Keskkonnaprotsesside modelleerimine on paljude avalik-õiguslike ja erasektori instituutide igapäevase tegevuse oluline osa. Üleujutusriski hindamine, kliimamuutuste mõju veevarudele, kohanemismeetmete efektiivne kavandamine või saasteainete transport , on vaid mõned, nõuavad modelleerimist. Seetõttu soovivad tööandjad üha enam keskkonnamudelleerijaid. Keskkonnamodelleerimise magistriõppekava valmistab seega lõpetajatele kombineerida rakendatud matemaatika, statistika ja informaatika teadmisi atmosfääri, pinnase, pinna- ja pinnavee, põhjavee ja saasteainete transpordiga seotud protsesside mõistmisega.

Suurepärane õpilased sageli osaleda rakendusuuringuid projektid teaduskonna, mis tugevalt aitab neil avalöögi oma karjääri.

Lõpetajad saavad seejärel töötada paljudes keskkonnakaitse ja hindamisega tegelevates asutustes (nt veemajandusettevõtted, valitsusasutused, piirkondlikud asutused jne). Valitud lõpetajad võivad ka õpinguid ja teadustööd jätkata mitmetes doktoriõppes.

Programmi üle teostavad järelevalvet teiste Praha ülikoolide ja teadusasutuste (Charles University, Tšehhi Tehnikaülikool, Tšehhi Teaduste Akadeemia) ja eraettevõtete (Taani Hydraulic Institute - DHI) spetsialistid. Kursuse töö hõlmab keskkonna hüdroloogiat, arvutuslikku hüdraulikat, geokeemiat, arvutimudelit, põhjavee hüdraulikat, vedeliku mehaanikat, rakendatud hüdropedoloogiat, rakendatud hüdroinformaatikat ja paljusid teisi.

Sobib järgmiste bakalaureuseõppe programmide ja sarnaste õppevaldkondade lõpetajatele:

Loodusteadused, keskkonnatehnika, insener-ökoloogia, keskkonnateadused, tsiviilehitus, informaatika ja programmeerimine, matemaatika, füüsika, veevarud ja veemajandus, hüdraulika ja hüdroloogia, loodusteaduste haridus

55314_Students_on_workshop_in_belltower_Slavonice.JPG

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 3 kursust Czech University Of Life Sciences Faculty of Environmental Sciencesis »

Viimati uuendatud Aprill 8, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
sept 2019
Duration
Võta kooliga ühendust
Päevane õpe
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
sept 2019
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev

sept 2019

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
End Date

International students about FES