Master of Applied Finance (finantsteenused)

Üldine

Saadaval 2 asukohta

Programmi kirjeldus

Master of Applied Finance (finantsteenused) on mõeldud õpilastele, kes on huvitatud kõrgtasemel arusaama omandamisest finantsasutustest, pangahaldusest ja laenudest. Kui töötate praegu rahanduse valdkonnas või olete hiljuti lõpetanud, saate kasu sellel kursusel õpitud erialastest teadmistest.118917_IMG_8285JPG.jpg

Te uurite finantsjuhtimise teooriat ja praktikat ning saate aru globaalsest finantssüsteemist. Lisaks arendatakse välja konkureerivaid lähenemisviise ettevõtte juhtimisele ja ärieetikale ning õpid pakkuma kaitset portfelli-, finants- ja ettevõtte riskide eest.

Te uurite finantsasutuste asutamise, kontrollimise ja reguleerimise õiguslikku raamistikku ning uurite pankade juhtimise teooriat, panga laenutegevust ja sellega seotud väärtpabereid.

Aste on mõeldud üliõpilastele, kellel on bakalaureusekraad äri-, ehitus-, matemaatika- või infotehnoloogia valdkonnas, kui teil pole sellistes valdkondades akadeemilist tausta, mida peaksite kaaluma rakenduskõrghariduse tunnistuse rakendamist.

Õpilased, kes on huvitatud kaheaastasest rakenduste finantseerimise magistrist, peaksid kaaluma rakenduste finantseerimise magistranti (investeerimis- ja finantsteenused).

118703_SydneyBusinessSchoolApril2018-147.jpg

Sydney ülikoolilinnak

Kursuse õppekorraldus

Kursuse õpitulemused on õpitulemuste avaldused, mis väljenduvad selles, mida õppija eeldatavasti tunneb, mõistab ja suudab teha kursuse lõppedes. Õpilased, kes lõpetavad selle kursuse, suudavad näidata:

1

Integreerige tehnilised, teoreetilised ja valdkondlikud teadmised, kuna need on seotud kohaliku ja rahvusvahelise rahanduse toimimise, korraldamise ja selles osalemisega

2

Kriitiliselt rakendada tehnilisi, teoreetilisi ja tööstusalaseid teadmisi ja oskusi, et pakkuda lahendusi rutiinsetele ja / või tekkivatele rahanduse probleemidele

3

Kasutage professionaalset otsustust, et pakkuda lahendusi probleemide lahendamiseks erinevates olukordades, kasutades majanduslikke, rahanduslikke, regulatiivseid ja eetilisi vaateid.

4

Suhtlege asjakohaste suuliste, kirjalike ja visuaalsete vormidega asjaomaste sidusrühmadega.

5

Tehke sobivat koostööd teistega, et saavutada rahanduse seisukohast olulisi väljundeid.

6

Viige läbi rakendusuuringute projekt.

7

Õppimisvõimaluste ja enesetäiendamise tuvastamiseks mõelge tulemuslikkuse ja tagasiside üle.

118704_Wollongong1.png

Wollongongi ülikool

Akrediteerimine ja kutsealane tunnustamine

Lõpetajad Master of Applied Finance võivad saada liikmeks Finantsteenuste Instituut Australasia (FINSIA) ja rahandusministeerium

Sisenemise nõuded

Tunnustatud bakalaureusekraad äri-, tehnika-, matemaatika- või IT-erialal, mille samaväärne keskmine märk on 50%, või kraadiõppe rakenduskõrgkoolis. Arvesse võetakse muid kolmanda taseme kvalifikatsioone koos ulatusliku erialase töökogemusega.

Miks uurida koos meiega?

Pakume kolm tarbimist aastas ja paljud teemad on planeeritud sobima teie ametialaste ja elustiili kohustustega. Mõned klassid pakutakse iganädalaselt, enamasti õhtul, teised aga nädalavahetusel intensiivses režiimis, et minimeerida aega teiste kohustuste eest.

Üle 90% meie lõpetajatest töötab 4 kuu jooksul pärast lõpetamist ja meie kraadiõppurite keskmine algapalk on $ 108,800 AUD, 4% kõrgem kui riigi keskmine *.

Vali, et uuriksite oma programmi ühest meie kahest ülikoolilinnast: Sydney CBD ülikoolilinnast vaatega uimastamise Sydney sadamale ja selle muljetavaldavale sillale või meie Wollongongi ülikoolile, mis asub maastikukujunduse vahel, mõne minuti kaugusel Vaikse ookeani äärest.

Pakume erinevaid stipendiume nii kodumaistele kui ka rahvusvahelistele üliõpilastele, ulatudes 10% -lt 100% -ni, nii et teil on võimalik oma tulevikku investeerida.

Meie kursusi arendatakse pidevalt, teadustöö abil, mis on struktureeritud tööandjate poolt tunnustatud rakendatud tulemuste alusel, mille annavad kõrgelt kvalifitseeritud teadlased ja mida toetatakse täiendavate spetsialiseeritud õppimis- ja õppevahendite kaudu.118913_0E6A5290JPG.jpg

Meie pühendunud tudengite tugiteenused on üles ehitatud vastavalt teie individuaalsetele vajadustele. Meie nõustajad, akadeemilised töötajad ja karjäärinõustajad on igal nädalal konsulteerimiseks kättesaadavad. Teie edu tagamiseks käitatakse igal nädalal ka õpiraskuste töökojad. Pakume mitmeid sotsiaalseid ja poolformaalseid üritusi, mis annavad sulle võimaluse võrku oma eakaaslastega, kohaliku äriringkondade ja vilistlastega.

Rahvusvahelised üliõpilased võivad valida, kas valida valikainete, Global Workplace Practice, mis hõlmab praktilist tööotsimise tegevust ja juurdepääsu Austraalia tööjõule kas internatuuri, tööstuspõhise projekti või osalise tööajaga tööga.

* QILT 2016-2018 Lõpetajate tulemuste uuring.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive.

Internationally respected, we are focused on excellence with impact — spanning both pioneering research and graduates who are globally competitive. Näita vähem
Põhja-Wollongong , Sydney + 1 Rohkem Vähem