Master of Arts in Design

Üldine

Programmi kirjeldus

Mitte-disaineritele, kes soovivad kujundamisoskusi arendada.

MA on üheaastane programm, mis tutvustab teile põhiprintsiipe, lähenemisviise ja tööriistu, mis on interaktsioonide kujundamisel hädavajalikud, sealhulgas visuaalne suhtlus, prototüübid ja inimkesksed tavad. Samuti saate teada disaini kultuurist ja praktikast, kuid mis kõige tähtsam, õpite disaini nägema ja mõtlema.

Olenemata sellest, kas otsite esimest sammu teiselt erialalt kujundusele üleminekul või lisate oma olemasolevale professionaalsele profiilile disaini täienduse, olete magistrikraadiga kaetud.

Magistriõpe võimaldab teil õppida disaini põhialuseid koos selle valdkonna säravamate mõtlejate ja andekamate praktikutega. Õpite ajatuid põhimõtteid, tutvudes samal ajal disaini esirinnas olevate lähenemisviiside, ideede ja meetoditega.

Mõne jaoks on see üheaastane programm piisav sissejuhatus disaini, mis teavitab ja täiendab nende oskusi, kui nad jätkavad täiendaval karjääril. Teiste jaoks on see esimene samm sügavamate uuringute poole, mis viib lõpuks disaini pakkuva karjäärini. Võite jätkata õppimist meie MPS, MDes või PhD programmis; jätkata äri, inimese ja arvuti suhtluse või meelelahutustehnoloogia õppekursust; või naasta oma eelmise ala tööle disainioskuste ja -perspektiivide eelisega.

Viimati uuendatud sept 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first ... Loe edasi

The School of Design at Carnegie Mellon is among the oldest and most respected programs in North America. We have a rich history in the design of products and communications, and were one of the first programs to offer a master’s degree in interaction design. Our programs enroll approximately 250 undergraduate and graduate students from a variety of backgrounds, inspired by a wide range of motivations and career ambitions. Näita vähem