Master of Advanced Studies in Interaction Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Master of Advanced Studies in Interaction Design

38219_academic_year_1400w_2x_5836bbe0.jpg

Arenenud esemeid, keskkonda ja teenuseid kujundades

Kooskõlaliste disainide magistrikraadiga (MAS) ühendab disaini mõtlemise, prototüüpimise tehnikad, digitaalse valmistamise, programmeerimise ja füüsilise arvuti abil ühe õppeprogrammi, mis käsitleb projektide realiseerimist, kus disainikultuuri ja tehnoloogilise arengu interaktsioon võimaldab luua disainipõhised uuendused.

Programm seob koostoimimise disaini esialgse õppekava keskel, kus see on Arenenud esemeid, keskkonda ja teenuseid kujundava põhielemendina. MASi eesmärk on koolitada kvalifitseeritud spetsialiste, kes mängivad olulist rolli kõige uuenduslikumates tööstus- ja disainivaldkondades.

38221_the_educational_model_1400w_2x_58335992.jpg

Meetodid ja lähenemisviisid

MASi haridusmudel keskendub uuenduste genereerimise meetoditele ja protsessidele. Õpilastel on võimalus omandada inimkeskkonnaga disainimeetodid disainiprobleemide analüüsimiseks ja lahendamiseks ning uurimismeetodite iseseisvaks kasutamiseks.

Praktilist probleemilahendusmeetodit kasutatakse disainilahenduse laboratoorses keskkonnas. Tarbijate vastastikuse õppimise, iteratiivsete protsesside ja digitaalsete ja füüsiliste lahenduste kiire prototüübi tegemine võimaldab õpilastel jätkata tööstusharu, uurimis- ja disainifirmade karjäärivõimalusi, kus kõik tehnoloogilised uuendused ja disainilahendused vastavad.

38220_design_driven_courses_1400w_2x_5833597f.jpg

Teemad ja sisu

MAS-kursusi korraldavad tunnustatud õppejõud ja koostöös loodud organisatsioonide, uurimiskeskuste, projekteerimistavade ja ettevõtete võrgustikuga.

Disainijuhtimisega kursusi, mis võimaldavad õpilastel arendada digitaalseid ökosüsteeme, IoT-tooteid, veebi- ja mobiilirakendusi, andmete visualiseerimise süsteeme, tarkvara, interaktiivsed seadmed ja näitused.

Koostöö disainerite, arvutusliku disaineri ja loominguliste tehnoloogide valduses olevad kursused võimaldavad õpilastel õppida programmeerimis- ja füüsilist arvutust, digitaalseid valmistamisvõtteid, veebitehnoloogiate ja tööriistade kasutamist tööprotode saamiseks. MAS annab õpilastele põhiteadmised, mis on vajalikud seadistamiseks äriplaani ja säilitada investoritele samm, kui nad soovivad käivitamist käivitada.

Haridusmudel

38222_Screen_Shot_2017-01-20_at_2.14.43_PM.png

Sihiüliõpilased

MAS on mõeldud loomingulistele õpilastele, kellel on suur huvi teemade ja tegevuste üle, mis käsitlevad tuleviku kujundamisel tehnoloogilist, sotsiaalset ja kultuurilist konteksti.

Vastuvõtutingimused

MAS-programmi vastuvõtmise nõue on bakalaureuse kraad sobivas valdkonnas, nagu visuaalne kommunikatsioon, tööstusdisain, sisekujundus, arhitektuur, kommunikatsiooniteadused ja arvutiteadused. Samaväärseid uuringuid ja erialaseid kogemusi võib hinnata portfelli alusel.

Step alates Maind Master SUPSI on Vimeo.

Stipendiumid

Osalised stipendiumid on kättesaadavad portfellide ja CVde hindamisel. Stipendiumi võitjatele on õigus õppemaksu (15 000.-CHF) vähendamisele, mille väärtuseks on 3 000 CHF.

Karjäär

Õpilased, kes täidavad MAS-programmi, leiavad professionaalsed võimalused interaktsioonide disainis, kommunikatsiooni disainis, tööstusdisainis ja näituse kujunduses. Pärast lõpetamist jätkavad üliõpilased projekteerimisagentuuride, tööstusharude ja uute ettevõtete loomist, mis pakuvad uuenduslikke tooteid ja teenuseid, kus uuendustegevus on peamine konkurentsieelis, nagu meediast ja veebikontaktist, info- ja sidetehnoloogiast ja e-kaubandust, tarbeelektroonikat, telekommunikatsiooni, finantsteenuseid ja avalik sektor.

Taotlused on avatud õppeaastaks 2020/2021

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

The University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland (SUPSI) is one of the nine professional universities recognised by the Swiss Confederation.

The University of Applied Sciences and Arts of Southern Switzerland (SUPSI) is one of the nine professional universities recognised by the Swiss Confederation. Näita vähem