Master loomingulises suunas

Üldine

Saadaval 3 asukohta

Programmi kirjeldus

See kursus toimus ITALIAN LANGUAGE.

Loomingudirektor peab suutma täna juhtida strateegilist ja loomingulist protsessi tervikuna, silmitsi keerukusega paindliku mentaliteedi ja probleemide lahendamise oskustega. Selle professionaalse peamine funktsioon on teadlik uutest ideedest ja uutest bränditarbijatega seotud dialoogi võimalustest, mida kujundavad uusimad tehnoloogilised, digitaalsed ja sotsiaalsed võrgustikud.

Loomingulise suuna magistrikursus on vastus nendele erakordsetele muutustele hariduse valdkonnas. See on võimalus kirjutada reklaami tulevikku - laboratoorium, kus loovuse taaselustamist kogeda, lugedes palju füüsilisi ja virtuaalseid keskkonna muutusi ja tõlkides need uutesse keeltesse ja suhtlusvormidesse.

Koolitus annab täieliku ülevaate protsessidest ja metoodikatest, mis võimaldavad teil luua ülemaailmseid kommunikatsioonikampaaniaid, pöörates tähelepanu reklaami kommunikatsiooni kontseptsiooni, disaini ja arenduse kõigile etappidele. Magistriõpe viiakse läbi Londonis nädala pikkusega õppereisil, et külastada mõnda olulisemat ja innovaatilist reklaami- ja kommunikatsiooniagentuurit ning kohtuda vastavate loominghaldurite, planeerijate, kontohaldurite ja filmijuhtidega.

Target - Master on õige eriala loomemajanduse lõpetanutele (nagu graafika, disain, arhitektuur) ja humanitaarõppe lõpetanutele, nagu kirjandus, antropoloogia, sotsioloogia, filosoofia, kommunikatsiooniteadused. Soovitatav on Adobe'i tarkvara tundmine.

Metoodika ja struktuur - koolituskursus on struktureeritud distsipliini valdkondades, mis hõlmavad põhiuuringuid, spetsiifilisi projekteerimisega seotud tegevusi ja nendega seotud integreerivat tegevust, andes täieliku arusaamise reklaamiprotsessidest.

Tegevusi kavandavad ja haldavad otseselt mõned kõige kuulsamad Itaalia ja välismaised loomingulised juhid, tänu millele saavad osalejad analüüsida kõige edukamaid juhtumisi ja süvendada digitaalsete ja sotsiaalsete tööriistade ja uute tehnoloogiate arengut suhtlusmaailmas. Õpilasi kaasatakse ka külg- ja mitmekultuurilise mõtlemise arendamisse ning õppida mõttetalgute, meeskonnatöö ja ideede esitamise ja esitamise tehnoloogiate tähtsust.

Teoreetiliste õppetükkide ja õpikodade seas on kursuse lõpus iga osaleja loonud oma tööde portfelli, mis toob esile mõtte, loomingu, disaini ja kunstilise suuna isiklikud omadused.

Karjäärivõimalused - magistriõppe lõpus sisenevad üliõpilased kommunikatsioonimaailmale Copywriters, Art Directors, Creative spetsialistid või Digital Creative, kellel on võimalus saada loomingulise direktori rolli. Okupatsioonivõimalused on reklaamiagentuurid, loomemajanduskeskused, digitaal- ja sotsiaalagentuurid, integreeritud kommunikatsiooni- ja sisutegurid, sotsiaalmeedia platvormid, kirjastamis- ja loomingulised osakonnad, samuti alustajad ja vabakutselised.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli.

The cradle of design and industry. IED owes its establishment in 1966 to the intuition of its President Francesco Morelli. Näita vähem
Milano , Milano , Milano + 2 Rohkem Vähem