Master of Arts in Liberal Studies

Üldine

Programmi kirjeldus

Neile, kes soovivad rohkem teada saada

Master of Arts in Liberal Studies (MALS) programm pakub interdistsiplinaarset lähenemist humanitaarteaduste ja teooriapõhiste kraadiõppurite tundide õppimiseks. See on ebatraditsiooniline kraadiõppe programm, mis võimaldab tagasipöörduval üliõpilasel osaleda klassides oma individualiseeritud õppekursusel Kunstide ja Teaduste Kolledžis, sealhulgas ajalugu, kirjandust, usuõpetust, filosoofiat, kultuuri ja inglise keelt.

MALS programm on mõeldud üliõpilasele, kes püüab süveneda sügavatesse sisemistesse küsimustesse, mis seisavad silmitsi küsitava meelega ja laiendavad kriitilist mõtlemist, mis tähistab tõeliselt haritud inimest. Programm annab õpilastele võimaluse intellektuaalseks ja isiklikuks kasvuks, samuti võimaluse jagada oma kogemusi teistega õppimise kogukonnas.

Mis on magistrikraad liberaalsetes uuringutes?

Liberaalsete uuringute laiendamine kraadiõppe tasemele on suhteliselt uus kõrghariduse projekt. Erinevalt tavapärastest ainepõhistest kraadiõppeprogrammidest, on kunstide magistrikraadi liberaalsetes uuringutes interdistsiplinaarne lähenemine üle kogu omavolilise spetsialiseerumise piiri, tuginedes laiale teadmistele, et anda selgemat tähelepanu keerukatele probleemidele.

Miami ülikoolis on magistrikraad liberaalsete õpingute programmis mittetraditsiooniline kraadiõppeprogramm, mis võimaldab tagasipöörduvale õpilasele võtta klassid oma individuaalses õppekavas Kunstide ja Teaduste Kolledžis. Programmi õpetab õppejõud professorid ja tuntud teadlased lõpetanud teaduskonna College of Arts and Sciences meie veetlev eraülikooli seade, mis on nestled ilus Coral Gables.

Kes on magistrikraad liberaalsetes uuringutes?

MALSi õpilased on pärit erineva taustaga. Nad on kunstnikud, ärimehed, insenerid, kodutöötajad, juristid, üliõpilased, arstid ja õpetajad. Programm annab neile võimaluse intellektuaalseks ja isiklikuks kasvuks ning oma kogemuste jagamiseks teistega õppimise kogukonnas. Programm MALS on mõeldud üliõpilasele, kes püüab süveneda sügavatesse sisemistesse küsimustesse, mis seisavad silmitsi küsitava meelega ja laiendavad kriitilist mõtlemist, mis tähistab tõeliselt haritud inimest.

MALSi üliõpilane tunnustab sisemist elu, omab sügavamaid küsimusi ja vajab paremaid vastuseid. Sa tahad lugeda raamatuid ja rääkida ideedest, mis meie maailma kujundavad. Teil on küsitav meel, kogenud perspektiiv ja kindel eesmärk õppida. Master of Arts in Liberal Studies programm on mõeldud tagasipöörduvale üliõpilasele, kes püüab arendada kriitilist mõtlemist, mis tähistab tõeliselt haritud isikut - üliõpilasele, kes toob kõrgendatud teadlikkuse vastamata küsimustele, mis seisavad silmitsi küsitleva meelega motiveeritud isik, kes kunagi ei küsi esimest küsimust: miks?

A University of Miami student reading in the library.

Üldõppe nõuded

Master of Arts in Liberal Studies (MALS) programm aktsepteerib jooksva vastuvõtu; see tähendab, et võite taotleda igal ajal. Kodumaised üliõpilased, kes soovivad taotleda magistrikraadi vabade õpingute programmis, peaksid esitama:

 • Veebitaotluse vorm.
 • 85,00 $ tagastamatu taotluse tasu makstakse online taotluse esitamisel.
 • Eesmärkide avaldus.
 • Vastuvõtmise essee.
 • Kolm soovituskirja (soovitavalt tööandjalt, kolleegilt, professorilt või muudelt erialaallikatelt) *.
 • Osalesid iga keskhariduse järgse asutuse ametlikud ärakirjad.
* Kui olete praegu klassis või olete hiljuti lõpetanud (kahe aasta jooksul), peate esitama vähemalt ühe soovituskirja teaduskonna liikmelt.

Rahvusvahelised üliõpilaste vastuvõtu nõuded

Rahvusvahelised üliõpilased peavad täitma kõiki ülaltoodud üldisi sisseastumisnõudeid ja esitama järgmised andmed:

 • Esitage ametlikud ärakirjad kõigist ülikoolidest / kolledžitest (kaasa arvatud USA ülikoolid). *
 • Kõik ärakirjad ja diplomid peavad olema nende algkeeles koos nii ärakirja kui diplomi kinnitatud inglise tõlkega.
 • Kõigi teenitud diplomite ja / või tunnistuste koopiad.
 • Passi koopia.
 • Panga väljavõte või sponsorkiri kuue (6) kuu jooksul. **
 • TOEFL või IELTS eksami ametlikud hinded.

Rahvusvahelised taotlejad, kelle emakeel ei ole inglise keel, peavad võtma TOEFLi. Minimaalne TOEFL skoor on 550 (paberil) või 80 (IBT). IELTS on nüüd vastu võetud. Minimaalne läbipääsu skoor on 6,5.

A group of University of Miami MALS students and their graduation dinner.

Stipendiumid

MALSi stipendium - üliõpilastele on ette nähtud piiratud arv stipendiume esmakordselt teenimise alusel. Õpilased peavad esitama iga semestri ja esitama finantsdokumentatsiooni. Stipendiumid on vajadustepõhised ja stipendiumitoetuseks on piiratud vahendid. Taotlused tuleb saada üks kuu enne klasside algust, milles üliõpilane taotleb. Rohkem teavet saab interdistsiplinaarsete ja kutsealaste uuringute büroo kaudu.

Ameerika Ülikooli Naiste Assotsiatsioon - Kõik naised võivad taotleda selle organisatsiooni stipendiume. Stipendiumid hõlmavad Ameerika stipendiume, karjääri arendamise toetusi, valitud kutsealade stipendiume, ülikooli teadlaste elukohajärgseid ühenduse toetustoetusi ja rahvusvahelisi stipendiume.

Kollase lindi programm - Miami ülikool ja liberaalse õppe magistrikraad (MALS) on aktiivne osaleja Yellow Ribbon GI Education Enhancement Programmis. See 11. septembri GI seaduse eelnõu säte aitab katta magistrikraadi teenimise kulusid. Õppimisvõimalused on olemas ka aktiivse teenistuse töötajatele. USA relvajõudude veteraneid soovitatakse külastada programmi ametlikku veebisaiti.

Viimati uuendatud dets 2019

Teave kooli kohta

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars ... Loe edasi

The College of Arts & Sciences is located in suburban Coral Gables, just minutes from downtown Miami, one of the most diverse, dynamic, and global cities in America. A&S students and scholars live, work, research, and play in Miami, an endless resource for internship and volunteer opportunities, language and cultural immersion, intellectual exploration, and lively entertainment. In turn, the city views the College as its primary brain trust. A&S scholars work closely with government agencies, businesses, and nonprofit organizations across the region to improve the economic output and quality of life of our shared community. Näita vähem