Master nafta ja gaasi juhtimine

Üldine

Programmi kirjeldus

Nafta ja gaasi peamise energiaallikana on oluline roll igas majanduses ja kaasaegses tsivilisatsioonis üldiselt. Fossiilkütuste nappus muudab ühe riigi sõltuvaks teistest, samas kui suured loodusvarad võivad kannatada Hollandi surmade negatiivsete mõjude all. Kõik, pidades silmas maailma majanduse dünaamikat, poliitilist ebastabiilsust ja rahvastiku kasvu, on mures energiajulgeoleku väljavaadete pärast. See tähendab, et kaevandustööstuse juhtimine seisab silmitsi uute väljakutsetega, mis lähevad kaugemale kui standardsete riskide erinevused. Nafta- ja gaasitootmisettevõtete juhid peavad oma otsuste tegemisel arvesse võtma sotsiaalseid, poliitilisi, majanduslikke, keskkonnaalaseid ja õiguslikke aspekte.

Euroopa Parlamendi liikme nafta ja gaasi juhtimise eesmärgiks on koolitada kõrgelt kvalifitseeritud analüütikud ja otsustajad, kes on valmis tõhusalt töötama tulevase nafta- ja gaasitööstuse vajaduste rahuldamiseks nii piirkondlikul kui globaalsel tasandil ning kes saavad kohtuda väljakutsetega, millega tööstus silmitsi seisab täna ja seisab silmitsi homme. Koos konkreetse kujundusega on MEP kohandatud nii, et see vastaks kõigile riigi haridusstandardite nõuetele juhtimise valdkonnas.


Üldine abikõlblikkus

MEP "Nafta ja gaasi juhtimine" on avatud nii Venemaa kõrgkoolide välisüliõpilastele kui ka lõpetajale (sealhulgas NSU bakalaureuseõppe lõpetanutele). Parlamendiliikmele sisenemisel peaks olema bakalaureusekraadi või erialase kvalifikatsiooni tasemeprogrammis haridust tõendav diplom (sertifikaat või mõne analoogse dokumendi). Spetsialiseerumisvaldkonnas ei ole formaalset piirangut. Siiski on osalejate eeldused programmi vastavusse viimisega.


Õppemaks

Euroopa Rahvapartei (NSU) majandusosakonna 2019.-2020. Aasta magistriõppe täiskohaga õppetöö maksumus on 4200 dollarit aastas.

Majutus tasu

Majutuskoha tasu õpilaste hostelis on umbes 20 dollarit kuus.

5475_nov7.jpg

Novosibirsk State University

Novosibirsk State University on noor, dünaamiline ülikool, mis asub ühes maailma kõige põnevamas kohas Novosibirski Akadeemilinnas, tuntud ka kui Akademgorodok.

See on koht, mis on spetsiaalselt ette nähtud teadustööks, sest see kuulub maailma akadeemilisse kogukonda isegi Nõukogude ajaloos. Ülikool loodi ainulaadse õppe- ja uurimislaua all kõrgelt kontsentreeritud teaduseks. NSU pakub väljapaistvat keskkonda õppimiseks ja teadustööks ning loetakse Venemaa üheks parimaks ülikooliks *.

Ülikoolis käimise ajal on üliõpilastel ja noortel teadlastel ainulaadne võimalus kasutada Vene Teaduste Akadeemia Siberi Filiaali paljudel lähedalastel uurimisinstituutidel ressursse innovaatiliste uuringute läbiviimiseks, nautida samas suurimat Novosibirski sotsiaalset ja kultuurilist elu Venemaa linn Uurali ja Vaikse ookeani vahel **


* 3d üks parimatest Vene ülikoolidest 2013. aastal (QS World University Rankings)

** 3d üks Venemaa suurimate linnade seas

Viimati uuendatud nov 2018

Teave kooli kohta

Novosibirsk state university (Russia), located in the heart of Akademgorodok, is a world-famous research center of Siberian Branch of the Russian Academy of Sciences. Results of the research conducted ... Loe edasi

Novosibirsk state university (Russia), located in the heart of Akademgorodok, is a world-famous research center of Siberian Branch of the Russian Academy of Sciences. Results of the research conducted by the university staff in the fields of nuclear physics, particle physics, biotechnology, the creation of nano-materials, laser systems of new generation, innovative methods of cancer treatment, are known all over the world. Näita vähem