Master of Arts statistika

Üldine

Programmi kirjeldus

Programmi kirjeldus

Viimase kümne aasta jooksul on nii tööstuse kui ka akadeemilise kogukonna kogutud ja kogutud andmete maht ja keerukus märkimisväärselt suurenenud. Näited hõlmavad ühelt poolt genoomseid ja proteoomilisi andmeid ning teiselt poolt sotsiaalmeedia ja elektroonilise kaubanduse andmeid. Selliste suurte andmemahtude kättesaadavus avaldab suurt mõju nii akadeemilisele kui ka äritegevusele. Eelkõige muudab see statistikatöö iseloomu ja fookust.

Haifa Ülikooli statistika osakond on pühendunud pakkuma oma õpilastele range, kaasaegse ja ajakohase hariduse selles põneva ajastu jooksul meie elukutse jaoks. Uute meetodite ja rakenduste õpetamisel keskendume põhialustele. Me rõhutame arvutusoskust, statistiliste ideede mõistmist ja võimet neid rakendada . Me koolitame oma lõpetajaid andmete analüüsimisel ja sisuliste järelduste tegemisel, mis muutub üha olulisemaks. Meie eesmärk on näha, kuidas lõpetajad omandavad juhtiva rolli kutsealal, olenemata nende karjäärivalikutest.

Mida sa õpid

Iisraeli Haifa Ülikooli statistikaprogrammi rahvusvaheline magistrikraad on pühendunud teile range, kaasaegse ja ajakohase statistika pakkumisele statistikas. Teid koolitatakse mitmesugustes rakendusalades kogutud andmete analüüsimiseks ja sisuliste järelduste tegemiseks. Siia kuuluvad kliinilised uuringud, rahandus, genoomika ja sotsiaalmeedia ning veebi- / mobiilirakendused. Andmed on võimelised mõistma koos oskustega, mis muutuvad üha olulisemaks suurandmete, andmeteaduse ja digitaalse majanduse praeguses vanuses.

Tipptasemel õppekavas rõhutatakse arvutuslikku oskusteavet ning statistikateaduste põhilisi teemasid. Samal ajal on see ka matemaatiliselt range ja keeruline. Programm valmistab teid ette täiendavate akadeemiliste uuringute, samuti andmete seotud juhtimise rollid erinevates tööstusharudes, sealhulgas High-Tech, E-kaubandus, tervishoid, teadus-ja arendustegevuse ja palju muud.

Viimati uuendatud märts 2020

Keystone'i stipendium

Tutvu meie stipendiumi võimalustega

Teave kooli kohta

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers.

The University of Haifa is the leading university in Israel in the fields of humanities, social sciences, marine research, and education. It is home to 7 faculties, 8 schools and 72 research centers. Näita vähem