Master of Arts in Accessories

Üldine

Programmi kirjeldus

114164_IMG_9688.jpg

Ülevaade

Master of Arts Aksessuaarid ja Ehted Disain rongid projektijuhid ja disainerid tugev moe tundlikkus ja võimas kultuuriline taust, mis suudab tõlgendada keerukust tootearenduse tüüpiline suur ala rikas kontaktpunktide ja erinevusi. Kursuse eesmärk on vastata loovtööstuse tekkivatele vajadustele kutsealaste ja teadusprofiilide õpetamisel, mis suudavad tõlkida uued vajadused lisaseadmete valdkonnas, mis on üks Itaalia loometööstuse põhivara.

Struktuur

Esimesel aastal uuritakse kõiki selle laiema valdkonnaga seotud tehnilisi, kultuurilisi, ajaloolisi ja metodoloogilisi aspekte, mis on valdkonnale mitmekülgne.

Moodide, turunduse, materjalide, säästvuse ja tarneahela ajalugu analüüsitakse ja arendatakse projekteerimistöökodades, mille tulemusena üliõpilane väljendab toote keeruka uurimise tulemust kuni selle loomiseni erinevate tehnikate abil. traditsiooniliste meetodite kasutamine viimaste tehnoloogiate kasutamisel. Esimesel aastal lõpetavad õpilased oma pädevuse arendamise ja materjalide manipuleerimise, nii disaini kui ka kingade, nahktoodete ja projektide esindamise protsessi.

Teisel aastal kavatsetakse parandada ja laiendada õpilaste oskusi, mida analüüsitakse erinevates kalduvustes: kõrgetest ehtedest kuni bijouxini kuni kehaosadeni. Disaini ajalugu, materjalide tüpoloogia, selles visioonis vaadeldakse mustri valmistamist, mida juhivad alati intensiivne laboritegevus koostöös teadlaste ja spetsialistidega, kes suudavad edastada erinevaid lähenemisviise ja visioone. Õpilased õpivad tundma erinevaid metalle, vääriskive koos ebatavaliste materjalidega. Uurimisprotsess on konsolideeritud ja väljendatud isiklikes ja täiustatud disainides.

Üliõpilastel on ka võimalus integreerida oma õpirada täiendavate tegevustega, näiteks osalemine konverentsidel, rahvusvahelistel võistlustel, tööstusprojektidel, et laiendada nende õpperajal tekkinud olulisi huvitavaid argumente ja viia ellu oma isiklik uurimistöö selles valdkonnas huvides.

Akrediteerimine

Kursus on akrediteeritud Itaalia Haridus-, Ülikooli- ja Teadusministeeriumi poolt.

Kursuse lõpus saavad üliõpilased, kes vastavad sisenemisnõuetele, magistrikraadi (120 ECTS).

Sisseastujale

Kursuse kvaliteedi tagamiseks piirdub igal aastal üliõpilaste vastuvõtu kindel arv õpilasi.

Sel põhjusel soovitame huvitatud õpilastel saata oma taotlus juunis. Viivitatud taotluste korral kutsume taotlejaid võtma ühendust Accademia Costume e Moda nõustamiskeskusega.

Kursuse taotlemiseks on vaja saata õppekava, motiveeriv kiri ja portfell, mida hindab meie hariduse direktor ja võtab vastu intervjuu.

Kestus

Kursuse kestus on kaks akadeemilist aastat ja osalemine on kohustuslik, kuid lõpphinnangute puhul peab üliõpilane olema vähemalt 80% tõestatud.

Sisenemise nõuded

Kursuse osalejad peavad omama asjakohast kraadi moekunstist kas Itaalia asutuses (3-aastase kraadi miinimumnõue, 180 ainepunkti) või rahvusvaheline ülikool või kolledž (bakalaureusekraad).

Õpilastel peab olema ka B1-tase itaalia või 5,0 IELTS inglise keele sertifitseerimisega.

Viimati uuendatud märts 2020

Teave kooli kohta

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and ... Loe edasi

Accademia Costume & Moda offers courses legally recognised by the Italian Ministry of Education, Universities and Research under the body that rules Artistic Higher Education. Culture, Design and Craftmanship linked to a laboratorial approach are the key points of the School’s educational mission. The objective is to help the students start their careers, supporting them in the process of recognising and consolidating their creative identity. Näita vähem