Master of Arts Visual Communication ja Iconic Research

Üldine

Programmi kirjeldus

Baselis asuv visuaalse kommunikatsiooni instituut HGK FHNW pakub rahvusvaheliselt akrediteeritud õppekavasid bakalaureuse-, magistri- ja doktorikraadiga. mis kajastab Baseli disainikooli ja eelkõige Šveitsi graafilise disaini rikkalikku traditsiooni.

Basel'i linn, mis asub Triin National Reini jõe orus, on ainulaadne kultuurikeskkond, kus on lihtne juurdepääs Prantsusmaale ja Saksamaale.

Kuigi meie bakalaureuse kursus keskendub õpilaste võimele loomeprotsessi läbiviimiseks, püüavad meie magistriprogrammid üliõpilaste individuaalset disain sõnavara laiendada ja saavutada kõrgemal tasemel peegeldus läbi õpilaste võimet lisada teadusharude teadmisi ja metoodikaid loominguline protsess. Pakume kunstiteaduse magistriõpet visuaalsetes kommunikatsioonides ja ikoonilises uuringus ning rahvusvahelises disaini magistriprogrammis , mida me teeme koostöös Chicago Illinoisi ülikooliga.

Mõlemad magistriprogrammid põhinevad järgmisel hinnangul: piltide digitaalse üleujutuse kontekstis on vaja laiendatud kvalifikatsioone. Disainipraktika, mis põhineb ainult viimistletud või tehniliste oskuste puhul, ei vasta enam visuaalse kommunikatsiooni nõudmistele ega peegeldab visuaalseid teateid, mis on täielikult saadud teooriast. Kunsti- ja meediateooriaga seotud disaini tava ühendamine loob uue värtpaberi visuaalsete sõnumite kujundamisel ja kujundamisel praeguse, digiteeritud ja ikoonilise kommunikatsiooni kontekstis.

Master of Arts Visual Communication ja Iconic Research

Meie MA programmi keskmes "Visual Communication and Iconic Research" seisab praktilise disaini ja Image / Media Researchi seos. Programm on mõeldud bakalaureuseõppe üliõpilastele kunsti-, disaini- või kultuuriuuringutes. Lõpetajad, kellel on kujunduspõhine taust, disaini keerukates küsimustes koos pildi- / meediauuringute ja pildi- / meediateooriaga.

Lõpetanud kultuuriuuringute tausta, mis on olulised visuaalse kommunikatsiooni strateegilistes ja kontseptuaalsetes küsimustes. Praktiline ja analüütiline "piltpädevus" on välja töötatud koostöös interdistsiplinaarsetes projektimeeskondades. Aste valmistab ette lõpetanuid tööks erinevates valdkondades visuaalse kommunikatsiooni, kultuurivaldkonnas, samuti õpetamise või teadustöö kolleegiumi tasandil.

Õppekava on koostöös Šveitsi Loode-Walesi ülikooli, kunsti- ja disainiakadeemia (FHNW / HGK), visuaalse kommunikatsiooni instituudi ja "eikones" riikliku uurimispotentsiaali keskusega (NCCR) Baseli ülikoolis .

Põhiprobleemid

Ikoonilise tava, ikoonilise teooria ja ikooniliste uuringute ühendamine

Piltide digitaalse üleujutuse kontekstis on vaja laiendatud kvalifikatsioone. Disainipraktika, mis põhineb üksnes viimistletud või tehniliste oskustega, ei vasta enam visuaalse kommunikatsiooni nõudmistele ega peegeldab visuaalseid sõnumeid, mis pärinevad täiesti ikoonilises teoorias. Kunstiteose ja meediateooria vahelise disaini tava ühendamine loob uue visuaalsete sõnumite kontseptsiooni ja kujunduse uue kvalifikatsiooni praeguse, digiteeritud ikoonilise kommunikatsiooni kontekstis.

Tarbekunsti taustaga õpilaste jaoks koosnevad need kvalifikatsioonid praktiliste disainioskuste laiendamisest, et kaasata mudelid teooria ja teadustööst. Vastupidi, kõrgharidusega üliõpilased suurendavad oma analüütilisi oskusi disaini ja loomeprotsessi alal. Ikoonilise tava, ikoonilise teooria ja ikoonilise uuringu kombinatsioon moodustab visuaalse kommunikatsiooni ja ikooniliste uuringute MA profiili.

Interdistsiplinaarsus: disaini tava ja kultuuriuuringud

Meie juhtimispõhimõtte kohaselt on magistriprogrammi keskne roll praktiliste ja teoreetiliste teadmiste süvendamisel pildi valdkonnas. Pidades silmas piltide peegeldamisel osalevate erialade valikut, on peamine eesmärk praktiliste ja teoreetiliste taustaga üliõpilaste tihe vahetus.

Partnerinstitutsioonid

Magistriprogramm on koostöö järgmiste partnerorganisatsioonide vahel:

  • eikones, Riiklik teaduse kompetentsikeskus Ikooniline kriitika
  • Baseli ülikool, kunstiajaloo osakond
  • Applied Sciences Ülikooli Kunsti- ja Disainiakadeemia

Magistriõppesse kuulub rahvusvaheline positsioon ning see hõlmab Baseli disainikooli, eikone'i ja Baseli ülikooli võrgustikku oma tegevuses.

Õppetöö / kulude kestus

4 semestrit / 120 ECTS / 60 USA krediidipunkti. Magistritöö integreeritakse neljandasse semestriks.

Õppekeel: inglise keel

Õppemaks MA: Šveitsi / Euroopa õpilased: 700 CHF semestri kohta. Muude riikide õpilased: 5000 CHF - semestris.

Suurbritannia oskuste rahastamise agentuuri (PCDL-i loetletud asutus) akrediteeritud.

Taotluste esitamise tähtaeg

Magistriõppe programm visuaalse kommunikatsiooni ja Iconic teadusuuringute ja rahvusvahelise Master in Design algab septembris. Taotlemise tähtaeg meie MA on 30. juuni. Taotluste esitamine enne tähtaega on soovitatav.

Eesmärgid üliõpilastele, kellel on kaunite kunstiteoste bakalaureus

  • Intensiivne kogemus peegeldavate disainiprotsesside ja -meetoditega keerukate projektide kontekstis.
  • Täiustatud teoreetilised-analüütilised oskused teadmiste omandamise kaudu ikooni- ja meediateooria valdkonnas.
  • Suurenenud stipendiumi meetodite sobivus.
  • Teoreetiliselt toetatud, praktiline uurimistöö kogemus (uurimus disaini järgi) ikooniks ja disainiuuringutes.
  • Piltide arutamise jaoks kõrgendatud rajatis.
Viimati uuendatud May 2018

Teave kooli kohta

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design ... Loe edasi

The Basel School of Design and its students have influenced the international Graphic Design community since the 1960’s. Under the direction of Armin Hofmann and Emil Ruder courses for Graphic Design and Typography were developed. They were outstanding models for a modernist design education. Näita vähem