Master mängude kasutajakogemuses

Üldine

Programmi kirjeldus

Rootsi on juhtiv riik ülemaailmses mängutööstuses ja Skövde on juhtiv Rootsi linn, kus uurida mängude arengut. Siit leiate neli mängude magistriprogrammi, kaheksa bakalaureuseõppekava, mis hõlmavad kõiki mänguarenduse distsipliine, ulatuslikku mängude uurimist, edukat mänguinkubaatorit ja mis kõige tähtsam, suurt hulka mänguettevõtteid. Kõik need tegevused asuvad Skövde keskel ja on ühendatud Rootsi mänguareeni katusel. Mängude kasutajakogemuse magistritudengina saate te osaks sellest ökosüsteemist ja saate kasu konkurentsieelisest karjääris rahvusvahelises mängutööstuses.

Mängude kasutajakogemuse magistriprogramm on suunatud taotlejatele, kellel on bakalaureusekraad paljudes mängude arendamisega seotud valdkondades. Saate mitte ainult teoreetilise ja praktilise arusaamise nende mängijates esile kerkivatest kogemustest ja emotsioonimängudest, vaid mis veelgi tähtsam - kuidas neid uurida ja hinnata. Programmi lõpetanud üliõpilased saavad liikuda edasi mängude kujundamise ja mängude kasutajakogemuse uuringutele mänguettevõtetes või taotleda doktorikraadi. programmid enamikus riikides. Siiski on võimalik ka Skövdes viibida ja mängude karjääri teha.

Magistriõppe programm algab sügissemestril. Seda pakutakse ühel õppeaastal (kaks semestrit).

Teie õpingute fookus

Mängude arendamine on mängijatele huvitavate kogemuste loomine. Mängude kasvav üldlevinud esinemine ühiskonnas ja kultuuris tähendab, et mänge mängivad uued ja mitmekesised kasutajarühmad. See pole kaasa toonud mitte ainult uusi võimalusi, vaid ka mängude arendajatele palju uusi väljakutseid. Üks nendest eesmärkidest on paremini mõista, kuidas mängijad mängudega suhtlevad ja mil viisil saab seda suhtlust uurida, mõista ja parandada. Mängude kasutajakogemustega töötamine hõlmab koostööd interaktsiooni kujundamise, uurimistöö metoodika, inimese ja arvuti interaktsiooni ning mängude arendamisega, et inimeste teadmised mängudest täielikult lahti saada.

Lühidalt öeldes: Mängude kasutajakogemuse programm pakub teile teadmisi, kuidas analüüsida ja mõista, mis juhtub, kui inimesed mängivad mänge. Milliseid tundeid kutsutakse esile? Kuidas saaksime mängijate reaktsioonidest paremini aru saada? Kuidas saaksime muuta mängud uuele vaatajaskonnale kättesaadavamaks ja köitvamaks? Selles kiiresti arenevas teadmiste valdkonnas üritavad teadlased ja arendajad pidevalt välja mõelda, kuidas kõige paremini vastata suurele küsimusele: "miks see lõbus on?"

Pärast õpingute lõppu

Spetsialiseerumine mängude kasutajakogemusele annab teile võimaluse arendada tipptasemel mängu selles spetsiifilises ja kiiresti kasvavas mänguarenduse valdkonnas. See loob hea aluse mänguainetööstuse rahvusvahelisele karjäärile, kuna paljud stuudiod hakkavad üha enam nägema väärtust, kui nad saavad ise oma arenguvalikuid hinnata. Teist võimalikku karjääriteed esindavad ettevõtted, mis asuvad väljaspool traditsioonilist mängutööstust, mis tegeleb kasutajakogemuse kujundamise ja hindamisega. Ja kuna see on akadeemiliselt orienteeritud programm, kus pööratakse suurt rõhku rakendusuuringute meetoditele, on muidugi ka palju võimalusi karjääri tegemiseks akadeemilistes ringkondades, jätkates doktorikraadi omandamist. uuringud või muud tüüpi uurimispositsioonid.

131215_photo-1516321318423-f06f85e504b3.jpgJohn Schnobrich / Unsplash

Vastuvõtutingimused

Programmis osalemiseks on vaja omandada bakalaureusekraad (samaväärne Rootsi bakalaureusekraadiga) informaatika, informaatika või digitaalse meedia õppe (või muu sarnase) alal.

Lisanõue on Rootsis gümnaasiumi astmes õpingute inglise keele oskuse tõend, mida tuntakse inglise keele kursus 6 / inglise keele kursus B. Seda tõendatakse tavaliselt rahvusvaheliselt tunnustatud testiga, nt IELTS või TOEFL või samaväärne.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for makin ... Loe edasi

The University of Skövde is a government agency under the Department of Education. The Vice-Chancellor is the head of the agency. The University Board leads the university and is responsible for making sure that the agency performs according to official decisions. Näita vähem