Master linna disaini keskkonnas

Üldine

Loe lähemalt selle programmi kohta ülikooli kodulehel

Programmi kirjeldus

Linnakeskkonna disaini magister koolitab spetsialiste osalema linnade ümberkujundamise protsessis, kavandades ideid, mis aitavad tugevdada 21. sajandi linnade sotsiaalset, kultuurilist ja majanduslikku struktuuri.

Kursus keskendub peamiselt järgmistele tegevussuundadele: säästva arengu kujundamine, sotsiaalne kaasatus kodanike mõjuvõimu suurendamiseks sotsiaalsete väljakutsete ees, juhtimine, koostöö, e-demokraatia, avatud andmed ja läbipaistvus, samuti linnalise liikumiskeskkonnaga seotud probleemid küsimusi ja aitab kaasa inimeste turvalisusele.

Linnakeskkonnad seisavad praegu silmitsi oluliste väljakutsetega, mis nõuab spetsialistidelt, kes tunnevad minevikku, mõistavad olevikku ja oskavad tulevikku ette näha, mõtlema välja lahendused koostöös oma elanike ja nende haldamise eest vastutavate inimestega.

Eesmärgid

 • Koolitada uusi professionaalseid profiile, millel on oskused tegutseda linnakeskkonnas koostööl põhineva disaini vaatenurgast, mis põhineb erinevate osalejate / sidusrühmade vajadustel.
 • Anda üliõpilastele üleilmne, interdistsiplinaarne ja integreeriv nägemus linnakeskkonnas toimuvatest kogemustest, et pakkuda välja asjakohaseid, konsensuslikke ja jätkusuutlikke lahendusi.
 • Anda õpilastele konkreetseid vahendeid ja teadmisi linnakeskkonnaga seotud projektide läbiviimiseks.
 • Koolitada õpilasi disaineri / juhendaja profiili keelt ja rolli, et luua linnakeskkonna lahendusi.

Metoodika

Vaatlus, analüüs ja eksperimenteerimine on õppimise oluline osa. Kursus pakub intensiivset teoreetilist / praktilist keelekümblust Barcelona linna kontekstis, mistõttu on nii tema teoreetilised klassid kui ka projektid toetatud magistriõppejõudude juhtidega.

Kursus pakub välja viis omavahel seotud tegevussuunda, mis on struktureeritud erinevat tüüpi teemade kaupa.

Need tegevussuunad on mõtlemine, tegemine, projektimine, kuulamine ja suhtlemine .

Õpilasprofiil

 • Spetsialistid ja hiljuti lõpetanud, kes on huvitatud oma õpingute jätkamisest, et omandada strateegilise linnaplaneerimise oskusi ja kaasata linnadisaini projekte multidistsiplinaarsest ja valdkondadevahelisest perspektiivist.
 • Toodete, visuaalse kommunikatsiooni ja sisekujundajate, arhitektide ja juhtimis- / turundustöötajate hulgas on muu hulgas võimalik oma teadmisi uuendada ja omandada uusi oskusi linnaehituse valdkondades, mis ei kuulu nende teadmiste hulka.
 • Spetsialistid, kes on huvitatud disaini, sotsiaalse innovatsiooni ja avaliku poliitika ristumiskohast.

Töövõimalused

Lõpetajad on kvalifitseeritud liituma erinevat tüüpi projektidega linna kontekstis tööriistadega, mis aitavad neil tõlgendada disaini üldist tajumist.

Nad saavad hakkama praeguste linnaprobleemide ja kodanike vajadustega seotud väljakutsetega, laiendades oma teadmisi, et töötada koos multidistsiplinaarsete meeskondadega ja koordineerides linnaprojektide kujundamise lähenemisviisi.

Nad saavad töötada avalikus / erasektoris mõnes järgmistes valdkondades:

 • Plii linnade taastamise protsessid
 • Linnakujunduse nõustamine
 • Linnaplaneerimise protsessi juhtimine
 • Viige läbi linnakeskkonnaga seotud uuringuid
 • Valmistage ette juhised ja avaldused
 • Asukoha ja piirkonna kujundus ja / või liikuvuse kujundus
 • Hõlbustada linnakeskkonna kujundamise koostööprotsesse
 • Kujutage ette ja edastage andmeid linnakujundusprotsessides

Koordinaator

Bet Cantallops

Arhitekt Saetaestudis alates 1994. aastast.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future.

The IED Barcelona is a workshop for conducting analysis and research applied to material culture, a focus it is destined to develop increasingly in the future. Näita vähem