Animatsiooni Magistriõpe

Üldine

Programmi kirjeldus

Kas soovite süvendada oma teadmisi animatsioonist, luua visuaalselt haaravaid maailmu ja hingata tegelaskujudesse elu? Animatsiooniprogramm uurib selle kõige kujutlusvõimelisema ja rõõmsama kunstivormi teooriat ja praktikat. Nõudlus animeeritud sisu järele on kiiresti laienenud ja see ei piirdu enam ainult ühe meelelahutustööstuse konkreetse valdkonnaga. Selles multidistsiplinaarses programmis saate vastavalt oma isiklikule õppekavale õppida projektipõhise õpetamise juhtivate spetsialistide töövooge ja erinevaid rakendusi. Kui olete avatud uutele õppimisviisidele, suurepäraste kunstioskustega ümar, otsime teid! Kursus toetab nii doktoriõppe tasemel uurimistööle kui ka edasijõudnutele enesejuhendatud praktikale üleminekut.

Uuringu eesmärgid

MA Animatsioon uurib animatsiooni teooriat ja praktikat. Õpilased süvendavad oma teadmisi animatsioonist ja selle erinevatest rakendustest ning neist saavad professionaalid, kes suudavad töötada animatsiooni valdkonnas ekspertide ja loovate innovaatoritena. Nad saavad kavandada, luua ja juhtida animatsioone ning tegutseda meeskonna liikmena. Õpingute eesmärk on toetada õpilase enda tugevate külgede ja kunstilise visiooni, aga ka kriitilise mõtlemise arendamist. Õpilased saavad tuttavaks animatsiooni traditsioonide ja praeguste suundumustega ning neid julgustatakse katsetama uusi ja värskeid lähenemisviise. Võime töötada meeskonnas on kursusel kesksel kohal, lisaks on oluline mõista filmiprotsessis erinevaid rolle ja distsipliine (kinematograafia stsenarist, heli kujundamine, visuaalefektid, lavastuse kujundamine jne). Otsime avatud meelt üliõpilased, kellel on varasemast bakalaureuseõppest kindlad üld- ja kunstiteadmised. Kursus toetab nii doktorikraadi omandamist teadusuuringute alal kui ka edasijõudnutele enesejuhendatud praktikatele.

Sisu

Õppeprogramm keskendub jutuvestmisele ja visualiseerimisele, tegelaskujude kujundamisele, tegelaskuju animatsioonile ja lavastamisele, hõlmates peaaegu kõiki 2D ja 3D animatsioonitehnikaid (CGI-st koomikside ja stoppkaadriteni). Õpilased uurivad erinevaid tehnilisi ja kontseptuaalseid lähenemisviise animatsioonile. Neil on võimalus toota 2D-vormingus lühivormi animatsioone

Karjäärivõimalused

Täna näete animatsiooni kõikjal Internetist ja mobiiltelefonidest filmideni,

reklaamid, eriefektid, VR ja mängud. Animatsioon on progresseeruv karjäärivõimalus, millel on palju võimalusi silma paista. Saate toota animafilme nii koostöös kui ka sooloettevõttena. Sõltuvalt oma õppevalikutest võite töötada animaatori, animatsiooni režissööri, juhendaja, produtsendi, küljendaja, süžeeskeemi kunstniku, kontseptsioonikunstniku jms. Teid võidakse tööle võtta ka animatsiooni valdkonnas rakendatavates erialastes ülesannetes, näiteks festivalidel, rahastamisel ja levitamisel.

Programmispetsiifiline vastuvõtukord ja hindamiskriteeriumid

Mida me taotlejalt ootame?

Otsime kandidaate, kellel on juba kõrgemad animatsioonioskused ja kellel on kirg oma teadmisi nii süvendada kui ka laiendada.

Animatsioon Suuremad taotlejad peaksid suutma näidata

  • kõrge varasemate saavutuste tase (hariduses, töökogemuses või muus loomepraktikas)
  • tugev professionaalne huvi ja võime saavutada meistrite standard

Hindamiskriteeriumid

Esimeses etapis taotluste hindamiseks kasutame järgmisi kriteeriume

  • isiklik portfoolio / loometöö
  • ametialane dokumentatsioon (akadeemiline või ametialaselt seotud viide)

Teises etapis koosneb hindamiskriteerium järgmistest

  • taotleja eesmärkide teostatavus portfelli ja kirjaliku avalduse alusel
  • motivatsioon
  • suhtlemisoskused

Esimene etapp ja nõutavad taotlusdokumendid

Hindamise esimeses etapis hindab valikukomisjon taotlusi taotlusdokumentide alusel. Õppevõimaluse nõuded taotlusdokumentidele on loetletud allpool. Pange tähele ka kandideerimise ülddokumentides esitatud taotlusdokumentide nõudeid. Lisage iga taotlusdokument elektroonilisel taotlusvormil PDF-vormingus.

Portfell

Teie portfell peaks sisaldama loominguliste animatsioonitööde proovide demonstratsioonrulli. Portfell näitab teie arusaamist jutuvestmisest animeeritud piltide kaudu. See peaks sisaldama teie kunstilise väljendusviisiga seotud töid ja tutvustama teie varasemat tööalast ja / või kunstitegevust laiemalt. Lisage lühike ülevaade selle kohta, kuidas lavastused viidi läbi, ja täpsustage oma rollid nendes, tootmisettevõtete ja / või volinike nimed, lavastuse kuupäevad, peamised kunstilised kaasautorid ja koht, kus teoseid on avalikult linastunud või avaldatud. Esitage oma demonstratsioonirull allalaaditava parooliga kaitstud Vimeo-lingina või QuickTime- või MP4-failina ja veenduge, et videofailid töötaksid tavalistes Maci või PC-liidestes. Animatsioonitestid, süžeeskeemid ja kontseptsiooni kujundus kinnitatakse ka portfoolio osana.

CV

Taotlused peavad sisaldama taotleja CV-d (ühtne PDF-fail), kus on märgitud isikuandmed, haridusalane taust, töökogemus, animatsiooniproduktsioonid ja teie töö nendes, linastused, näitused, auhinnad, toetused, õppereisid ja usalduspositsioonid.

Motivatsioonikiri

Taotlejad peavad kirjutama pikkusega kuni 4000 tähemärki koos motivatsioonikirja, selgitades, miks nad soovivad taotleda vastavat kraadiõppekava, millised on nende konkreetsed huvid selles valdkonnas ja millised on nende lootused ja ootused seoses kooliõpingutega Kunst, disain ja arhitektuur. Kava peaks selgitama taotleja isiklikke tugevaid külgi, huvivaldkondi, kunsti- ja disaini visioone ning kunstilisi eesmärke.

Taotluse dokumentide keel

Kandideerimise dokumendid tuleb esitada inglise keeles.

Teine etapp

Osa taotlejaid kutsutakse teisele etapile. Kutse teisele etapile saadetakse taotlejatele hiljemalt 7 päeva ette.

Viimati uuendatud nov 2019

Teave kooli kohta

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and desig ... Loe edasi

At Aalto University, we believe in curiosity and we encourage our students to explore the unknown and do things in a totally new way. We offer the highest level of education in business, art and design, architecture, and technology in Finland. Näita vähem
Espoos , Helsingi , Pori , Mikkeli + 3 Rohkem Vähem