119417_image1.jpeg

Allan T. Shulman

Arhitektuuri kraadiõppe direktor

Arhitektuuri magistrant II (M.Arch II) on 2-aastane (4-semester), 60 ainepunkti programm üliõpilastele, kellel on eelprofessionaalikraad arhitektuuris või tihedalt seotud valdkonnas. See STEM-iga määratud kutsekraadide programm pakub täiustatud platvormi õpilastele, et tegeleda kaasaegsete väljakutsetega ja käsitleda mitmesuguseid sotsiaalseid, kultuurilisi, tehnoloogilisi ja programmilisi kontekste.

See M.Arch II programm võimaldab õpilastel oma bakalaureuseõppe edendamiseks tegeleda keerukamate väljakutsetega, lihvida oma oskusi olulistes valdkondades ja arendada individuaalseid fookusvaldkondi, näiteks kõrgtehnoloogia, projekteerimise ja ehitamise, jätkusuutlikkuse ja vastupidavuse osas. , linnakujundus, ajalooline säilitamine ja kohanemisviis, tervishoid ja külalislahkus. Õpilased suunavad oma huvidest lähtudes trajektoori, arendavad sertifikaatide kaudu välja professionaalse keskendumise valdkonnad ja tegelevad kriitiliste uuringutega.

Oma viimasel aastal oodatakse kraadiõppuritelt M.Archi tudengitele lõpuprogrammi. Lõpliku kraadi projektid koosnevad ühest kahest teest:

  1. Projekteerimistöö, võimalus igale üliõpilasele koos teaduskonna nõustajaga teha iseseisvaid teaduslikke uurimistöid ja määratleda individuaalne seisukoht arhitektuuri distsipliini osas
  2. Graduate Design Research Studio, mida juhib õppejõud, mis uurib arhitektuuri asjakohaseid või temaatilisi küsimusi.

U-SoA õppejõududega liituvad igal aastal rahvusvaheliselt tunnustatud külalisuurijad ja -kaaslased. Teaduskondade huvide ja kogemuste mitmekesisus pakub üliõpilastele võimalusi Advanced Elective Design Studios valimisel. Kool on koduks innovaatilistele uurimisüksustele, sealhulgas RAD-UM, tekkivale manustatud tehnoloogiale pühendatud labor, rannikualade urbanismi laboratoorium, tunnustatud projekteerimis- ja ehitamisprogramm ning linna- ja ühiskondliku disaini keskus.

M.Archi kraadi saab tõhusalt ühendada ka kohapealsete kutsejärgsete kraadiõppeprogrammidega, näiteks arhitektuuri magistrikraad, linnaehituse magister, kinnisvaraarenduse ja urbanismi magistrikraad ning ehituse juhtimise magistrikraad.

Tugev kogukonnatunne, koostöö ja vastutustunne U-SoA üliõpilaste ja õppejõudude vahel aitab kaasa meie kraadiõppe programmide rahvusvahelisele väärtusele.

Laadige alla meie lõpetanud voldik

Programmi õpetamise keel:
  • Inglise

Vaata veel 6 kursust University of Miami: School of Architectureis »

Viimati uuendatud August 21, 2019
See kursus on Ülikoolilinnas
Start Date
aug 2020
Duration
2 aastat
Päevane õpe
Price
2,100 USD
krediidi kohta
Deadline
Juuni 1, 2020
Asukohtade järgi
Kuupäeva järgi
Start Date
aug 2020
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020

aug 2020

Location
Avalduste vastuvõtu lõppkuupäev
Juuni 1, 2020
End Date