli ja ehitusdetailide abil. Me käsitleme kõiki aspekte, näiteks arvutitehnoloogia rakendamist spetsifikatsioonide koostamisel ja külastuste ehitamisel.


Kliendihaldus

Kohtumistel klientidega alates esimesest kuni viimase, et mõista nende tegelikke vajadusi, näidata esimese idee eelnõu ja projekti järgnevaid sammu pilte. Selleks, et suunata neid tööde mitut etappi lõpuni ja näidata neile, kuidas on võimalik koguseartikleid kontrollida, on tegemist delikaatse tööga. Õige lähenemisviis, nagu käitumise aeg ja rütmid, et näidata projekti mitmeid etappe, on tavaliste spetsialistide töö väga oluline osa. Firenze sisekujunduskool tutvustab ka selle teema õpilasi.


Karjäärivõimalused

Tavaliselt valime meie koostööpartneri meie parimate õpilaste seas. Üliõpilased saavad pealkirja MASTER-Interior Designer või Dual MASTER sise- ja mööblidisaini, mis on rohkem kutsealase väljaõppe tunnistus ja saavad jätkata oma sisearhitektuuri karjääri sisearhitektuuri- ja sisearhitektuurifirmade vabakutselise või sidusettevõttega. loomemajanduse töötajad nagu näituse disain, ürituste disain, kaunistamine, toote disain, mööblidisain, 3D eriala, renderdamise spetsialiseerumine, projekti illustratsioon, visuaalne kauplus.


Kursuse kontseptsioon

Võib juhtuda, et teie projekti elluviimise ajal, kui jälgite oma mudelit valguse all, hakkate mõistma ennast, kes sa tegelikult oled ja mida sa tegelikult elust soovid.

See Master on loodud Arhitektuuri-, sisustus- ja mööblikujundustööstuses, mis ühendab teooria ja tegelikud tööd, loodab teid muuta ja avastab teie "Tööstusliku tajumise" meetodi abil, kes te olete ja mis on teie töö tulemusena reaalsus. oma uurimistöö. Disainerina avastate maailma ja oma tulevikku. Kliendi selgitusi saate põhjalikult tundma õppida ja mõista, õnnestub teil tunnustada märke, mida materjal edastab, võite tajuda looduse helisid ja lõhnu ning luua dialoogi oma projekti ja enda kõige sisemise osa vahel. Valgus, ruum, materjal ja ehitus on elemendid projekti luule loomisel, unustamata alati kulude juhtimise põhipunkte või arusaamist protsesse sisustusjuhina interjööri ja meistriteose meeskonna juhtimisega tegeleva meistri meeskonna juhtimisel .

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise
  • Itaalia

Vaata veel 1 kursust STAR Studium ArchitecturAe Florence Design Schoolis »

Viimati uuendatud Veebruar 13, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
okt 2019
Duration
1 aasta
Osakoormus
Päevane õpe
Price
- Master 6950 Eur - topeltmeister 10590 Eur
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
okt 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

okt 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date